Декупаж (салфетна техника)-12

  • 38 334
  • 285
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 237
Преставам да вярвам на приказките за новаци  Wink  . Как пък само аз не се изучих  Banghead smile3514
Ей хора ще ме уволнят бе! До обед не мога да почна да работя с вашите красоти. Като се намъкна в нечий албум и се забравям  ooooh!
Дивиана шишето ти е много нежно, хайде чакаме и още такива красоти.
dadusq с този ботуш ни вкара в дълбокото   bouquet
Радинка, комплекта на детенце е много сладък.  Naughty И за баткото да измислиш нещо.  Чинийката доколкото виждам не е обратен декупаж, с какво я лакира за да можеш да я ползваш за хранене?

[/i]

# 196
  • Мнения: 5 178
Момичета искам да попитам само с какво лакирате съдовете чинии, чаши и тн, така че да се ползват като посуда
Коте, или работиш с медиуми за стъкло и порцелан, които се изпичат или лакираш няколко пъти с акрилен лак

Благодарско, офф чакам дребния да заспи и се захващам с едни шишета от водка и джин .. ако не се похваля утре значи провала е пълен

# 197
  • Мнения: 1 143
Мислех да понаправя повечко неща и тогава да се включа, обаче какво да направя....     Нетърпелива съм     Crazy  И от пустото му нетърпение не изчаках да изсъхне хубаво жълтата боя, та я поразмазах малко   Mr. Green  На всичко отгоре трябваше доста да я нарежа, за да мога да я залепя и след това ужасно си личеше къде е рязано. И преди да метна всичко в коша, реших да се пробвам с четката и боичките и май се получи. Може и да не я изхвърля  Laughing

Orkud не се е нучила  - хихихи.  Обаче съм съгласна с нея с това за първия опит на marinap.   Абе хора, пак ще ви питам - какви майки са ви раждали? newsm78    Laughing
Мен още ме е страх да се пусна на шишета и чинийки, че много ме депресирате с тези красотищини, както казват рускинчетата.

dadusq, на това му викам аз ботуш по предназначение! Браво!  И оригинално, и хубаво!

Fussii,  хубава врата! Търся някой мераклия да се жертва да му тествам вратата или шкафа.   Wink

Последна редакция: ср, 12 дек 2007, 21:57 от shoshkata

# 198
  • Мнения: 397
Здравейте момичета!!!Бях се поизгубила малко,но сорри имах си работа... нямам как да ви покажа едно по едно,но всичко заедно изглежда така....http://aset.medipharmwiki.com/index.php?option=com_datsogallery& … egory&catid=4
като плочки са 22, а тук са само 4 -ри нямам сили да ги снимам...чинийки също са повече, но  утре отиват на  базар  и май няма да мога да ви ги покажа всичко.....
Э

# 199
  • Мнения: 525
Къде се загубихте?

dadusq,Дивиана,Radinna,Fussii,Lalle,shoshkata страхотни неща сте направили пак!
marinap поздравления!Много сполучлив първи опит!

shoshkata с декупажна хартия или със салфетки правиш красотите си?
Оставам с впечатление,че декупажната хартия е по-плътна.Когато се работи с нея върху стъкло например има ли нужда да се прави фон отдолу?

Вече сте ме изпреварили със шампанското,но аз на моено мисля да му сложа и някакъв поздрав.Ще го напиша върху лист,който искам да състаря.Тук май се споменаваше такова нещо.Ако някой има опит нека да сподели-каква хартия,с какъв чай или с кафе,колко време се кисне.

# 200
  • Мнения: 1 143
Мерси, Ваня. Използвам декупажна хартия. Да, тя плътна и дори върху тъмен фон пак става. Самите декупажни хартии също имат различна дебелина.  За фона - по твое осмотрение, както ти харесва.

За състаряването. За чая и хартията не съм наясно, но знам, че бял текстил може така да се обработва, значи и с хартията ще стане. Колко време - пак зависи какъв цвят искаш да постигнеш.

# 201
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
От тук до края са новите ми неща. Кажете си мнението за комплекта с Мечо Пух, защото нещо не ми харесва много, а е поръчка и да не се излагам. Струва ми се, че трябва да боядисам и чашата и купичката в жълто, но не съм сигурна newsm78

# 202
  • Мнения: 1 401
radinna, чудесни неща пак!  bouquet И на мен ми се струва, че трябва да се боядисат в жълто купичката и чашата newsm78 Hug
shoshkata, ти спиш ли въобще? Joy  bouquet
vanyia,някой беше състарявал, ама не помня  newsm78- zax ли беше... Rolling Eyes Аз веднъж пробвах да обгарям листа покрая със свещ, но не го докарах много добре...

# 203
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Радинка, аз също бих боядисала купата и чашката в жълто като това на чинията! Да й са честити на Ани!  Wink Другите ти неща също са страхотия!!!!  Hug
Браво на всички за хубавите творения!    bouquet
Новата мама ме хвърли в ъгъла с първия си опит!  Crazy Не вярвам да е първи.  Mr. Green Поздравления!   bouquet

# 204
  • Мнения: 237
Радина, съгласна съм с теб. Поотделно са страхотни, но ако са комплект, боядисай ги.

# 205
  • Мнения: 1 143
Радина, на мен лично и бели ми харесват.  Защо пък трябва непременно да са в еди цвят  newsm78  Снимай ги купичката например или чашата да бъде върху чинийката, тогава ще се види по-добре. Струва ми се, че заедно много ще се жлътне.


shoshkata, ти спиш ли въобще? Joy  bouquet

 Laughing  Напоследък не

# 206
  • Мнения: 525
radinna най ми хареса черната чаша!Страхотна е!Комплекта с Мечо Пух сякаш на чашката и купичката картинката изпъква по-добре.Може би ако жълтото беше по-плътно.

Последна редакция: чт, 13 дек 2007, 19:18 от vanyia

# 207
  • София
  • Мнения: 310
Леле момичета направо се изчервих наистина  Crazy Blush
дадохте ми крила       newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
БЛАГОДАРЯ ВИ ОТ СЪРЦЕ
наистина ми е първи опит, но то по утъпкана пътека се ходи лесно smile3521,
като ви гледам красотите направо ви свалям шапка newsm20 newsm20 newsm20
и за да не пълня темичката с моите чувства  Crazy отивам да снимам новите си чинии  Peace
благодаря ви още веднъж smile3521

# 208
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Марина, очаквам пак смазване и застрелване от твоя страна с творбите си!  Wink

# 209

Общи условия

Активация на акаунт