КАКВО ЩЕ ОБЛЕЧЕМ ПО ПРАЗНИЦИТЕ?

  • 4 080
  • 34
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
Идват празници...и съм в ужас .....какво да си сложа на големия корем.....????
А ще ме водят на ресторант...... и  фирмено парти ме чака........не става да отида как да е...... 
Дайте идеи....вие какво ще облечете? newsm78 Thinking

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 834
И аз имам същия проблем,мила!Мислех си да потърся някаква плетена рокля,нещо което да е мекичко и разтегливо,в черно например.Според мен може би ще изглежда добре с едни официални обувки.Просто не ми се мисли,бременна съм в осмия месец и това обличане вече ме влудява #Crazy

# 2
  • Мнения: 674
 На миналата нова година бях с черни дънки с много ниска талия и пуловер лодка с широк ластик за коремчето (9-ти месец) - само това ми ставаше! Embarassed

# 3
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 370
Ха-ха и на мен това ми е болежка. Мислех да прескочим фимената сбирка на мъжа ми / че те са редовни и с половинки всяка година /, но той се записал .... Миналата събота съвсем инцидентно се разхождах и ми попадна една свободна блузка с блестящ ефект. Ще я комбинирам с "бременния" ми панталон Mr. Green и толкоз. С големия корем няма как да изглеждам твърде елегантна ...

# 4
  • Мнения: 1 371
Е, стига де. Има много хубави рокли по магазините, които стават за бременни, дори и такива пред раждане, като мен миналата година. Тъй като ходех на работа имах всичко: поли, панталони, рокли и сака, все нещо носите и вие сега, нали? Не е нужно ново да е.  А за такива случаи става и панталон (дори и ежедневния) + дълъг пуловер(без колан, разбира се), който да обхване корема. От такива блузи свят да ти се завие по магазините.
Друго, което използвах - зимните рокли ми ставаха точно както е модерно сега - като блузон. Слагаш нещо отдолу, например клин, и си готова за събитията! Дори и пари може да спестите.
Бременните са красиви, не се притеснявайте от нищо.   bouquet

# 5
  • Мнения: 728
Аз вече ходих на 1 банкет, бях си облякла пола която е тип бутилка, стеснява се до коленети и след това става по широка, а отгоре бях с блуза с деколте лодка и много джунджурии по нея. Предимството на пола като моятa е че оптически те прави по слаба   newsm10, а на блузата с голямо деколте - хората те гледат в бюста а не в корема.
Иначе за самите празници  newsm78 .. ще съм по чехли и нощница  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 247
Е, стига де. Има много хубави рокли по магазините, които стават за бременни newsm10. Бременните са красиви, не се притеснявайте от нищо.   bouquet
[/quote]

# 7
  • Мнения: 13
Ето моя избор! много удобна и мекичка и лекичка рокличка от ангора. Има ги в черно и кафяво.
Можеш да си я носиш и след бременноста!!! Two Hearts



http://www.boyorgirl-bg.com/cat.php?cc=28&ss=9

# 8
  • Мнения: 135
Аз мисля да си купя един кадифен сукман,има ги в магазините за бременни и да си сложа ботушите на висок ток за коледното парти на фирмата,където работи мъжа ми.Дай като сме бременни да ходим само с широки дрехи,то не става.Нали трябва да сме хубави

# 9
  • Мнения: 1 155
Днес си купих списание Моето дете, там има чудесни дрехи за бременни и не са скъпи. Отиди в Сити център София, на 2 ет. в магазин Oviesse има страхотни неща. Успех с пазара Peace

# 10
  • Мнения: 71
Една еластична рокля е най-доброто и лесното решение според мен. Аз така смятам да съм на Нова година.

