Chipolino?

  • 677
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 26
Здравейте.Казаха ми че на Илиенци имало склад на chipolino.Някой може ли да ми каже номер на склада или някакъв ориентир за да го намеря.Благодаря ви предварително.

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 500
Помоли модератор да ти премести темата в "На пазар" Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 6 011
Ще се опитам да ти обясня къде се намира склада и после ще си кажа мнението за него.

Влизаш от главния вход на Илиенци, откъм трамваите. Вървиш направо и свиваш на втората пряка вдясно. Това са най-старите и неугледни постройки там, не можеш да ги сбъркаш. Склада се намира от дясната страна на тази пресечка, последен е. Има малка ръждясала табелка- "Чиполино и Бейби макс". Въобще се намира в най-мизерните складове и самият им склад е такъв.

Според мен обаче си е чиста загуба на време да ходиш до там.
1.Склада работи от 7 до 15 часа/в събота даже и до по-рано, а в неделя не работи/.
2.Цените са като по  магазините, разлика примерно от 10 лв. не оправдава ходенето до там, според мен.
3.Ужасно некомпетентен персонал, продажбите на дребно не ги вълнуват много.
3.Нямат почти никакви разцветки на дадения модел /или лъжат, защото не им се занимава/.

Харесах си преди време там една лятна количка и се опитаха да ми пробутат мострата, която беше миналогодишен модел. Твърдяха, че нямат други цветове, въпреки, че по улиците съм виждала десетки такива колички в други цветове. Sick

# 3
  • Мнения: 2 197

1.Склада работи от 7 до 15 часа/в събота даже и до по-рано, а в неделя не работи/.

Работят от 9.00 до около 14.30.
Към обяснението по-горе мога само да вметна, че се влиза в най-дясната част на пазара, там има едно коридорче със сергии,които се падат зад гърбовете на големите павилиончета на централната алея. И от там се завива в дясно (отбивката е при едно заведение за хранене с тухлена фасада).

# 4
  • София
  • Мнения: 6 011

1.Склада работи от 7 до 15 часа/в събота даже и до по-рано, а в неделя не работи/.

Работят от 9.00 до около 14.30.

Възможно е. Аз ходих в началото на лятото, тогава ми казаха, че са с това работно време, но по-добре авторката да не рискува и да отиде по-рано. Hug

Общи условия

Активация на акаунт