Merry Xmas and Happy New Year-United Kingdom of Great Britain and N Ireland-12th

  • 18 162
  • 293
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 032
Мишолинче, на Калина крилцата май бяха от костюм от M&S. Подлепващи са. Ако видиш зор, дай адреса, ще ти пусна целия костюм по пощата, не е проблем. Знаеш ли къде има обикновенно много крилца: в Claire's Accessories. Ореоли не съм виждала, ние май една златиста панделка бяхме вързали. И едни златисти пантофки от Accesorize. (Само дето джарамето стоя точно 3 минути на сцената.)

Оф, да хората толкова напред си планират живота. Днес прочетох добър отзив за пиеса, която току-що отваря, и си викам, уаха, скоро ше имам баба, отиваме. Ами те билетите били разпродадени още през октомври.  Crossing Arms

# 46
  • Мнения: 948
Мерси!!! Ще погледна в M&S, Claire's и Accesorize, не се бях сетила за тях!

За билети - след като скалпирах билети за Live Earth в последния момент, се абонирах да ми напомнят по пощата  Sunglasses И сега съм горд собственик на билети за концерт на Bjork през април  bowuu Гледала съм я преди много години, много добра на живо, пак ми се гледаше.  Препоръчвам, ако има други фенове, сега е момента!

# 47
  • Мнения: 948
Да завърша моята драма  Mr. Green - намерихме крилата  bowuu

Който не е ходил на пазар в Кингстън, много е хубаво  Sunglasses Сега има и някакъв немски коледен пазар, та дават наденички, и греяно винце, да стоплят душата на пазаруващите люде. Аз съм готова с подаръците (100% по интернет тази година, все по-добра ставам!), ама покрай ангелите, свят видях  Simple Smile

# 48
  • Bristol
  • Мнения: 9 355
Браво, misholina Wink Къде намери крилата, ако не е тайна?
И аз приключих с подаръците. Днес пуснах колетите и картичките за България!
Единствено за Ели подаръка го купих от магазина на ELC, останалото по нета. Да ви кажа, Амазон ми обраха точките! Поръчах нещата в петък вечер и понеделник преди обяд, куриерът позвъни на вратата ми!
Тази седмица съм заточена в къщи с малката! Къде сме ходили, какво сме правили, хванала е варицела  Crazy Заприличала е на тинейджър  Mr. Green Пуснах смси на всички, с които сме се срещали миналата седмица, защото може да е заразила някого неволно  Embarassed
За пиесите за Рождество Христово и аз слушах по ТВ-то. Сутрин обикновено гледам The Wright stuff и там обсъждаха този въпрос подробно, много жалко  Rolling Eyes При нас не са я отменили, а следващата седмица ще има и Carols by Candlelight. Много приятна атмосфера създават в училището, свещи, коледни сладкиши, музика и песни  Heart Eyes
Интересно как е минал празника на Филип на GI  Flutter
Мира, адвент календара ви е много идеен  Peace

# 49
  • Мнения: 1 363
Хей, вярно бе ooooh!
чЕстит Рожденик на Gi  bouquet  bouquet  bouquet
ДА и е живо и здраво момчето и да е гордостта на мама и тати Heart Eyes

Браво на теб Мери. Какво купи на Ели от ЕЛС? На мен пък пощите ми взеха акъла. В четвъртък вечерта пуснах една снимка на майка ми и в понеделник сутринта в дълбоката провинция в 9ч - зън на вратата. Пощальонката носи снимката Shocked Peace

Мушолина, дъщеричката ти ще прилича на истинско ангелче. Да не си забравиш фотоапарата. Моя син ще е овчарче.  Grinning  Heart Eyes

# 50
  • Мнения: 948
Да не си забравиш фотоапарата. Моя син ще е овчарче.  Grinning  Heart Eyes

А, това ще и е театралния дебют, от сега ме тресе - нищо няма да забравя  Simple Smile

Твоят син сигурно има реплики  Simple Smile, тя ще е в масовката, заедно с агънцата, ама има танц  Mr. Green Крилцата в Claire's и Mothercare бяха свършили. Намерих едни на базара в Кингстън, на една караванка с боклучета (където продават "сезонни" шапки, хартия, календари) - за 3 лири. Мариана много ги хареса, и си ги подноси.

