Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Детски ясли и градини
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 76 отговора

София

Вчера 14 деца от детска градина в кв. Лозенец се отровили с лексотан и други подобни транквиланти.Засега децата са добре но още са в Пирогов.Директорката побързала да си измие ръцете като казала че може някое от децата да ги е внесло Shocked!Едната от лелките пък е казала че не може да наблюдава всички Shocked деца.Питам аз на кой си оставяме децата и имаме ли доверие на хората,които се грижат за тях?А ако беше станало най-лошото кой щеше да е виновен-възмутена съм!
Цитирай

София

Боже, аз дори не съм чула, моля дай линк за тази информация.
Цитирай

София

Просто нямам думи!!! Не съм гледала репортажа по ТВ, но майка ми го е гледала и каза, че им давали лексотана, за да спят спокойно следобед и да не се изнервяли учителите като трябва да се занимават с тях.
Цитирай

София

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=244719.msg5719981#msg5719981
Цитирай

в Надежда-та

Безотговорници Naughty
Цитирай

там където ме зове сърцето!!!

Ееееее това е върха!!Директорката не може да си  измива ръцете , та това са 14 деца ,които са ги пили !!! Shocked Shocked Shocked Лелката, госпожата   какво са правили , кой изобщо е бил при децата?????
« Последна редакция: чт, 29 ное 2007, 10:44 от VIVKA »
Цитирай

Е това е абсурдно според мен.
Да не говорим, че лексотана мисля че се изписваше със зелена рецепта, а не е на свободна продажба.
Цитирай

София

КОГАТО ИСКАХА УВЕЛИЧЕНИЕ НА ЗАПЛАТИТЕ БЯХА МНОГО ОТГОВОРНИ А СЕГА .........НАПРАВО СЪМ БЯСНА ,ЗАСЛУЖАВАТ ЗАПЛАТА ВЕЧЕ НИКОГА ДА НЕ ВИДЯТ ПРЕВЗ ЖИВОТА СИ!!! НАЙ-МАЛКОТО КОЕТО МОЖЕ ДА СЕ НАПРАВИ Е ДА ГИ УВОЛНЯТ ДИСЦИПЛИНАРНО ,И ДА ХОДЯТ НА ЦЕНТРАЛНА ГАРА ДА МИЯТ ПОДА ДО КРАЯ НА ЖИВОТА СИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Цитирай

Айтос

Това е направо непростимо. Къде са били госпожите, никой ли не е видял newsm78
Добре че децата са добре PraynigА тези  лелки , госпожи и директорката са направо за уволнение и  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Цитирай

Просто нямам думи!!! Не съм гледала репортажа по ТВ, но майка ми го е гледала и каза, че им давали лексотана, за да спят спокойно следобед и да не се изнервяли учителите като трябва да се занимават с тях.
Това ако е вярно...  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire Просто са за съд!
Цитирай

София

Не вярвам да е умишлено. Или наистина някое дете е донесло хапчетата със себе си, или пък е непростима небрежност от страна на персонала.

Офф - Като бяхме малки, двете с братвочедка ми набарахме антистенокардин от чекмеджето на баба. Аз й казах, че е витамин С (така си мислех) и си взехме порядъчно количество антистенокардин. Добре че братчедката се похвалила на майка си, та набързо се озовахме в интензивното на системи. Че и не можеше да се определи какво количество сме погълнали. ooooh!
Детска работа, но и грешка на възрастните - да оставят лекарства на достъпно за децата място.
Цитирай

Ако е грешка е едно, въпреки че и в този случай няма оправдание за тяхната немарливост. Но ако наистина се окаже че са давали лексотан на децата за да спят, това вече става много, много сериозно.
Цитирай

София

Shocked
Това надявам се е някаква шега, в противен случай персоналът трябва да се освидетелства.
Такива лекарства се изписват само с рецепта, а някой да си позволи да даде на деца...
Направо за затвор.
Цитирай

София

Не вярвам да е умишлено. Или наистина някое дете е донесло хапчетата със себе си, или пък е непростима небрежност от страна на персонала.

Офф - Като бяхме малки, двете с братвочедка ми набарахме антистенокардин от чекмеджето на баба. Аз й казах, че е витамин С (така си мислех) и си взехме порядъчно количество антистенокардин. Добре че братчедката се похвалила на майка си, та набързо се озовахме в интензивното на системи. Че и не можеше да се определи какво количество сме погълнали. ooooh!
Детска работа, но и грешка на възрастните - да оставят лекарства на достъпно за децата място.
НЯМА ЗНАЧЕНИЕ ОТ КЪДЕ СА ХАПЧЕТАТА , ТЕ ЗА КАКВО СА ТАМ????????????????????
ОСВЕН АКО НАЙСТИНА НЕ СА ИМ ГИ ДАВАЛИ УМИШЛЕНО ,НО НЕ МИ СЕ ВЯРВА ДА СА ЧАК ТОЛКОВА ............КОИ НОРМАЛЕН ЧОВЕК ЩЕ ДАДЕ ЛЕКСОТАН НА ДЕТЕ?
« Последна редакция: чт, 29 ное 2007, 11:11 от cenitelkata »
Цитирай

... Или наистина някое дете е донесло хапчетата със себе си ...

Няма значение от къде са хапчетата, пиенето е станало в градината, а персоналът не видял ...
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 76 отговора