РУСЕ

  • 16 958
  • 281
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Zdraveite na vsi4ki na 25.11 se poqvi na bql svqt moito beb4e,2 semizi po-rano.Bqhme planirani za studentskiq praznik.Sega i az nai-nakraq sum mlada maika:)Zaslujava si bolkata i jertvite.
  Добре дошла...,ама кажи повече подробности...какво е бебчето,как се казва...то е ясно ,че всяко бебче си заслужава и болките,и жертвите... Grinning   

# 16
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Благодаря за милите пожелания!   bouquet Да ви се връщат тройно и петорно  Hug
Не го отпразнувах никак, но за сметка на това, отпразнувах с колегите дипломирането ни  Mr. Green + почти 700 км изминати за деня. Едва гледам вече, но нямах търпение да ви благодаря   Heart Eyes

himera82, добре дошла!

# 17
  • Мнения: 912
Момичета, здравейте!
Аз съм от Русе, но живея в София, известно време ще прекарам тук в родния ни град и се очертава да празнуваме РД на малката (прави 2г. на 9ти декември Heart Eyes). Препоръчайте ми някой детски парти клуб за тази цел. Благодаря предварително  bouquet

# 18
  • Мнения: 510
Химера, честита рожба!!! Да ти е живо и здраво бебчето  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 430
Zdraveite na vsi4ki na 25.11 se poqvi na bql svqt moito beb4e,2 semizi po-rano.Bqhme planirani za studentskiq praznik.Sega i az nai-nakraq sum mlada maika:)Zaslujava si bolkata i jertvite.
честито бебче да ти е живо и здраво и много да те радва  smile3525

# 20
  • Мнения: 1 942
Момичета, здравейте!
Аз съм от Русе, но живея в София, известно време ще прекарам тук в родния ни град и се очертава да празнуваме РД на малката (прави 2г. на 9ти декември Heart Eyes). Препоръчайте ми някой детски парти клуб за тази цел. Благодаря предварително  bouquet

Добре завърнала се  Hug Има три клуба. Може би трябва да ги посетиш и да си прецениш  Peace

# 21
  • Мнения: 758
Deb  Честит рожден ден и от мен   bouquet Е на малка патеричка, ама от сърце. Бъди жива и здрава и много обичана!
Himera82 Добре дошла. Да ти е жило и здраво бебчето. Предполагам не те е притеснил факта, че си родила по-рано. Моят син Георги също се роди 2 седмици по-рано. Ама пиши наистина повече информация за вас.
Приятен уикенд мами, аз отивам да почивам, ще се видим (виртуално) в понеделник.

# 22
  • Мнения: 946
Честит рожден ден на Деб!  bouquet  bouquet  bouquet
  welcome на хИМЕРА

# 23
Blagodarq,mn sme 6tastlivi s tati.Kazva se Borqna,3.100 kg,47 cm.Mn e sladka.Dnes pravi edna sedmiza,izpisaha ni ot rodilnoto predi 2 dena,nqmah turpenie da se pribera.Ve4e zapo4vame da vlizame v ritum i da svikvame s novoto su6testvo:)Ne znam na vas kakvo vi e mnenieto za rodilnoto,no az sum mn dovolna ot personala i grijite,ne i ot obstanovkata estestveno.Edinstvenoto koeto me mori e malkoto sun,az sum ot pospalanite,ama ve4e ne:)

# 24
  • Мнения: 30
Много съм доволна от персонала в родилното, от грижите, направиха всичко, за да ме излекуват, срещнах много мили и състрадателни хора. 

# 25
  • Мнения: 952
Честит рожден ден на кака Ивка  bouquet  bouquet да е жива и здрава, все така лъчезарна, нека татко Любо и Влади много да я слушат и обичат Hug Hug

# 26
  • Мнения: 912
Благодаря- кои са тези 3 клуба?
Този в Париж- "Момо"?
"Вълшебство"?
и третия?
Някакви особености или предпочитания...

# 27
  • Мнения: 758
Благодаря- кои са тези 3 клуба?
Този в Париж- "Момо"?
"Вълшебство"?
и третия?
Някакви особености или предпочитания...
Третият е Палавници, зад Халите. Можеш да видиш снимките от рожденния ден на моя син.

# 28
  • Мнения: 912
А, супер благодарско!  HugИзглежда хубаво- от там ли взехте тортата? Да ви е жив и здрав малкия-вече голям Гого. А другите два къде се намират ориентировъчно, че ул. Муткурова и някакви ул.номера нищо не ми говорят.... Rolling Eyes Колко долу-горе ви излезе сметката там?

Последна редакция: ср, 05 дек 2007, 15:03 от msbilt

# 29
  • Мнения: 14 133
Честит рожден ден на кака Ивка  bouquet  bouquet да е жива и здрава, все така лъчезарна, нека татко Любо и Влади много да я слушат и обичат Hug Hug


  bouquet Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт