Merry Xmas and Happy New Year-United Kingdom of Great Britain and N Ireland-12th

  • 18 172
  • 293
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 959
Я побут малко на горе че сме чак на 3-та страница вече.

# 31
  • Мнения: 2 032
Добре, още побут. След малко се измъквам тихомълком от работа да гледам на Калина пред-Kоледното танцово представление. Което ще е, по нейните думи- скучно. Но пък кратко, надявам се. Миналата година в градината тя беше един от най-ревливите ангели на сцената (шашна се хайванчето, трябваше набързо да я сваля оттам.)

Гледам днес по вестниците дискутират това, че някои училища можело да нямат Nativity Play, да не се обидели не-християните.  Горките туземци. (Ако е истинска историята де.) От услужливост към "другите, различните" си плюят на сурата. С извинение.

Последно, и млъквам. Миналият петък на купона на българския сити клуб се събраха над 12,000 лири за деца в домовете в Бг.

Хайде, честита пред-Коледа (период, по-хубав за самата Коледа.)



# 32
  • Мнения: 1 959
Днес гледах за полети от София до Варна и попаднах на следната информация че от догодина юли месец Wizzair пускат полети от София до Варна с начална цена 19.99лв в едната посока.Със самолетните такси ще струва горе долу на човек между 60-80лв.в зависимост кога си е резервирал билета.Дано да е вярно това че зимата е така трудно да се пердвижваш до София особено и ако гониш самолет.Полетите щели да бъдат четери пъти в седмицата. Peace

# 33
  • Мнения: 884

 Миналият петък на купона на българския сити клуб се събраха над 12,000 лири за деца в домовете в Бг.

smile3501

Дано се използват възможно най-ползотворно в България!
aniji,и сега
има ежедневно по 2-3 полета Варна -София с Хемус/Бг еър ,билетът е 175-200лв.


Искам от днес да честитя на Филип на GI  Рожденият ден , че утре ме няма.

Да е здрав ,игрив и палав и голяма радост за мама ,тате и Денис!
  bigdance2

# 34
  • Мнения: 1 959
Има наистина ама поне от догодина ще е малко по евтино и повече хора ще си позволят да пътуват със самолет вместо със автобус или влак

# 35
  • Мнения: 1 363
Алиса, Това е една солидна сума. Как смятат да я разделят и оползотворят
Нашето училище пък махнало крилата на ангелите, понеже били fire hazard. Mr. Green

Ако това е вярно за премахването на пиесите, направо нямам думи. Разбирам, ако са кварталните училища на Лестър, някои Лондонски гета, където няма живо християнче.... но това би преляло чашата, ако е случая. Shocked

Ани, къде го този Лютън на майна си райна ooooh! ooooh! ooooh! Кел файда от евтини, ако ще и безплатни билети ooooh! ooooh! ooooh!

# 36
  • Мнения: 720


Ако това е вярно за премахването на пиесите, направо нямам думи. Разбирам, ако са кварталните училища на Лестър, някои Лондонски гета, където няма живо християнче.... но това би преляло чашата, ако е случая. Shocked





Аз и тогава не го разбирам, каквото и гето да е Лондонско ,все пак е Лондонско Wink
за мен е неразбираемо една християнска държава и то Англия ,която едно време обиколи половината свят  в'' мисионерски'' пътешествия да ''спасява'' света .А сега да умува как да празнува КОЛЕДА ,че да не притесни и ощети кого?? Shocked newsm78
наистина глупаво,ако е вярно де.

# 37
  • Мнения: 1 959
Ани, къде го този Лютън на майна си райна ooooh! ooooh! ooooh! Кел файда от евтини, ако ще и безплатни билети ooooh! ooooh! ooooh!

Извинявай не разбрах за каквомстав на въпрос за Лютън

# 38
  • Мнения: 1 363

Аз и тогава не го разбирам, каквото и гето да е Лондонско ,все пак е Лондонско Wink
за мен е неразбираемо една християнска държава и то Англия ,която едно време обиколи половината свят  в'' мисионерски'' пътешествия да ''спасява'' света .А сега да умува как да празнува КОЛЕДА ,че да не притесни и ощети кого?? Shocked newsm78
наистина глупаво,ако е вярно де.

Имам в предвид, че ако е някоя "година" - клас -  (училище), в която няма християни да се карат ислямчета да разиграват раждането на Христос или пък юдейчета не върви. Има такива квартали в Лондон. Сега ще отида да хвърля един поглед на пресата.

