Как да си "сваля" МР3 мелодийки за телефона?

  • 1 099
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 512
Ех, момичета, пак до вас опрях!

Ама пусто не ми дава мира като чуя някоя хубава мелодия из градския транспорт - ей тъй ме жегва, и аз искам!
И нищо, че съм компютърно "грамотна" това нещо хич не ми е ясно как става. Sunglasses

Ровичках из разни сайтове - или аз съм тъпа та нищо не вдявам, или е някаква върховна технология и не ми е ясно. Crazy

Помагайте, обяснявайте, цялата съм в слух...

Как и откъде да си изтегля таквиз чудеса? Скъпо ли струва? Или има и безплатни? newsm78

# 1
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
аз процедирам така - намирам си в дата.бг някоя мелодия, която искам, гледам да е максимум 1 мин дълга ( да не ми заема много памет на тел) свалям си я на РС, и после с кабелчето си я прехвърлям на телефона. Говоря зя Samsung, преди така и с една Nokia правех Peace
Успех  bouquet

# 2
  • Мнения: 512
Хуквам към дата.бг! Благодаря ти!

А ако няма точно това, което търся, други сайтове ще препоръчате ли? Само от българските ли става?

Аз си намерих едно нещо, което много търсих, в чужд сайт, но ми поиска 4,90 паунда и набързо се отказах... Mr. Green

# 3
  • Мнения: 5 478
Ако правилно съм разбрала ти трябват сайтове, от които да си теглиш MP3 безплатно, нали така?

# 4
  • Мнения: 512
 Laughing

Нямам нищо против да платя, ако цената е разумна.
Но, разбира се, безплатните ще ми дойдат добре Mr. Green.

# 5
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Ами аз само от там свалям, но принципно не мисля, че има значение от къде ще си  свалиш музиката на РС.  то може и от някой диск да си я сложиш на РС и пак на телефона да я прехвърлиш Peace

# 6
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Аз като си харесам някоя песен- си изрязвам част от нея и така я качвам на тел-а

# 7
  • Мнения: 5 478
Пробвай да търсиш музика в www.tupalka.com , има всичко  Laughing

# 8
  • Мнения: 512
Аз като си харесам някоя песен- си изрязвам част от нея и така я качвам на тел-а

Чудесна идея! Ама като съм се заинатила сега за една музика от филм... ще трябва да изтегля саундтрака  и оттам да режа  Laughing

# 9
# 10
  • Мнения: 512
ВЕСЕНЦЕ, много ти благодаря! В момента тегля!
И намерих точно филма, който търсех!!!!
Да видим как ще звучи и на телефона!!

СТРАХОТНИ СТЕ!
Ще докладвам резултата!
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт