Петъчна тема,подарък за рожден ден

  • 2 293
  • 63
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 161
Умеете ли да похапвате еротично плодове?Примерно бавно обелвате кората на банана и изразително отхапвате от него.И правите ли го често в интимна обстановка.Аз да и има радостен ефект от това.Като се замисли човек,мандарината също може да се изяде еротично.А позволявате ли си да го правите на публично място.Например,в дискотека да си поръчате банани и да изядете един предизвикателно.
Честит рожден ден,Де Ваня,тази тема е подарък от мен за теб.

# 1
Банан може да се яде и мръснишки,но не на публично място Mr. Green

# 2
  • Мнения: 2 161
Еротично и мръснишки за мен е едно и също.И какво означава публично място?На сватба не бих се наела да го направя,на кръщене също.Но в дискотека,в клуб,на собствената си маса не виждам нищо лошо.

# 3
Аз имам предвид не да го държиш в ръка, а на друго място и някой друг да го яде Embarassed...Заради това не може на публично място(то може ,ама не знам кой би го направил)

# 4
  • Мнения: 2 161
Аз питам за банан,който държиш в ръка.Не ми е хрумвало до сега да го сложа на друго място.Темата е петъчна,но сутрешна.

# 5
Извинявай,на мен още от сутринта ми е петъчно.

# 6
  • Мнения: 2 161
Не се извинявай.Ако искаш сподели за банана и начините за придържането му.  Wink

# 7
  • Мнения: 3 447
Аз не разбрах кой къде си го пъха и кой го яде  Blush

# 8
  • Мнения: 2 161
Аз искам да знам кой умее да яде по секси начин плодове.От какъв вид са тези плодове и стиска ли му да го прави на публично място при приглушена светлина.UMI даде малко по-различна насока на темата,но тя може да пише каквото си пожелае.

# 9
Пъхаш си го на онова място,абе сещаш се къде...и мъжът ти го изяжда.Леле,умрях от срам EmbarassedИ защо ли ми се струва,че само се преструвате ,че не сте разбрали Laughing

# 10
  • Мнения: 2 161
Аз разбирам,но не това ме интересува.

# 11
  • Мнения: 656
Да можех да глъгна цял банан без да се задавя...

Може би трябва да пробвам с китайските - виждали сте ги, едни по-дребнички  и жълтички са...
За еротични зеленчуци се водят аспержите. Не съм пробвала още, чудя се дали се гълтат по-лесно от бананите? Thinking

# 12
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Честит рожден ден, Ванчо!  bouquet
По другата половина на темата:
В дискотека, освен по Нова година, друг път не дават банани. Joy
На публично място не ям еротически или съм забравила. По-скоро се натискам с някой мъж там, обикновено моя. Хубаво е. Heart Eyes
Абе не ям еротически, ами гладнически.
Бананът е класика, прав сте. Но рядко купуваме банани и не ги удостояваме с тая чест.
 Мога да правя чудеса с кюфтета и кисели краставички. Както и с шоколадови изделия.. О, сладолед.. Mr. Green

Всеки умее да яде еротично каквото и да е, стига да има подходящ провокатор.
Ягодки?


# 13
  • Мнения: 2 161
Пъхаш си го на онова място,абе сещаш се къде...и мъжът ти го изяжда.Леле,умрях от срам EmbarassedИ защо ли ми се струва,че само се преструвате ,че не сте разбрали Laughing
Моят мъж чак толкова не ме обича. Joy

А защо да не дават банани?Когато си поискам,винаги ми носят.

# 14
  • Мнения: 3 447
Пъхаш си го на онова място,абе сещаш се къде...и мъжът ти го изяжда.
Браво, това означава, че мъжът ти не е хомофоб  Laughing

Шанел, какво друго, освен банан би могло да се яде еротично? Подозирам, че ако изсмуча сока на една праскова, ще  ме погледнат странно...

Общи условия

Активация на акаунт