Мисля си, че е време за една лондонска среща, може би след празниците, някъде на закрито?

# 51
  • Мнения: 2 032

Мисля си, че е време за една лондонска среща, може би след празниците, някъде на закрито?


Да, време е.  Казвайте възможни дати.

# 52
  • София
  • Мнения: 198
Първо честит Никулден на всички, особено на именниците.
После четит рожден ден Филипче на GI! Да си жив и здрав!
После на Мира браво за новата темичка, трябва да се поддържа огъня.
Бръмки, здравей и на теб, и аз се оглеждам за квартири в района, както и Пумпалка. Бях си харесала училище за дъщеря ми в Hampton и гледам квартири в близките квартали. Ще се радвам да станем съседи. Стискам палци и на Пумпалка да намерят бързо нещо което да им хареса. Пумпалке  Kissing Heart
Та, приключи и моята одисея в Лондон. Алиса, аз питах за пързалката пред Sumerest house, в крайна сметка отидохме на Qeens way, заради боулинга. Не всички бяха ентусиасти за каране на кънки и взехме компромисното решение да отидем там (не че играхме боулиг, защото всичко беше букнато). После хапнахме в Bella Italia и на другия ден пътувах обратно за БГ. На пързалката беше забавно, макар че не беше обработена, леда беше на бъбуни и не се караше много комфортно.
Иначе се мотах из Лондон като муха без глава, но ми беше от полза.
Ходих да гледам една детска градина за детенцето на една приятелка и останах мноооого разочарована. Може би по-евтините са такива, незнам. Представляваше един хамбар, все едно училищен салон от нашто време, миришеше много лошо, имаше няколко столчета и пейки и една малка пластмасова пързалка. Като попитахме къде е sleeping area-та ни отговориха че ей там в дъното на хамбара им слагат за спане, който иска, а другите търчат наоколо... Поискахме да погледнем outside - познайте - тревна площ около 6/6 метра и това е.... Просто останах изумена. По интернет съм гледала много сносни градини, но тая направо ме хвърли в трета глуха. Опишете с две думи какви са градините на които ходят децата ви, please!
И пак да ви се оплача, да ми олекне. Купих си страхотна шапка от River Island, беше последната на Oxford circus, и точно преди да си тръгна съм я изгубила в метрото. Пускам ви една снимка, ако някой я види случайно в някой River Island, моля да ми я вземе или да ми каже, ще съм мноого мноого благодарна. Не се продава по интернет, а само в магазините.

# 53
  • София
  • Мнения: 198
Е нещо неможах да я вмъкна, бъркам някъде, ще ми кайе ли някой как става?

# 54
  • Bristol
  • Мнения: 9 355
IGNIS, важното е, че си изкарала добре! Хареса ли ти Лондон?
За снимката, качи я някъде в нета и пусни директно линк в поста си.
За градините, нямам много опит, но до колкото съм чувала, тук няма обособени стаи за спане и е точно така, както ти си видяла. В някой ъгъл слагат спални чувалчета или дюшечета и тези, които са уморени, спели там.
Ели я записвам в school-nursery, за деца над 2 години е и дори няма ъгъл за спане. Иначе е една голяма зала, която фиктивно са я разделили на зони. В едната зона децата рисуват, лепят и режат, в другата четат книжки, в третата сглобяват, в четвъртата просто играят с играчки, в петата са масичките за хранене. Имат и спортни занятия, тогава раздигат масичките и освобождават една голяма зона, където играят по-динамично. За щастие имат прекрасен голям двор. Малка част от него е покрита с плочки, останалата е трева. Лятото там изнасяли играчките и хапвали навън, като на пикник. В едно друго нърсери дворът им беше точно размера, който ти описваш и асфалтиран. Даже имам чувството, че беше със северно изложение или пък прекалено много големи дървета имаше наоколо, защото по цял ден е сенчесто Sad Хранят се с донесеното от къщи, не ми споменаха да имат микровълнови, за претопляне на храната. Децата тук ги гледат по различен начин от този в БГ. Аз в началото много сравнявах и недоволствах, но с времето свикнах и даже открих положителните страни  Mr. Green
Мира, да не се шокираш, ТОВА й взех  Embarassed
Днес е Никулден! Честито на празнуващите   bouquet
Ще спретнете ли по някоя рибена манджа Wink Аз съм сама с децата, мъж ми се прибира утре, рибният специалитет остава за тогава. Само се чудя как да напазарувам Thinking Някой пазарувал ли е онлайн от TESCO, АSDA или друг подобен магазин за хранителни стоки?

