От каква храна се лишихте,докато кърми(х)те ?

  • 4 195
  • 79
  •   1
Отговори
# 30
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
От нищо. Кафето го спрях още като бременна, пък и никога не съм му била голям фен. Биричка и винце също си пийвах в умерени количества. Храна ядях всякаква Peace

# 31
  • Мнения: 4 546
вино може ли да се пие?  newsm78 и колко време след това не трябавда се кърми? че нали идват празници, ако може поне една чашка винце да изпия добре ще ми дойде  Crazy

# 32
  • Мнения: 1 674
От нищо не съм се лишавала.Ограни4их само някои алергени(фъстъци напр.)Не пия и не пуша по принцип,затова не ми се е налагало да се ограничавам от тях.Яж всичко ,но следи и детето.

# 33
  • Мнения: 1 674
вино може ли да се пие?  newsm78 и колко време след това не трябавда се кърми? че нали идват празници, ако може поне една чашка винце да изпия добре ще ми дойде  Crazy
Щом не мислиш да прекаляваш не мисля,че ще навреди.

# 34
  • Мнения: 1 371
От нищо не съм се лишила.

# 35
  • София
  • Мнения: 7 097
Не съм се лишавала, но въпросните проблемни храни така и не ми се дояждаха. Не си падам особено нито по бобовите, нито по зелето.

# 36
Не съм се лишила от нищо.Хапвам всичко,което ми се яде.Най-много ми се яде сладичко.

# 37
  • Мнения: 545
Абе то аз отначало почти от всичко се лиших,ентусиазъм страхотен! BlushСега съм се отказала от гъби,колбаси,майонеза,бобови ,зеле и все още не се престрашавам за цитруси,но май ще ги почвам и тях!Виж алкохола съм го отказала,пия една отвратителна безалкохолна бира,най-вероятно после няма да помириша бира в живота си Sick

# 38
  • Мнения: 4 546
в готовата майонеза има яйчен прах, а не яйца и мисля, че няма риск от салмо...оза как беше тая дума  Crazy

# 39
  • Мнения: 1 924
След като четох тук-там многобройни статии и материали по въпроса какво трябва и какво не трябва да яде кърмачката,теглих една благословия на всичко и не промених изобщо хранителния си режим.За добро или лошо,последствия от това не съм видяла досега.Ям това,което ми се яде-щото искам не само бебето ми да е щастливо кърмаче,но и аз да съм щастлива кърмачка Grinning

# 40
  • Мнения: 402
Аз също си ям всичко. Сега през зимата не ям туршии правени с аспирин и алкохол, само чаша вино.

# 41
  • София
  • Мнения: 1 043
От нищо не се лишавам. Само алкохола спрях. А люто и пикантно си хапвам на поразия - никой не се оплаква  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 1 546
А може ли да се хапват пресни домати, чушки, изобщо зеленчуци? newsm78

# 43
  • Мнения: 5 539
От боб, леща и зеле. И от алкохол, но понякога пийвам по половин чашка бира.
Кафе пия сутрин по 1 малко, защото в противен случай ми пада кръвното и получавам ужасно главоболие.

# 44
  • Мнения: 1
Кърмих една година.В началните месеци на ядях цитрусови плодове,бобови,зеле,шоколад,туршии с аспирин.Не пиех газирани напитки,кафе, алкохол,готовите натурални сокове(пиех само фреш всъщност).Но постепенно започнах да хапвам всичко умерено и наблюдавах как ще реагира детето.Пиех много течности,плодов чай.А за риба съм си хапвала,много обичам.

Общи условия

Активация на акаунт