КОЛЕДЕН БЛАГОТВОРИТЕЛЕН КАРНАВАЛ-ВАРНА

  • 17 515
  • 296
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 390
Ние за сега сме 2+1.
От къде да си намерим костюми  newsm78 и ако не успеем, надявам се да не ни върнат  Mr. Green

# 46
  • Мнения: 13 512
на Малкото Принц да залепиш, нали
да, ще го пратя по Биляна.

# 47
  • Мнения: 13 512
Ще дойда със Сиси. Монда, ще мина да взема един плакат за градината обаче не знам къде е заведението Embarassed.
В този магазин ОММО на продавачката ли да оставим парите?
Да, на продавачката, с името на детето и бройката на възрастните. Ще оставя там и плакати. Няма нужда да идваш до Етно.

# 48
  • Мнения: 2 839
Ще дойда със Сиси. Монда, ще мина да взема един плакат за градината обаче не знам къде е заведението Embarassed.
В този магазин ОММО на продавачката ли да оставим парите?
Flash, аз имам грижата за нашата градина, ще сложа и на трите входа  Grinning

# 49
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
И аз искам да се запиша и да дойдем с големият ми син.
Искам да попитам, до кога е записването, защото ще съм сигурна за идването 2-3 дена преди това.

И един глупав въпрос - телефона за записване който е дала Катюша за резервация на билети ли е? Къде точно се плащат?

# 50
  • Мнения: 861
И ние ще дойдем 2 възрастни + 1 дете. А от къде карнавален костюм newsm78

# 51
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Билетите ще са в продажба от вторник. На телефона, който е даден може да резервирате билети и да се уговорим кога и от къде да ги закупите, ако нямате възможност да минете през Етно или Оммо. Ще се опитаме да има координатори и за продажба на билетите и по квартали.

# 52
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Тази година ще дойда с две деца   bouquet

# 53
  • Мнения: 728
Някой ще даде ли малко повече информация, каква ще бъде програмата? Вероятно ще има озвучения и дефиле на децата в костюми  newsm78 , но все пак малко ми е неясно, залата е доста голяма и нещо не си го представям, нещо като "по-по-най" ли ще бъде или как.

# 54
  • Мнения: 3 622
А от къде карнавален костюм newsm78

Лулу  карнавални костюми има в Парти центъра на ул. "Хан Аспарух" и с/у корабчето Дръзки в една малка уличка "Параскева Николау" още в началото е

# 55
  • Мнения: 595
Аз запрятам ръкавите needle и "я мятам"!!! Heart Eyes

# 56
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Колко време продължава долу-горе?
Че на нас ни съвпада с фименото детско парти... Ако е по-продължително, ще дойдем с Мони и мъжа ми. Peace

# 57
  • Мнения: 13 512
Колко време продължава долу-горе?
Че на нас ни съвпада с фименото детско парти... Ако е по-продължително, ще дойдем с Мони и мъжа ми. Peace
3 часа

# 58
  • Варна, България
  • Мнения: 727
Здравейте!
Бройте ме и мен - 1 дете + 1 възрастен.
Отдавна искам да се запозная с варненската агитка на БГ-мама.  Laughing
И да видя други стари приятели...  Hug
Въпросче - маскировката на децата задължителна ли е или препоръчителна?  hahaha

# 59
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Колко време продължава долу-горе?
Че на нас ни съвпада с фименото детско парти... Ако е по-продължително, ще дойдем с Мони и мъжа ми. Peace
3 часа

Супер!
Най-вероятно ще дойдем тогава за последния час. Peace

Общи условия

Активация на акаунт