Вашите мъже, приличат ли по нещо на бащите ви

  • 4 721
  • 123
  •   1
Отговори
# 75
  • Бургас
  • Мнения: 891
не

# 76
  • Мнения: 28
От психологична гелдна точка жените търсят подсъзнателно прилика с баща им,а мъжете-с майките им.Не винаги,разбира се се получава,но в повечето случаи е така.Аз не търсех мъж като баща ми,но уви до известна степен попаднах точно на такъв като него.Но не се оплаквам!

# 77
  • Мнения: 209
Аз не търсех мъж като баща ми,но уви до известна степен попаднах точно на такъв като него.Но не се оплаквам!


Това все едно аз съм го писала Wink

# 78
  • Мнения: 274
Аз не търсех мъж като баща ми,но уви до известна степен попаднах точно на такъв като него.Но не се оплаквам!


Това все едно аз съм го писала Wink
О, Боже!  Shocked И аз. На всичкото отгоре с мъжа ми също си приличаме и честичко ни питат дали не сме брат и сестра.... #Crazy

# 79
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Чак е притеснителна приликата  Mr. Green
Той прилича на татко (по характер и на външен вид го докарва) , а аз приличам на майка му (по характер само)   Mr. Green

# 80
  • Мнения: 782
На външен вид не си приличат, но пък имат  доста общи черти от характера Simple Smile

# 81
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
абе като се замисля...  Thinking
Хем са добри, по своему, хем са различни, по своему.
Ама това е полУжението.

# 82
  • Мнения: 812
изобщо не си приличат Simple Smile

# 83
  • Мнения: 221
Съпругът ми е пълната противоположност на баща ми Mr. Green Иначе просто няма шанс Confused

# 84
  • 1st floor
  • Мнения: 9 077
Съпругът ми е пълната противоположност на баща ми Mr. Green Иначе просто няма шанс Confused
и при мен така!!! bowuu
единствената  прилика между тях е страстта към компютъра

# 85
  • Мнения: 132
И при мен са в пълна противоположност!

# 86
# 87
  • Мнения: 6 582
Не съм го търсила съзнателно, но много си приличат във възприятията си за живота.

# 88
  • Мнения: 67
Слава богу, не си приличат. Баща ми е тежък характер, а със съпруга ми се общува много лесно.

# 89
  • Мнения: 108
аз отначало си мислех, че са коренно различни.В последствие се оказа, че адски много съм грешала. Еднакви са на 90 %

Общи условия

Активация на акаунт