Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 38 отговора
Здравейте... предварително се извиняавам ако има вече такава тема но аз не я намерих... ако  модераторите преценят нека изтрият темата...

Въпросът ми до колко може (според вас и вашия опит) да се вярва на тези тестове... нали уж са дооооста по чуствителни, а и според мен щом ги има и се произвеждат , значи все пак се продават, следователно иползват....
 имам 2 дни до датата на М.
аз правих вчера сутринта един- появи се мноооогооо бледа едвам забележима (мислех че ми се привижда) черта, но някъде на 15-тата минута...
 и днес пак правих(друг) и чертата се  появи пак със същата наситеност но в точното време...

Вие какво мислите?

П.П. Толкова се надявам този път вече всичко да е станало...засекох ову... бебеправихме този  месец по4ти всеки ден... вече почвам да мисля глупости... добре че ви има да подкрепяте който има нужда...
« Последна редакция: чт, 29 ное 2007, 21:59 от diana_d »
Цитирай

в нечие сърце

Изчакай да ти излязат две чертички на Sure Check и тогава ще си за честито!  Peace Hug
Цитирай
Благодаря за бързия отговор... аз се надявам и незнам защо силно вярвам , че сега е станало, но въпроса ми беше какво мислите за ранните тестове... Hug Hug Hug
Цитирай

София

Възможно е ранните тестове да отчетат прекалено ранна бременност, но такива бременности не винаги се задържат, при много жени се получава това без дори да разберат и след което настъпва новия цикъл. Затова е препоръчително да се изчака най-малко до датата на М и след това да се правят тестове. На мен лично ми се е случвало един такъв тест за ранна диагностика на няколко пъти да ми показва втора бледа черта и после нищо, само напразни надежди...В случая наистина подкрепям мнението за Шуър чек след закъснение или най добре кръвен Бета ЧХГ. Искрено ти пожелавам при теб да се е получило и скоро да ти честитим  Praynig...Не са малко и случаите на момичета, тествали се преди закъснението които действително са бременни, така че дано ти да си от тях!!! Hug
Цитирай
много благодаря.... аз и да не съм този месец няма да се изненадам...

мерси за отговорите!!!  Hug Hug
мисля, че ако наистина няма такава тема ще е полезно дасе обмени опит защото аз лично от много време се интересъвам от някои неща за  тези ранни тестове исъм сигурна , че ще е полезна за мнооогооо НОВАЦИ тук  newsm08 newsm08 newsm08 newsm08
Цитирай

Варна

Теми за тестовете колкото искаш има. И аз лично почвам вече са се дразня. Някак си не мога да приема, че потребител с 90 мнения в даден форум не е изчел съответната литература по темата във форума и на всичко отгоре претендира да е открил топлата вода с подобна тема. Диана, знам, че нетърпението е голямо, но ти поне си преживявала тази картинка - ранен положителен тест и цикъл после. Моля те, не повеждай новите момичета!!! Тест се прави след закъснение!
Цитирай
ок ... извинявам се... съжалявам, че дразня потрбителите снад 90 мнения.. извиняавай също така, че се интересувам... ивнинявай и , че мненията са ми 90... благодаря ти за милото отношение... можеби съм го заслужила....

но обясни ми моляте потребителко с над 90 мения къде тук пише за РАНЕН ТЕСТ ЗА БРЕМЕННОСТ????????????

ето ги имената на темите в библиотеката

Касетъчен тест
Тест за бременност
Коя марка тест за бременност е най чувствителен
Какви тестове използвате
Кога най – рано теста за бременност
Въпрос за тест d Best
Положителни тестове преди закъснение
Втора бледа чертичка, ама вече я няма   
Цитирай
забравих да спомена, че отношението ти е некоректно,... ако ще да съм пуснала тема.... "вкусен ли е боба"... обидно е....
сега аз се обидих(ТОВА НЯМА ЗНАЧЕНИЕ ЗА МЕН... )тук има доооостааа по любезни и НЕдразнещи се потрбителки спод и над 90 мения.... не мисля , че е редно..  а под НОВАЦИ не съм имала предвид , че аз съм открила топлата вода или ,че аз не съм новачка... ма дреме ли му на някой ... важното е да има злобни забележки
« Последна редакция: чт, 29 ное 2007, 23:18 от diana_d »
Цитирай

