Декупаж (салфетна техника)-12

  • 38 318
  • 285
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 605
Момичета, а къде точно в мола ще е базара, на кой етаж и т.н., знаете ли?

Цитат
БАЗАРА ЩЕ Е В МОЛ - СОФИЯ (както знаете вече   )
Щандовете ще са на 1 етаж - пред магазин Технополис и последен етаж - във фоайето при киното

 

# 226
  • Мнения: 237
Моля да ми помогнете как да получа цвят махагон от основните цветове newsm17

# 227
  • Мнения: 1 143
Моля да ми помогнете как да получа цвят махагон от основните цветове newsm17
Кафяво, червено, черно ( newsm78


а за Шошката съм почти сигурна. Айде сега Шоши да си признае, че има такова образование.  Mr. Green Бързичко. Joy

 Laughing

Мечтата ми като дете беше да уча в керамично училище, и то точно декорация. Приеха ме, но аз така и не учих там, а дори се отказах да рисувам изобщо. След мнооого години, почти насила една приятелка ме накара да запиша моден дизайн, тъй като се занимавах (шия) с дрехи. И така на стари години завърших нещо такова. Сега майка ми ми беше на гости и като видя с какво се занимавам, отбеляза, че явно съм се върнала към детската си мечта.   Благодарение на вас Laughing
Не се смятам за "рисувач", но похвалите ви добре ми се отразяват        Всъщност правенето на яйцата ми помага в случая.

За стъклото, какво лепило използваш?Нали са парченца стъкло тези нещица в основата newsm78А картинката-салфетка, декупажна хартия...що е?

Ася, стъкълцата ги залепих със силикон. После лакирах една ръка отгоре и пак заради моето нетърпение хакнах чашата в микровълновата (zax е виновна  Wink) на най- високата мощност за некратко време  Embarassed Резултатът - лака се свари и разтопи и стана като пяна, което в моя случай се оказа страхотно, стана съвсем морско.
Картинката си я принтирах.  Сега остава да организираш фен клуба  Joy

Последна редакция: пт, 14 дек 2007, 16:35 от shoshkata

# 228
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Цитат
Сега майка ми ми беше на гости и като видя с какво се занимавам, отбеляза, че явно съм се върнала към детската си мечта.

Ех, че мило, Шошиииии....  Hug
Оркуд, не мога да ти помогна!  Confused

Днес съм като на всяка манджа - мирудия!  Mr. Green Joy

# 229
  • Мнения: 278
Привет, момичета!
Доста липсвам напоследък и за жалост няма с какво да се похваля. Минавам само да Ви хвърля по едно оче Grinning Wink
Това, което установих е, че произведенията Ви са прелестни. Няма да изброявам поименно, защото ще пропусна някого, а и толкова страници са си трудна работа за разбор и анализ Grinning
Преди малко написах обстоен пост с обяснения към снимките, които след малко ще Ви пусна, за да не съм съвсем без нищо, но нещо ми увисна браузъра и.......................... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Cussing out
Няма да Ви се обяснявам сега по този повод.
Искам само да отбележа, че съжалявам и нямам нищо коледно Sad
Радвам Ви се и най-вече на тези от Вас, които музата и свободното им време никога не ги напускат Sunglasses  bouquet
Това е
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=180675&photo=38 от нещастното столче до...края.
Имам забележки и оплаквания към чиниите и столчета, ама.....може пак да ми спре нета Rolling Eyes Laughing Laughing

Да покажа и тази капачка http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=4699992. Друго не успях да измисля за този буркан (м@мка му Embarassed, Простете фрнския ми Embarassed)

В заключение искам да пожелая на ВСИЧКИ ВАС и на най-близките Ви

много здраве и късмет през НОВАТА ГОДИНА !!!!

ВЕСЕЛА КОЛЕДА!

Повече топлина в сърцата ВИ и светлина в душите ВИ !!!

Творете смело и занапрад

# 230
  • Мнения: 142
здравейте момичета!
възхищавам се на всичко което правите - често ви посещавам........дори имам няколко опита,но ще ви ги покажа понататък да се посмеете от сърце.
kadrokosa  аз съм от Габрово,ако искаш пиши ми!
на всички весели и щастливи празници  Hug

# 231
  • Мнения: 1 114
Здравейте!
Някой би ли ми казал, от какво имам нужда като за начало. Имам предвид какво точно да си купя. Какви медиуми, лепила и прочие..../марки, ев. цени ориентировъчни/
От нета или пък от Варна /в магазин Слънчоглед или има и др. подобни магазини?/.
Скоро май няма да мога да изчета всички теми.  Laughing Макар,че ми се иска....