Ох, голяма нерва ме тресе нещо днес. Нерва или стрес, не знам кое е, но направо се треса Tired имам нужда от почивка Tired Tired Tired

Ани Лютън  е на такова неудобно място за нас, че дори и безплатно да раздаваха билетите пак не би ни огряло. Извинявай Embarassed Което, е толкова жалко. Как няма полети от Екзитър, Бристол, Плимът на такива евтини цени?

# 39
  • Мнения: 415
Здравейте,простете нахлуването ми във вашата тема, но имам нужда от помощта ви.
За Коледните и новогодишни празници ще бъдем в Лондон с малката /почти 4 годишна/ и ни трябват идеи за забавлението й. Миналата година тя си имаше компания, пътувахме в провинцията и не ни се наложи да търсим нещо по - специално, но тази година трябва да планираме нещо. Моля, давайте идеи!
Предварително ви благодаря!

# 40
  • Мнения: 720

Ох, голяма нерва ме тресе нещо днес. Нерва или стрес, не знам кое е, но направо се треса Tired имам нужда от почивка Tired Tired Tired





на  пиини си по едно  Wink

# 41
  • Мнения: 1 363
Нищо не видях в пресата за рождествените пиеси в училищата.  Peace

Соско, London Zoo, Hamleys Mr. Green (пускаш детето там и си четеш вестника), Парковете да храните патиците (със стар домашен хляб), Natural History Musium. Разхождай я по центъра да попива атмосверата, Covent Garden (Mr. Green), там даже има и пъб да поседнете и отдъхнете Mr. Green

За колко дена ще бъдете там? Ако сте с кола, до Legoland. Водете детето с вас, където на вас ви се ходи. На него ще му е интересно. Е, стига да не се юрнете по магазините за дрехи, де Simple Smile

Може би в района където ще сте вие има soft play areas?

PS, Harriet, ако знаеш как ми се пийва нещо такова... Освен да подхвана водката, която я правя в момента. Правя си cranberry водка, ама вчера сложих кранберито, та не е готова още Cry

# 42
  • Мнения: 415
Соско, London Zoo, Hamleys Mr. Green (пускаш детето там и си четеш вестника), Парковете да храните патиците (със стар домашен хляб), Natural History Musium. Разхождай я по центъра да попива атмосверата, Covent Garden (Mr. Green), там даже има и пъб да поседнете и отдъхнете Mr. Green

За колко дена ще бъдете там? Ако сте с кола, до Legoland. Водете детето с вас, където на вас ви се ходи. На него ще му е интересно. Е, стига да не се юрнете по магазините за дрехи, де Simple Smile
Може би в района където ще сте вие има soft play areas?

О, миналата година я скапахме милата от ходене по музеите. Изкарахме цял ден в Бритиш, изобщо приятелите ни обявиха за луди. Но малката издържа геройски. Патките  в Сейнт Джеймз парк не я впечатлиха, искаше да храни катеричките Simple Smile и беше малко  разочарована, че не искат да ядат от нейната ръчичка. Определено най - интересно й беше  в музея на науката и на земята, там много се забавлявахме.
10х за идеите , две седмици ще минат много бързо!

# 43
  • Мнения: 2 032
Мира, има доста проекти, свързани с домове за сираци, с които "Приятели на България" работят и посещават лично.

Соско, можеш да хвърлиш едно око и тука:

http://www.thisislondon.co.uk/events/

http://www.whatsonwhen.com/sisp/index.htm?fx=event.search&lo … 04&cat_id=767

http://www.londontown.com/events/SearchResults

# 44
  • Мнения: 948
Алиса! Ти май ще си моето спасение  Sunglasses (пак). Мариана ще да играе ангел на 11-ти  Mr. Green, в местната пиеса. От мен се очаква да намеря ангелски криле и ореол. Гледам по интернет, има много (гледах евтинджос да мина, Woolsworth и Mothercare), ама няма май да дойдат навреме.

Утре ръгвам по кварталните магазини да търся крилца. Казвайте къде още да гледам...в единия Woolsworth минах днес, нямаха в наличност  Tired

За Лондонски идеи: в Hyde Park също сега има ледена пързалка, виенско колело, и други люлки разни. В линките горе ще има много информация.

А, и се оказва, че билети за Санта в Хародс се взимат през август, ако не знаете  Mr. Green Аз случайно разбрах.
========================================================
ЧРД на Филипко!!! Голям да порасне, да е здрав и весел!

Общи условия

Активация на акаунт