Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Диети и отслабване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Здравейте,
днес гледах ТОП ШОП и рекламират едно бельо за стягане на фигурата.
Ето го:
http://www.topshop.bg/index.asp?tn=productview&srcint=tvp&pid=17596
Ако някой е пробвал подобен продукт,би ли казал как му се  е отразил?? Love

Благодаря ви
Цитирай

Far away from here...

Като гледам мацките, дето го носят, те и без него са си екстра Laughing
По темата - не съм опитвала, но не вярвам, че ще има ефект. Дано някой ме опровергае Peace
Цитирай

Варна

Мисля, че вече не вярвам на нито една реклама !
Цитирай

Пловдив

не действа Naughty Naughty Naughty Naughty Naughty Naughty

Naughty Naughty Naughty Naughty Naughty Naughty Naughty
Цитирай

in my dreams

Разбира се, че НЕЕЕЕЕЕЕЕ #2gunfire
Цитирай

на изток от рая

Доколкото схванах от прочетеното в рекламата това е Оформящо еластично бельо!Няма никакъв отслабващ ефект.С други думи ако нещо ни притеснява в силуета ни паласки,виснало коремче отпуснати бедра и задни части това е начин да се постегнем.И то какъв, като се напъхаме в дишаща микрофибърна материя.Не благодаря!
Цитирай

Доколкото схванах от прочетеното в рекламата това е Оформящо еластично бельо!Няма никакъв отслабващ ефект.С други думи ако нещо ни притеснява в силуета ни паласки,виснало коремче отпуснати бедра и задни части това е начин да се постегнем.И то какъв, като се напъхаме в дишаща микрофибърна материя.Не благодаря!

newsm10
Цитирай

В северна Европа/ Пловдив

Има една четка за коса http://www.telestar.bg/core/view_produkt.php?produktId=380

Някой дали знае как е? newsm03 Чудя се дали да я взема. newsm12
Цитирай

пловдив

а някой да даде мнение за вибриращия колан?
Цитирай

София

Вяра нямам на предлаганите стоки ...

Още откакто се появиха на екрана(преди доста години беше), но явно има хора, който си купуват, за да просъществуват толкова време...

Та не вярвам, защото се дразня от факта, че се чудят как да ни впечатлят, за да купим дадения продукт, че даже умалничат ...
А и съм забелязала,че главно с епродават я някой домакински уред, я някакъв домашен фитнес уред или някое магическо хапче или нещо за по-възрастните или тези който имат някакъв двигателен проблем ( наколенки, космодиск)...
Ей по едно време и бижута продаваха ...

Цитирай

Варна

Здравейте,
днес гледах ТОП ШОП и рекламират едно бельо за стягане на фигурата.
Ето го:
http://www.topshop.bg/index.asp?tn=productview&srcint=tvp&pid=17596
Ако някой е пробвал подобен продукт,би ли казал как му се  е отразил?? Love

Благодаря ви
То не стяга фигурата, няма отслабваш ефект, а само "прибира" фигурата,когато сте с него. Материята е като плътен ,ластичен чорапогащник. Бихте могли да се намъкнете в някоя пола, ако ви отесняла например в талията.
Цитирай

София

Ами ,има си ефект ,да.По-прибира сланините малко,естествено не бива да се очакват чудеса.Една приятелка го има и  каза ,че е доволна.
Цитирай

София

Аз лично не вярвам на подобен род реклами! Crossing Arms
Когато едно нещо е хубаво, в смисъл качествено и ефикасно/ ефективно- според мен не се нуждае от реклама! Naughty Ако нещо е добро- то се продава само, няма нужда от реклама! Peace
Всеки да си прави изводите сам! Crossing Arms
Цитирай
Аз си поръчах четката.Още не съм я получила,но една приятелка я има и е доволна.В ТЕХНОМАРКЕТ я има и струва 115 лв.,а по телевизията е 78+доставка.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.