Варна

Като казах, че имаш над 90 мнения имах предвид, че се предполага, че си по-отдавна във форума и не ти "прилича" да пускаш подобна тема, защото се предполага, че си чела доста подобни, а и Библиотеката също. Явно аз нещо не съм в час и тенденцията да не се чете Библиотеката, както и да не се ползва търсачката всъщност вече не е ново, а постоянно явление. Не съм искала да те обидя, но смятам, че некоректно отношение всъщност е твоето - ти си тази, която пуска тема, обсъждана многократно. Не смятам, че някога съм обиждала или съм се държала некоректно към по-новите момичета във форума. Всъщност според мен понятието "нови" или "стари" е некоректно. Аз лично ги деля на такива, които проявяват достатъчно уважение към тези, които са си направили труда да направят библиотека, съответно към момичетата писали в темите, които са там, и на такива дето не им се чете. Обичам да съм полезна на първите с каквото мога, а вторите напоследък доста ме дразнят. Поради тази причина започнах да пиша предимно в Проблемното напоследък, но явно е време съвсем да прекратя посещенията си тук, в Искам бебе.
« Последна редакция: чт, 29 ное 2007, 23:40 от Scarlet_ »
Цитирай

опс, абе, аз си казах мнението в друга тема, ама и тук някой друг го потвърди!
Новачки, не задавайте глупави въпроси, че ще ви изядат с парцалите!
Цитирай

UK

diana_d здравей мила,
от личен опит ще ти кажа, че миналийт месец имах множество + тестове 8 дни преди М и даже пуснах тема, подобна на твоята... В крайна сметка ми дойде и бях ужасно тъжна. Използвах тестове с чувствителност 10, не 25 както е при повечето. Аз НЕчакам за след 3 дни и още много ме е страх да правя тест, реших да изчакам до датата на лелката за по-сигурно.
Желая ти успех  Hug
Цитирай

Стара Загора

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=126754.0 прочети тази тема.
Освен Библиотека има и търсачка форума.
И хайде да не скачаме на бой за всяка направена забележка.
Форумът не е дневник.
За мен най-достоверният тест е кръвния. Писано е не един път по темата.
Цитирай

Поредната тема, която е тръгнала в посока "бойно поле"...
С цялото ми уважение към Диана, мисля че информацията, която търсиш - мнение на потребителите относно достоверността на ранните тестове за бременност - се съдържа в изредените от теб по-долу теми, освен че се разисква в почти всяка седмична тема. Мисля, че в случая става въпрос по-скоро за това да се отговори на ТВОЯ въпрос, за ТВОЯТА ситуация, да се даде надежда на ТЕБ. Естествено е да чувстваш това което преживяваш като единствено и неповторимо и да искаш да говориш за него конкретно, но за всички останали това е поредния случай на положителен тест преди закъснение. Всичко, което може да се каже по този въпрос вече е казано по един или друг повод и аз, за моите 10 месеца във форума, съм го срещнала няколко десетки пъти. Това е което дразни - тенденцията да се предъвкват едни и същи теми до безкрай - а не личността на един или друг потребител  Peace

Иначе, конкретно по казуса - смятам, че си бременна - много момичета от форума имаха положителен тест няколко дни преди датата. Дано само бременността се закрепи и развие - чела си, предполагам, какъв е процентът на бременностите, които се самопрекратяват още преди закъснението, поради ред причини. Така че не се радвай прекалено поне няколко дни, а през това време ние ще стискаме палци  Praynig

Относно достоверността на тестовете за ранна бременност - ами то мисля, че на опаковката на всички тестове в аптеките (поне тези, които аз съм виждала) мисля, че пише че са такива - на Престо нямам доверие, за другите не мога да изкажа мнение.

Новачки, не задавайте глупави въпроси, че ще ви изядат с парцалите!
- новачки, за да не ви "ядат с парцалите" отделете известно време, за да прочетете закованите теми, библиотеката, опитайте с търсачката да потърсите информация по ключова дума, а ако имате допълнителни въпроси - питайте. Винаги ще се намери някой да ви отговори. От моя опит тук никой няма да се заяжда заради незнанието ви, но невежеството определено не се толерира  Peace
Цитирай

Пловдив

Трябва да ми дойде днес.Но все още нямам запацване.Може ли утре, ако лелището ме посети да си направя тест?За сега нямам зацапване, но миналият месец ми закъсня с 3 дни и в крайна сметка нищо.Според мен трябва поне 7 дни закъснение.Ама кой може да устиска юнашки такова?
Цитирай

Пловдив

Ще ме извините за глупостите, които написах, но въпроса ми е ясен предполагам.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 38 отговора