Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • София
 Ами това е ... интересува ме за колко време организмът неутрализира  1 цигара , след колко време вече няма вредни вещества в организма.Опитах да намеря инфо по въпроса в мрежата но не успях,ако някой знае ще съм му много благодарна...

Последна редакция: чт, 29 ное 2007, 11:49 от анабел

# 1
А,що за въпрос....? не мисля ,че има нещо такова "абсорбиране" на цигари.Те са вредни и вреднотията им се натрупва в организма. А по едно време битуваше мнението ,че една цигара може да се неутрализира с една кофичка кисело мляко,но аз не съм сигурна,че е така....

# 2
  • Far away from here...
Ако въпросът ти е свързан с кърмене и пушене, чувала съм от майки, които правят и двете, че може да се кърми 3 часа, след като си изпушила 1 цигара. На мен, оабче, не ми се вярва да е така, мисля, че вредните вещества в организма си остават и не бих го правила. Ти си решаваш, де Peace Освен това само гадая, не знам за какво точно става дума Thinking

# 3
  • София
 хелта , има такова нещо разбира се ---  не може цял живот да носиш отровата от една цигара Laughing  нали все някога тя се изчиства Simple Smile въпросът е кога и е към тези които знаят конкретно...

# 4
  • Far away from here...
Разбира се, че ако става въпрос за 1 цигара през целия ти живот, ефектът й няма да е докато си жива Wink Имах предвид системно пушене. Не ти е конретен въпросът Peace

# 5
  • София
Аз знам за 6 часа - но това е пак в случаите на пушене и кърмене...

На мен също ми се пуши та 2 не виждам, а 10 месеца не съм пушила. Интересна ми е и на мен темата. Но какъвто и да е отговорът, мисля че не бих се усмелила... Едно бебенце си имам Simple Smile

# 6
  • Варна
След около 2 години организмът на пушача се прочиства от 98% от натрупаните отрови от останалите 2% след около10 години. Това съм чела. Не знам ако изпушиш 1 цигара за целия си живот кога се отърваваш на 100% от нея.
Въпросът ти наистина е неясно зададен.

# 7
  • София
1 цигара не е вредна,но цигарения дим-да.Скоро казаха по ТВ Peace

# 8
  • София
една цигара пушиш която се неутрализира за х - време, после пак една и т.н.  ,  ако ставаше въпрос за една единствена цигара за цял живот Laughing изобщо нямаше да питам...не мислех че ще приемете това за ,,целия живот,, буквално,но това е ,,4ара,,  Laughingна интернет общуването Laughing

Последна редакция: чт, 29 ное 2007, 11:54 от анабел

# 9
  • Варна
Еми значи отговора на въпроса ти наистина е много труден. Със сигурност е повече от 24 часа след като никотиновия глад  го има и след 3 дни. Може би седмица /ако говорим за пълно прочистване/.... newsm78

# 10
Вярно ли е това?  Rolling EyesКъде са го казали??   newsm78

# 11
  • София
Е...в това няма логика.Вредни са и двете.

# 12
  • София
Ако ставаше да изпуши една цигара, да се неутрализира, после да изпушиш друга, нямаше хората да пипват рак на белите дробове. Отровите се натрупват.
Ако питаш, защото кърмиш..........това е поредния повод за мен да се посмея от сърце.

# 13
Чела съм, че на един пушач му трябват 25 години непушене , за да се изравнят опасността от рак на дробовете и там другите рискове с тези на един непушач ...но това са много общи неща...защото никой не казва колко трябва да е пушил, по колко и т.н...

# 14

Ако въпросът ти е свързан с кърмене и пушене, чувала съм от майки, които правят и двете, че може да се кърми 3 часа, след като си изпушила 1 цигара. На мен, оабче, не ми се вярва да е така, мисля, че вредните вещества в организма си остават и не бих го правила. Ти си решаваш, де Peace Освен това само гадая, не знам за какво точно става дума Thinking
Peace

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт