Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Габрово

Синът ми е луд на тема светофари и от половин година иска светофар, а аз не съм виждала и не мога да открия такова чудо. Светофарът в неговите представи трябва да е голям и задължително да свети Smile И да има копче! Smile Да сте виждали някъде светофар-играчка?
Цитирай

Sofia

Нямам никаква идея за съжаление  Confusednewsm78
Много оригинално желание  Crazy
Тия дни ще ходя по магазини за играчки и ако видя светофар някъде непременно ще пиша!
Успех!
Цитирай

софия

ако намерите пиши, че и моят е луд по сватофари. Аз лично не съм виждала . Успех в търсенето.  Ако аз видя някъде също ще пиша
Цитирай

Ние имаме на Playmobil, но е купен преди години и то от чужбина. Не е голям, но е много хубав. Обаче беше доста скъпичък тогава - не си спомням 70 лв. или 70 Е.
Цитирай

софия

70 лв ако е много готин мже и да дам, ама 70 Е - Mr. Green
Цитирай

На село

И аз имам същият "проблем" и мислех точно такава тема да постна тази седмица - от къде да намеря "светофар детски, огромен" - ей това си е поръчал по-големият ми син за Коледа... Моля Ви, мами, помагайте! Като му гледам блясъка в очичките като говори за светофара... няма начин, това трябва да му донесе Дядо Коледа.

В краен случай с татко му ще майсторим нещо.
Цитирай

гр.Варна

Ето в този немски онлайн магазин има : http://www.kidoh.de/artikel.php?mode=art_det&artikelnummer=7 … 8768c87d2da936e0e

Имат и доставка до БГ,може да се регистрираш и поръчаш ,да платиш с кредитна карта,но комуникацията с тях е сложна...Цената на доставката до БГ е  мин. 12 евро.По лесно е ако намериш някой близък да ти поръча от Германия. Peace
Цитирай

На село

Благодаря, marianik! Опитахме със съпруга ми да поръчаме тази вечер, но по никакъв начин не приема БГ адрес. Пратихме им мейл, дано отговорят. Точно такъв светофар ми трябва.
Цитирай

Sofia

Ето в този немски онлайн магазин има : http://www.kidoh.de/artikel.php?mode=art_det&artikelnummer=7 … 8768c87d2da936e0e

Имат и доставка до БГ,може да се регистрираш и поръчаш ,да платиш с кредитна карта,но комуникацията с тях е сложна...Цената на доставката до БГ е  мин. 12 евро.По лесно е ако намериш някой близък да ти поръча от Германия. Peace
Страхотен светофар Peace
и какви цени Smile, тук спекулират с мерака на родителите да задоволяваме желанията на децата и надуват яко цените #Cussing out
успех!Такъв светофар и аз бих купила Peace
Цитирай

Габрово

това е! сега само трябва да измисля начин да се появи под елхата на Коледа Smile Благодаря ви!
Цитирай

София

Имаше във Вега тойс, на сайта им гледах.
Ще погледна сега да дам линк.

Хм, сори, но не я намирам.
« Последна редакция: пт, 07 дек 2007, 15:16 от SmaRt »
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.