# 232
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Теа, аз като започвах в началота на лятото, отидох в магазина на Мираж и от там си взех всичко необходимо като за начало.  Peace Дадох тогава около 15-16 лв. Купих - декупажно лепило, акрилен лак, декупажна хартия, и една акрилна боя за основа - телесен цвят.  Peace После се изучих, че вместо да купувам декупажно лепило, може и с С-200. По-натам започнах и със салфетките. Декупажната хартия е по-лесна за работа - препоръчвам я като за начало. Иначе всичко трябва да си поръчаш или он-лайн или да отидеш до Варна. В нашия мил град няма такива материали!  Wink Успех!   bouquet
Сплитка, писах ти! Мерси!  Hug

# 233
  • Мнения: 1 114
kadrokosa, много ти благодаря за разясненията   bouquet
Писах на лични на Мираж, очаквам да ми отговори. Предполагам,че ще ми обясни, къде е магазинът й. Предпочитам да отида до там и да огледам на място всичките му там джунджурийки, кутийки , таблички и пр. /разгледах й сайта в снимка.бг и съм очарована/ Толкова неща си харесах, че просто усещам как бих се разорила.... Joy

# 234
  • Мнения: 440
  bouquet  bouquet Hug За Beladona и ZAx,които са творили за базара прекрасни неща и в промишлени количества.От къде намирате толкова време не разбирам,аз от една седмица се мъча с една шейна/ама никаква философия/ и не мога я довърша Embarassed Tired
Маринап  smile3508 ,чиийките си ги бива,даже със свеща по-ми хареса
looloo не разбрах защо хубавото столче е нещастно  33uu  Joy smile3525
Радина  "Щастливите колички" на сина ти са страхотни,а серията "Мечо Пух" лично на мен изчистена в бяло много ми хареса,но като комплект ще е по удачно вече да са в жълто-ама са мнооого свежи и весели  Kissing Heart moresmile
Мерудийке Mr. Green приятно изкарване в Габрово  newsm19 /да почиваш и заради мен,че аз по празниците повече ще работя Tired/ -ша та наема за рекламен агент да знайш yes Grinning Hug
Теа Заповядай,,мн.ще се радвам да се запозная с притежателка на моя чаша  Laughing Heart Eyes/и благодаря за комплиментите  Crazy Hug/

# 235
  • Мнения: 662
последните напъни за базара
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=191225&view=1&photo=81 -от тук до края
ще ме извините за лошите снимки,ама преди малко ги довърших,а рано сутринта отлитат за базара и няма как да ги снимам на светло

# 236
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Цитат
Мерудийке Mr. Green приятно изкарване в Габрово  newsm19 /да почиваш и заради мен,че аз по празниците повече ще работя Tired/ -ша та наема за рекламен агент да знайш yes Big Grin Hug

Миражче, за мен е удоволствие да рекламирам качествен "продукт"!  newsm53  love001 Мерси, мила за пожелания! Дано Боби и ние, де - да сме здрави и мисля, че ще си изкараме супер!  Wink
Теа, няма защо! Желая ти много творчески стремеж!   bouquet
Гудзи, напъните ти са страхотни!   bouquet

# 237
  • София
  • Мнения: 135
Цитат
чашата в микровълновата (zax е виновна  )
Шоши не на пълна мощност бе момиче - на слаба въпреки, че в твоя случай дефекта се превърнал в ефект  Hug запис за фен клуба ти  Wink
looloo ама защо да ти е нещастно столчето бе момиче? Даже много веселко ми се вижда. И на чинийките какво им намери кусури  newsm78 А капачката си е точно на място!!!
Цитат
От къде намирате толкова време не разбирам
Миражче лягам си към 2-3,00 и на работа съм така  smile3507 а колегите ми си мислят, че водя бурен нощен живот  Wink Име ще ми излезе с този декупаж  Joy
gudzy страхотни "напъни" продължавай да се напъваш резултата е мн.добър  Hug
Утре съм на базара  newsm44 нямам търпение!!!

# 238
  • Мнения: 1 401
Утре съм на базара  newsm44 нямам търпение!!!
И аз , и аз!  newsm68 newsm44/ако не ми мине котка път! Praynig/
looloo, чудесни неща! newsm51Браво! smile3501А аз си мислех, че сме те загубили за каузата на декупажа...
Поздравления и за Шоши и gudzy! newsm10 smile3525
А  на Belladona  и zax  трябва да присъдим титлата "главно джудже в работилницата на Дядо Коледа" newsm51 newsm51 newsm51
Миражче, с нетърпение чакам да видя нефилософската ти шейна! newsm20

# 239
  • Мнения: 167
 newsm45 smile3518 newsm45
 София на 300 километра, Русе на 70, Добрич на 80 , Варна 170 Пазарджек на 380 автобусите  сутрин и вечер /кво да правиш село / Снимайте  си базарите момичета и после покажете и на нас Praynig

Общи условия

Активация на акаунт