Действат ли мазилата плотив стрии

  • 3 261
  • 67
  •   1
Отговори
  • Мнения: 85
Имам въпрос към вас - действат ли различните мазила против стрии и нацепване , които се продават в аптечната мрежа или те са за успокоение на бременеещата ? По -специално закупих някакво мазило на Кико / Чико/.  Thinking

# 1
  • Мнения: 674
 Мен ако питаш - не! Sad

# 2
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Строго индивидуално е-всичко е до кожа Peace
Щом си купила мажи всеки ден и ако,кожата ти е предлажположена към нацепване може да ограничиш "щетите".
Аз,кочих 30 кг. и се наципих,въпреки мазането,моя приятелка качи 35 кг. и няма грам стрия!

# 3
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 406
Няма еднозначен отговор, за жалост.

На някои действат, на други -- не!

Освен това, по-вероятно е да подействат, ако ги съчетаеш с равномерно, ограничено наддаване.  Naughty Естествено, трябва да се мажеш редовно и енергично.

Можеш да ползваш дори "обикновено" какаово, кокосово или бадемово масло.

Късмет в профилактиката/борбата!  Hug

Не съм се мазала редовно с нищо, но нямам [нови] стрии. Mr. Green

# 4
# 5
  • Мнения: 1 896
След като вече си си купила такова мазило-ползвай го редовно. Peace
Няма 100%-ва гаранция,че ще те предпази от появата на стрии, но поне ще си взела някакви превантивни мерки.

# 6
  • Мнения: 764
Действат, ако се мажеш упорито. Въпреки това на мен ми се появиха два, три дни преди да родя. Оглеждай внимателно местата, където кожата изглежда най-опъната (около пъпа и ханша). На мен преди да ми станат, ми беше синкаво лилава кожата и аз се чудеж какво е това, докато накрач разбрах, че са стрии. Така че мажи упорито.

# 7
  • Мнения: 247
пфуу много гадно нещо
аз до тук съм близо 30 кила отгоре и миналия месец ми се нацепиха бедрата
мажех се редовно с мустела и свинска мас (която въпреки миризмата май е по добра )
сега съм си купила мазила за вече появили се стрии пак на мустела и на чико
започнах първо с чикото преди няколко дни обаче.........то струва 22 лева ,разфасовката му е от 50 мл. ,трябва да се маже сутрин и вечер и сега за три дни мазане ми е останало 1/3-та ,ами ако трябва да го сметнем на всеки 5 дни по 22лв за минимум 3 месеца (толкова препоръчват да се маже) каде ще му излезе края да не говорим,че това на мустела е пък 35лв.
А пък на всичкото отгоре знам ,че всичко зависи от кожата изглежда ,че моята е предразположена към стрии след като се мажех и пак се нацепих
но сега се моля поне корема да не ми се нацепи и продължавам да мажа със свинска мас колкото и гадно да звучи  Sad
дано не се нацепиш!

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
smile3521    за съжаление е така

# 9
  • Мнения: 85
Благодаря ви за пожеланията да не се нацепя, ама е време да си призная - аз съм бъдещия татко и ако се нацепя ще е странно - най-малкото  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 611
На мен не ми подействаха, нацепих се , но поне само по бедрата а по корема и гърдите не, но всичко май зависи от кожата Peace

# 11
  • Мнения: 2 978
Благодаря ви за пожеланията да не се нацепя, ама е време да си призная - аз съм бъдещия татко и ако се нацепя ще е странно - най-малкото  Mr. Green


Хахахах.
Нацепването е първата фаза. щом не сме видели, че си мъж, това е втората- изкрейзването Crazy Laughing Laughing

# 12
  • Мнения: 1 896
 hahaha
Голям майтап,никой не погледна инфото за пола ти.
Къде да се сетим ние,че мъж ще се съгласи  да иде да купи мазило срещу стрии.Повечето мъже бягат от такива задачки като дявол от тамян.Похвално!
Леко бременеене на съпругата ти тогава, и дано закупеното кремче и донесе спокойствие поне в това отношение.

# 13
  • Мнения: 611
Благодаря ви за пожеланията да не се нацепя, ама е време да си призная - аз съм бъдещия татко и ако се нацепя ще е странно - най-малкото  Mr. Green
Ха- ха, че защо да не се нацепиш, виждала съм не един и двама мъже, които имат стрии Outta Joint

# 14
  • Мнения: 85
Може около биреното нещо  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт