Декупаж (салфетна техника)-12

  • 38 354
  • 285
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 415
jazzybaby тези таблички са от Мираж. Има и още какво ли не.

Благодаря ти  Hug

# 106
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Да кажа за тези, които се интересуваха от бутилките.  Wink Няма ги на пазара все още! Мостри са за ракия!  Peace

# 107
  • Мнения: 662
Gudzy, часовника е страшен, а шишетата са много пипнати. Всичко е с много вкус.  bouquet  bouquet
Ей размазах се от кеф,точно от твоята уста ми звучи така хубаво,макар,че съм на светлинни години от теб Blush
 shoshkata,фона на часовника и бутилките е от горе/златен бронз-смрадлив,от железарията за 1.30,нанесен с тупкане с гъбичка/а от долу е бяло
Всички сте страхотни  bouquet  bouquet  bouquet

# 108
  • Мнения: 1 143
shoshkata,фона на часовника и бутилките е от горе/златен бронз-смрадлив,от железарията за 1.30,нанесен с тупкане с гъбичка/а от долу е бяло



ZaxHug  Ще пробвам с и темпер. При акварела се насищат, но някак се сливат нюансите и по-скоро изчезват.

Най-после намерих време да отида и да си купя необходимите материали за декупаж.   Отрупахме здраво щанда (момчето беше много любезено) и като дойде време за плащане, се оказа, че картата ми е изтекла и трябваше да се задоволя само с 2-3 неща   Embarassed   Това брои ли се за спам?  newsm78

# 109
  • Мнения: 311
Страшни сте  Shocked,нямам думи наистина!!!Бях обещала снимки от заведението ето - http://www.snimka.bg/album.php?album_id=198553 дано да се вижда Praynig и малко декопаж http://www.snimka.bg/album.php?album_id=198576 кутията я правих за весела поща за свеки за учениците й.

Последна редакция: чт, 06 дек 2007, 11:31 от didi mum

# 110
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Диди, страшно ме изкефи цялостния интериор на заведението! Браво! Вижда се декупажа, естествено.  Wink Страхотна работа! Впечатли ме и пушката на едната маса.  Wink Hug

# 111
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Мадлена, всичко е много хубаво -  Видинчани много ще ги харесат Peace
От къде купи светлите бамбукови подложки, че аз намирам само тъмни

Диди, това заведение работи ли през зимата и къде е - да заведа колегите и да се фукам, че познавам интериорния дизайнер bowuu

# 112
  • Мнения: 605
Искам и аз в Бургас! Диди, много ми харесва   bouquet
Аз да кажа ако някой като мен търси прозрачни стъклени чинии в София, вчера намерих в магазина Euroland който е точно на жЖенския пазар на завоя на трамвая, големи колкото за салата и цена 1 лв.  Peace

# 113
  • Мнения: 311
 bowuu благодаря за думите,радвам се че го одобрявате Hug!radinna да, работи но в момента имат малко проблеми  надявам се до месец най късно да отвори,а пушката предстои да я декупажирам Mr. Green.

# 114
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
 Радина и аз се убих да търся светли но тези ги намерих случайно срещу входа на краснодар ул. Ивайло мисля че е, има магазин за левче качва се по едни стълбички до него има едни арменци дето на сергия продават всякакви боклуци, че вътрев този магазин ги намерих, но това беше преди време и аз ги изкупих и 4 бр. налични, все се каня да мина да проверя дали са получили нови.
И сега едно съобщение за бургаските девойки /и не само/ Армстронга където е нали точно до него има залепено малко магазинче за джунджурии пак тяхно, че това магазинче ще го правят магазин само за различни видове хартии, казаха че щяло да има страхотни неща най късно до Нова година така че стягайте се за голямо пазарене

# 115
  • Мнения: 237
Gudzy, много ти са хубави нещата, с право се кефиш Joy
Диди, направо нямам думи  newsm09 smile3505 страшно е стилно всичко. Ама къде я видяхте тази пушка
изгледах си очите направо   smile3515 

# 116
  • Мнения: 237
Къдрокоске, как можах да пропусна. Страхотни бутилки, ама "китайския порцелан" е направо Hug

# 117
  • Мнения: 605
Shoshkata, исках да те питам с какво "зациментира" маковото семе по онзи красив буркан?
И аз по твоята идея   bouquet го използвам за декорация на една кутия  Grinning

# 118
  • Мнения: 1 143
Shoshkata, исках да те питам с какво "зациментира" маковото семе по онзи красив буркан?
И аз по твоята идея   bouquet го използвам за декорация на една кутия  Grinning

Най-напред намазах с лепило - най-обикновено, във всяка книжарница го има - в прозрачна тубичка, като пръчка, на водна основа е. Отгоре поръсвам семената и чакам да изсъхне. След това лак (от железария, нитроцелулозен, такъв имах). Докато е мокър лака, посипвам пак семена и пак лак отгоре. Изсъхва. Можеш да повтаряш колкото пъти искаш, ако ти трябва дебелина. Наистина се бетонира.

# 119
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Оркуд, на мен пък пушката ми се наби в очите.  hahaha Ето я - на масата - http://www.snimka.bg/album.php?album_id=198553&photo=6

Общи условия

Активация на акаунт