за колко време организмът неутрализира 1 цигара?

  • 19 768
  • 25
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 329
 Ами това е ... интересува ме за колко време организмът неутрализира  1 цигара , след колко време вече няма вредни вещества в организма.Опитах да намеря инфо по въпроса в мрежата но не успях,ако някой знае ще съм му много благодарна...

Последна редакция: чт, 29 ное 2007, 11:49 от анабел

# 1
  • Мнения: 1 877
А,що за въпрос....? не мисля ,че има нещо такова "абсорбиране" на цигари.Те са вредни и вреднотията им се натрупва в организма. А по едно време битуваше мнението ,че една цигара може да се неутрализира с една кофичка кисело мляко,но аз не съм сигурна,че е така....

# 2
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Ако въпросът ти е свързан с кърмене и пушене, чувала съм от майки, които правят и двете, че може да се кърми 3 часа, след като си изпушила 1 цигара. На мен, оабче, не ми се вярва да е така, мисля, че вредните вещества в организма си остават и не бих го правила. Ти си решаваш, де Peace Освен това само гадая, не знам за какво точно става дума Thinking

# 3
  • София
  • Мнения: 329
 хелта , има такова нещо разбира се ---  не може цял живот да носиш отровата от една цигара Laughing  нали все някога тя се изчиства Simple Smile въпросът е кога и е към тези които знаят конкретно...

# 4
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Разбира се, че ако става въпрос за 1 цигара през целия ти живот, ефектът й няма да е докато си жива Wink Имах предвид системно пушене. Не ти е конретен въпросът Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 672
Аз знам за 6 часа - но това е пак в случаите на пушене и кърмене...

На мен също ми се пуши та 2 не виждам, а 10 месеца не съм пушила. Интересна ми е и на мен темата. Но какъвто и да е отговорът, мисля че не бих се усмелила... Едно бебенце си имам Simple Smile

# 6
  • Мнения: 85
След около 2 години организмът на пушача се прочиства от 98% от натрупаните отрови от останалите 2% след около10 години. Това съм чела. Не знам ако изпушиш 1 цигара за целия си живот кога се отърваваш на 100% от нея.
Въпросът ти наистина е неясно зададен.

# 7
  • Мнения: 9 973
1 цигара не е вредна,но цигарения дим-да.Скоро казаха по ТВ Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 329
една цигара пушиш която се неутрализира за х - време, после пак една и т.н.  ,  ако ставаше въпрос за една единствена цигара за цял живот Laughing изобщо нямаше да питам...не мислех че ще приемете това за ,,целия живот,, буквално,но това е ,,4ара,,  Laughingна интернет общуването Laughing

Последна редакция: чт, 29 ное 2007, 11:54 от анабел

# 9
  • Мнения: 85
Еми значи отговора на въпроса ти наистина е много труден. Със сигурност е повече от 24 часа след като никотиновия глад  го има и след 3 дни. Може би седмица /ако говорим за пълно прочистване/.... newsm78

# 10
  • Мнения: 6 438
1 цигара не е вредна,но цигарения дим-да.Скоро казаха по ТВ Peace
Вярно ли е това?  Rolling EyesКъде са го казали??   newsm78

# 11
  • Мнения: 22 515
1 цигара не е вредна,но цигарения дим-да.Скоро казаха по ТВ Peace
Е...в това няма логика.Вредни са и двете.

# 12
  • Мнения: X
Ако ставаше да изпуши една цигара, да се неутрализира, после да изпушиш друга, нямаше хората да пипват рак на белите дробове. Отровите се натрупват.
Ако питаш, защото кърмиш..........това е поредния повод за мен да се посмея от сърце.

# 13
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Чела съм, че на един пушач му трябват 25 години непушене , за да се изравнят опасността от рак на дробовете и там другите рискове с тези на един непушач ...но това са много общи неща...защото никой не казва колко трябва да е пушил, по колко и т.н...

# 14
  • Мнения: 669
 
Ако въпросът ти е свързан с кърмене и пушене, чувала съм от майки, които правят и двете, че може да се кърми 3 часа, след като си изпушила 1 цигара. На мен, оабче, не ми се вярва да е така, мисля, че вредните вещества в организма си остават и не бих го правила. Ти си решаваш, де Peace Освен това само гадая, не знам за какво точно става дума Thinking
Peace

Общи условия

Активация на акаунт