АЛИАНС, ПРЕСТИЖ, БРИТАНИКА или друга школа за чужди езици - мнения и отзиви

  • 173 943
  • 397
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 91
Здравейте, дъщеря ни тази година ще е в първи клас и бихме искали да я запишем някъде на английски език. Намираме се в Младост 2 и се бяхме насочили към Британика, защото е буквално пред блока ни, но нещо мненията, които прочетохме тук ни разколебаха. По принцип в самото училище има възможност за английски с училища Европа, но и за него чухме лоши отзиви. Като че ли повече положителни мнения има за Аво Бел.

Много ще съм благодарна за всякакви актуални мнения за езикови центрове и школи в Младостите - Британика, Аво Бел, училища Европа, които работят със 128-мо СУ, Хелен Дорон, и др.

# 391
  • Мнения: 28 704
Е, то, ако очаквате детето да проговори като роден, няма да стане с никоя школа.

Колкото родители, толкова и мнения. На едни им харесва, на други - не.

Аз лично не бих си записала детето в Британика, поради неадекватното им отношение преди години, когато ходих да питам за курсове.
От Оксиния имам лоши отзиви за други занимания, не за език, но смятам, че само гледат как да ти вземат парите. Отношението е потресаващо...
Моят ходи в Европа. Какво да кажа - задоволително за възрастта и изискванията на преподавателите. Не говори на английски при контакт с англоговорящи, не ги разбира, оправя се с компютъра на английски.
Добри отзиви съм чувала за Престиж в сградата на Метросити.
Хелен Дорон е за бебета, няма да е подходящо, а и е доста скъпо.

# 392
  • Мнения: 189
Ние сме с второкласничка-миналата година ходи в Аво бел -но в училище. Малко присъствено, после онлайн, защото бяха смесени деца от 4 паралелки.
Сега у-щето не допуска външни занимания - единствена опция за децата е онлайн. Те са с малко клонове и нямат ученически групи.
Иначе от г-жата съм много доволна - не претупваше и си водеше добре заниманията.
Просто децата са си малки и трябва много залягане вкъщи.

Здравейте, дъщеря ни тази година ще е в първи клас и бихме искали да я запишем някъде на английски език. Намираме се в Младост 2 и се бяхме насочили към Британика, защото е буквално пред блока ни, но нещо мненията, които прочетохме тук ни разколебаха. По принцип в самото училище има възможност за английски с училища Европа, но и за него чухме лоши отзиви. Като че ли повече положителни мнения има за Аво Бел.

Много ще съм благодарна за всякакви актуални мнения за езикови центрове и школи в Младостите - Британика, Аво Бел, училища Европа, които работят със 128-мо СУ, Хелен Дорон, и др.

# 393
  • Мнения: 80
Здрaвейте, моля,  ако някой има информация да сподели - по какви учебници ще учат в АВО БЕЛ деца (сега в пети клас) , учили миналата година  по Academy stars 4 ?

# 394
  • Мнения: 202
Здравейте. Темата е позамряла последните години, но да попитам:
Има ли деца, посещаващи Аво бел на Графа - интересувам се от курс за малки ученици там. Доволни ли сте от преподавателите? Дали някой би споделил и графика - в тази школа до последния момент не се знае от колко часа са занятията. Благодаря!

# 395
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 505
И аз с въпрос. Може ли да споделите впечатления за А1-немски език в Алианс на НДК?

# 396
  • софия
  • Мнения: 45
Здравейте, това което знам е че обучението по немски е също на много високо ниво. Преподавателите са сертифицирани изпитващи за немските изпити, с много опит и квалификации. Моето дете учеше английски там, а на приятелката ми немски.

# 397
  • Sofia
  • Мнения: 1 520
Има ли деца, посещаващи Аво бел на Графа - интересувам се от курс за малки ученици там. Доволни ли сте от преподавателите? Дали някой би споделил и графика - в тази школа до последния момент не се знае от колко часа са занятията. Благодаря!
За офиса на Графа, не мога да ви кажа нищо, но съм доволна от Аво до Пиротска. На годишното демо за родители бяха деца от всички софийски групи и впечатленията ми са добри.

Общи условия

Активация на акаунт