Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора
Здравейте,обръщам се с молба за съвет: чакам бебе след Нова Година, мислех да сложа климатик за отопление, но се притеснявам да не боледува бебенцето. 
Цитирай

СОФИЯ, по празниците в Разлог

Откажи се не става за детска стая! Вярно, че инверторите за зимата нямат аналог по топлоотдаване спрямо консумация на ел.енергия, НО Много прах лети, събира много от домашните микроорганизми, противопоказен е при дихателни проблеми, много ме дразни шума му. Препоръчвам ти конвектори на АДАКС тип GlamoхНеаting /по-скъпо излиза/.
Дано съм ти била полезна Peace
Цитирай

Питай Бу в правилния подфорум.  Smile
Цитирай

най-хубавото място

Ти да не се обърка  newsm78
Питай Бу в правилния подфорум.  Smile
  Peace
Цитирай

София

За мен климатик е най-добрия вариант, защото винаги можеш да подържаш определена температура в стаята/ независимо зимата или лятото/. Ако филтрите се почистват редовно не виждам проблем с праха, а съвременните климатици имат тих тежим, при който въобще не се чува неприятен шум Peace
Цитирай

Бургас

Не виждам защо не, Жасмина е на климатик откакто се е родила - разболяла се е един два пъти, но вината определено не е на климатика Love
Цитирай

София

Моето дете е родено на 22.12 и от тогава вкъщи се топлим с климатик. Климатикъте в другия край на стаята, насочен е да духа в срещуположна на креватчето на детето посока и е настроен на най-слаба степен да духа. Малкия е почти на година - не сме имали проблем до сега - дано и да нямаме SmileА с шума от климатика просто сме свикнали и сега дори не го чуваме:)
 Относно праха - почистваме си редовно филтрите и това е и реално  добрата подръжка на един климатик.
 Има доста хора,който са против, но аз съм доволна.
Цитирай

Варна

zadaljitelno si vzemi ovlajnitel za vazduha,mnogo se isu6ava i mu se palni nusleto s suhi supol4eta ina4e,az sam dovolna postoqnno kontroliram temperaturata v staqta
Цитирай

Бебка е на 1м и откакто е дошла в къщи сме на климатик - нищо и няма! Само недей да вдигаш градусите повече от 24-25 - въздухът става много сух и се появяват сополки Very Happy
Цитирай

Варна

Гледам детето си на климатик от както е родено. Не е боледувала повече от нормалното и в никакъв случай заради него. Почистват се филтрите веднъж седмично, проветрявам често и всичко е ОК.
Цитирай

Детето ми е на 1мес.-в род.дом беше с климатик,вкъщи също сме с климатик(вдигнат е на горе,мия често филтрите,проветрявам поне 2пъти през деня,поддържам температура 21-22градуса през деня,а вечер 19-20,смятам,че при тези условия няма да го изнежа,а прах не се разнася)
Цитирай

Бургас

И Тери е на климатик откакто се е родила.
Цитирай

В най-невинните детски очи и най-голямото мъжко сърце

Няма проблем  Peace
Цитирай

Ако имаш овлажнител за въздух, мисля че става. Аз съмм против климатиците , когато са за охлаждане.
Цитирай

БУРГАС

И ние сме с климатик.Нямам овлажнител и никога не съм се замисляла за това.Нямам проблеми засега,дано нямам и за в бъдеще.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора