Вашите мъже, приличат ли по нещо на бащите ви

  • 4 720
  • 123
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 621
Знам че има много теми за мъжете и техните майки , дано не повтарям темата обаче ми е много интересно по какво си приличат мъжете ви и бащите ви, и  до каква степен бащата и отношенията ни с него определят какви мъже ще си изберем
Аз примерно много обичах баща си и бях в чудесни отношения с него , липсва ми страшно много , скоро установих че намирам много прилики между него и мъжа който обичам

# 1
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
хм, прилича на майка ми Joy

# 2
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Нищо общо.

# 3
  • Мнения: 1 217
Ако го бях търсила с лупа сигурно нямаше да намеря мъж,който толкова много да прилича на баща ми.
Даже някой път се учудвам колко много мъжът ми прилича на татко. ooooh!

# 4
  • Мнения: 4 965
Ако моите родители му бяха майка и баща, нямаше толкова да прилича и на двамата. Има хубавите черти на баща ми и лошите черти на майка ми  Crazy.

# 5
  • Мнения: 2 722
Ако моите родители му бяха майка и баща, нямаше толкова да прилича и на двамата. Има хубавите черти на баща ми и лошите черти на майка ми  Crazy.

 newsm10
Физическата прилика с баща ми е толкова голяма, че на сватбата хората от персонала на заведението си мислеха, че това е свекър ми.
Обаче аз пък приличам на свекърва си  newsm62 newsm12

# 6
  • Мнения: 3 641
Тц, никак. А, много ми се иска. Много си го обичам баща ми Heart Eyes

# 7
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
имаше едно изследване от което се вадише извода, че ако бащата и дъщерята са в добри отношения, то има голяма вероятност тя да се омъжи за мъж като него. Ако са в лоши, ще е нещо много по-различно.....
логично.

# 8
  • Мнения: 3 641
Еми, нашите отношения са идеални, но не съм намерила мъж, който да прилича на него. Не,че съм търсила, ама Crazy

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Години наред се опитвах да "избягам" от характера на баща ми.Познайте .... почти идентични характери имат.  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 4 965
Ама при нас приликата не е физическа /освен, че и баща ми, и мъжът ми имат много интересни на цвят очи и двамата са високи/л Приликата е в характера и в поведението.

А пък аз доста приличам физически на свекърва ми, а по характер - просто и двете сме инати и обичаме да "командваме парада", но сме много различни.

# 11
  • Мнения: 2 722
При нас приликата е и физическа - поразителна, и в характера.
Всъщност някъде бях чела че подсъзнателно /при добри отношения в семейството/ жените харесват мъже, приличащи на бащите им, а мъжете жени, приличащи на майките. Знам ли - може и да е така, вече 19-та година се чудя  newsm78

# 12
  • Мнения: 943
По характер - мъъъъничко(щото може би и двамата са раци),но иначе са коренно различни.важното е че са еднакво любящи и грижовни

# 13
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
Нищо общо нямат....което е чудесно Mr. Green

# 14
  • Мнения: 6 991
По музикалния вкус и страстта да ремонтират Laughing
Ама много искам мъжът ми да си пусне брада като тати, обичам мъже с брада Grinning

Общи условия

Активация на акаунт