# 55
  • София
  • Мнения: 198
Ето я снимката newsm78, ако някой види такава шапка, нека ми пише, моля, моля, моля!

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=198616

Мери, още съм много объркана, някои неща ми харесаха, други не, в главата ми е мътилка и трябва да мине малко време за да ми се избистри всичко.
Определено имаше значение това пътуване, преди си мислех, че няма смисъл да ходя за няколко дни, ама сега се убедих, че съм бъркала. Доста научих и сега ще си правя равносметки. Може би съм късметлийка, някои от вас сигурно не са имали тази възможност да избират. Но всяко зло за добро.
Желая ви прекрасен и празничен ден! Целувки на всички!
Отивам да украсявам елхата Simple Smile

# 56
  • Мнения: 1 959
Аз съм пазарувала от Теско като нямах кола.Няма проблеми само дето ти носят продукти с почти изтекъл срок/тоест оставащи им 2-3 дни/На един познат му донесли сок с изтекъл срок и той им се обадил и те му върнали всички пари от шопинга така че той си беше на далавера

# 57
  • Мнения: 2 032
Някой пазарувал ли е онлайн от TESCO, АSDA или друг подобен магазин за хранителни стоки?

Да, аз. От години. За мен е удобно, защото нямам време да ходя по супермаркети. Поръчвам от waitrose, доставят точно навреме, ако случайно нещо не ми харесва, ми връщат парите; нямам оплаквания.

# 58
  • Мнения: 2 032
Игнис, повечето детски градини, които аз съм видяла, не са в специално построени за целта сгради. Понеже се местихме, и т.н., Калина ходи на 3 градини. Трябва много да се избира и гледа; аз видях градини с коренно различни условия, но еднакви цени. Специално 2 частни градини недалече от нас бяха толкова ужасни, че не бих си оставила детето там, ако ще да са единствените градини на тази земя. Но тези, в които Калина ходи, ми харесваха. С различни неща. Като база най-хубава беше една новичка градина, където Кали ходи по няколко дена на седмица след раждането на Ели. Като система на занимание, най-много ми допадна Монтесори градината (за нея се искаше да са навършили 3 години). А първата й градинка имаше разкошен голям двор за игра. Така че, не си изграждай мнението от една градина, много са различни.

Също така има и друг формат: плей-групи, за по 2-3 часа, осигурени от общината. Не са лош начин да започне на свиква детето. Евтини са.

# 59
  • Мнения: 1 363
Мери, този гараж е страхотен!!! Моя син до ден днешен все за него се лепва, при всяко посещение в ЕЛС, въпреки че има гараж за по- големи момченца от същия магазин.  Laughing Страхотна играчка Peace
Мишолина, това е и нашия първи сценичен дебют. Доколкото знам няма реплики. Алекс се напъваше да бъде камилата, която е главния герой в постановката  Laughing, и доста убеждения от наша и на учителите страна се съгласи тази година да е овчаре малко. Ресепшън клас ще изпълняват главните роли Grinning
Игнис,
шапочката е страхотна. Аз харесвам Ривър Айлънд. Провери Ебей, дали няма нещо там.
Аниджи, вчера за първи път пазарувах от Асда, обадих се да се оплача, че са ми донесли свинко с дисплей ънтил - 5.12 (демек деня на деливърито). Веднага ми предложиха рифънд и естествено си задържам свинското. Останалите неща бяха ок. Теско за сега са били изрядни. Предполагам зависи от хората, които асембъл-ват поръчките. Peace,
Определено е стрес фрии.
Сега съм много пушд за тайм и нямам време да разкажа за нашата детска, но тя е към училището- само 2.5ч на ден. Не е това, което вие търсите предполагам.

Алиса
, Ели? Аз си мислих, че имаше момченце по - голямо от Калина Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт