Декупаж (салфетна техника)-12

  • 38 297
  • 285
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 401
Сега и другите нови бързо да си покажат албумчетата с всички неща, и без това сте разкрити всички! Дивиана, чудесни са!  bouquet И крушки виждаам Wink- какви крушки приказвам  и аз- направо истински украшения! Two Hearts

# 46
  • Мнения: 4 390
Да, Fancy, и крушки има.  bouquet Казах аз, че крада идеи. Embarassed Hug

# 47
  • Мнения: 662
Ето без бой и аз си показвам албумчето
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=191225&photo=40 -от тук нататък са нещата от тази седмица,преди това са от миналата.
Повечето днес ги занесах за базара
Всичките неща,които сте направили са направо страхотни  bouquet

# 48
  • Мнения: 1 143
Гея, gudzy,  тези неща са като непипани от човешка ръка  smile3501

Дивиана, ти на това ли му викаш непретенциозно?  Wink

Явно не се справям много успешно с  линка, така че пускам снимката. Ако ми съдействате как да пусна линк, така че да се вижда моя албум, мога да покажа някои яйца, които съм правила, но те не са декупаж.

# 49
  • Мнения: 1 771
Ето първата ми кутия с кракле която сътворих, но имам доста грешки.
На снимката не се виждат много ясно пукнатините, но станаха за моя радост.
Забелязах, че ако повторя на едно място отново върху краклето боята се разваля. Чудя се да ли не съм нанесла много от кракле за да се получава така.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=149133&photo=14

Цвета ми се промени след лакирането. Лака ми е на водна основа FAUST. Харесваше ми повече нелакиран, но ми се струва, че  много се различава  боята от салфетката, която е намазана с лепило.
Има блясък, а самата боя стои матова.


Ще правя заявка към Мираж, ако има желаещи от София да се включат, пишете ми на лични.

Последна редакция: пн, 03 дек 2007, 02:02 от goldenova

# 50
  • Мнения: 440
Кампари ,сервиза ти е убиец-"Хайде на сафари" Mr. Green  bouquet.Ако лакираш 2 пити с лак/ако е с акрилен 2 седмици не го мокри-после нямаш проблем,става бетон/
За количествените и качествени красоти на Фанси  Flowers Bouquet  love001няма какво да коментираме освен за себе си  Embarassed-моите  направо се губят
Дивиана твоето "непренциозно" шишенце ме възхити Crazy newsm51,ама тая приказка за новаците вече не фаща да вземете да я смените с по-модерна Mr. Green
"Мързеливата" shoshka много добре е съчетала декупажа с квилинг  Joy newsm10
Гая с тая камбанка ме разби /въображението ти е  мнооого coolcool/,веднага се засилвам към всичко по левче и им изкупувам дребните саксийки  animal037 и чиниите са самото великолепие Kissing Heart
Благодаря на всички за стимулиращите и мили думи!  bouquet  bouquet

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Няма да правя разбор защото съм направо безмълвна, вече в едно съм сигурна че всички които са се разболели от тази неизлечима болест, освен всички други симптоми, спират и да спят и само творят ....
Гая направо................
Кампари също.............., искам и аз сафари!
А ново разболелите се ме депресираха дълбоко, аз като се сетя като започнах какви мацаници правих направо ....
А Мираж какво да кажа професианалистта си е професионалист!

# 52
  • Мнения: 167
Всички сте направо неотразими  bouquet
Благородно Ви завиждам,че имате време да се занимавате  с декупаж, ама в скоро време и аз ще цопна с нещо новичко  обещаваам.

# 53
  • София
  • Мнения: 591
Момичета,момичета. HugСтрахотни сте.Нали знаете,аз пиша и показвам рядко,но затова ви следя всеки ден.Искам да отбележа,че майсторството е вдигнало страшно много нивото.Показват се уникални неща.Браво на всички без изключение.
Показвам ви последните си неща,които не съм правила скоро и не са на коледна тематика.Това са подаръци за приятели.За първи път направих картина,с принтирано изображение върху салфетка-доволна съм много.Ето да видите всички неща.

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=139480

# 54
  • Мнения: 605
Като една от новоразболелите се  Mr. Green от тази хубава "болест", благодаря за насърчението на всички много по-умели от мен! Момичета много високо вдигате летвата и така стимула за работа е страхотен   bouquet 
Страхотни идеи имате и аз също си пооткрадвам от вас докато започне да ги ражда моята главица  Wink
Специален въпрос имам към Уна - откъде купуваш рамките за снимки? Тези красоти с маковете мнооого ми харесаха  newsm03
goldenova ще пиша на лични за поръчката към Мираж  Peace

# 55
  • София
  • Мнения: 591
dulcemulce,рамките са от магазините по левче,но не винаги ги има.Има ги в албума ми,какво представляват в първоначалния си вид.Така ще се ориентираш какво да търсиш.

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Ще използвам цитат на Кампари, защото по-точно не мога да се изразя Blush
Гая,  пред  твоите творби  винаги оставам безмълвна и депресирана.Безмълвна, защото  не мога да намеря думи, с които да се изкажа.Депресирана, защото аз само си мисля, че мога да правя декупаж в сравнение с теб.  bouquet
Дивиана, какви непретенциозни шишета, какви първи опити- направо са си произведения на изкуството!
Мираж какво да я коментирам - перфектна както винаги  bouquet
Кампари, пиещите като тези зверове ли ще станат после Laughing?
Фанси, аз си мислех, че съм производителна, но пред твоите количества съм си направо мързелана ooooh!
dulcemulce, shoshkata, gudzy, Уна, страхотни сте!!!
Да ме извинят тези, които съм пропуснала, но вие сте изписали три страници за нула време и забравих теези от началото Embarassed

# 57
  • Мнения: 4 390
О, Мираж, благодаря за насърчението! Сигурна съм, че не го заслужавам особено, но пък ме амбицира много казаното от теб! Heart Eyes
На radinna също благодаря. От нейните неща винаги съм във възторг!  bouquet
Това за новаците ще го отчета като комплимент и ще спра да страдам, че никой не ми вярва. Laughing
Шошка, благодаря за линка, видях ти произведението, много е красиво!  bouquet
Уна, бих искала да съм от приятелите ти, които ще получат от тези подаръци! Flutter
goldenova , хубава ти е кутията! Момичетата тук са писали доста пъти да не се повтаря върху краклето, защото пукнатините изчезват. Ще свикнем как се прави, няма страшно. Grinning

Последна редакция: пн, 03 дек 2007, 14:16 от Дивиана

# 58
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Малееееееееее, кво правите вие, мацки....? Ошашавиха ми се очите направо... Joy #Crazy То, от красиви по-красиви произведения!  newsm10
ГАя, Гая...пак с красотите си ти тотално ни омая! Пред твоите творби недостижими, всички се прекланяме и се възхитиме!  Wink  Hug Hug Hug
Не искам да изказвам поименно възхищението си от всички, защото знам, че ще пропусна някой, а със сигурност не го желая, така че всички имате едно сборно и голямо БРАВО от мен! Поздравления за всички!  newsm51  love001

Обаче, няма как да не кажа: Добре дошла, Дивиана! Дано ти е добре сред нашия голям отбор и дано те зареждаме само положително и да успеем да вдъхновим един мод да се занимава с най-якото хоби - декупажа!  Wink Hug

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Забравих да ви покажа какви топки за елха си спретнах от едни стъклени, които купих от Бриколаж. голямата, пак и малката

Общи условия

Активация на акаунт