# 11
  • Мнения: 478
Миналата Нова Година бях така:

Не е много официално, но ние бяхме на заведение. За по официални случаи роклята е по подходяща (стига да намериш)  Simple Smile

# 12
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Уфффф дано до тогава да съм в старата си форма и да си купя най-сетне нещо новичко без коремче Joy

# 13
  • София
  • Мнения: 1 603
Уфффф дано до тогава да съм в старата си форма и да си купя най-сетне нещо новичко без коремче Joy

Ееее, ма ти съвсем скоро трябва да приемеш старата си форма /гледам ти линийката/ Laughing.
Леко раждане  Hug

# 14
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Мерси  supi4ka    bouquet

# 15
  • Мнения: 3 216
И аз бях в сьщата чуденка преди 2 години. Уших си много красива рокля с панделка под гьрдите(ах,гьрдите ми),защото определено имах какво да покажа,с дьлжина до коляното в рьждив цвят, Направих си по порьчка герданче с имитация на кехлибарени камьни и обеци.Ходех само с ролки и сукмани и ботуши до коляното. Flutter

# 16
  • Мнения: 9 973
бременна жена и без да се `кипри` си е красива!!!!!!!!! Flutter

# 17
Ето моя избор! много удобна и мекичка и лекичка рокличка от ангора. Има ги в черно и кафяво.
Можеш да си я носиш и след бременноста!!! Two Hearts



http://www.boyorgirl-bg.com/cat.php?cc=28&ss=9

Сиана,много си красива така....била си страхотна Wink
Но май наистина идеята с еластична рокля ще ми свърши най - добра работа....
МамаЛу....ти откъде се сдоби с тази стилна рокля? Ако я има в черно ще бъде чудесно!?

# 18
  • Мнения: 13
Kупих си я от магазина на "Boy or ...Girl?"
на ул. Родопски извор 30-32
Можеш да погледнеш и тук:
www.boyorgirl-bg.com

# 19
Благодаря ,мама Лу  bouquet

Непременно ще отида да проверя и ще докладвам !

# 20
  • Мнения: 2 723
Преди седмица ходихме на сватба.
Купих си едно костюмче от РЕНИ в малкия ЦУМ на Пиротска.
Панталон и туника, но туниката е без ръкави, и с дебела сатенена панделка под гърдите.
Та с тъничко поло или ризка изглежда много шик.

Страницата им е още с летните модели, така че не мога да ти го покажа

# 21
Купих си я! Grinning
Благодаря,мамаЛу!  bouquet
Много съм доволна....толкова е мека и така хубаво пада по коремчето Heart Eyes
Само че си взех черна...с подходящо бижу става за празниците , а след това ще мога да си я нося  и в офиса!

Още по - доволна съм ,че хванах коледното намаление - 10 % !!! Grinning

Попитах специално за мамите от другите градове - фирмата има доставка с куриер !

Харесах си и още една рокля,но за сега го обмислям.......ето тази:


Какво ще кажете?

# 22
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 370
anery99 - каква е цената на роклята, че в сайта не видях цени  newsm78 - на тази, която си си купила?

# 23
С Коледното 10 % намаление струваше 62 лв. Мисля ,че цената е много добра.... Wink

# 24
  • Мнения: 3 830
Предполагам, че някоя зимна рокличка. Имам една до под дупето, която става идеално с клинче. В краен случай ще си облека една тъмнокафява пола, в съчетание с блуза без ръкав и отделно ръкави  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 89
Аз ше съм с черен панталон,корсет и ботуши "чизми"  newsm78 за сега така го измислих,обаче някой има ли идея къде мога да намеря корсети,защото обиколих цяла София и нищо ?! newsm78 Rolling Eyes ПОМОЩ!!!......а не ми се ходи с този от миналата година...  Thinking

# 26
  • София
  • Мнения: 1 480
Миналата година по празниците бях с "бременните" си джинси и с една туника, която ми придаваше официална визия  Mr. Green
Подкрепям идеята за еластична рокля, но искам да вметна, че не на всеки би подхождала. Особено ако килограмите в края на бременността са повечко (какъвто беше моят случай).

# 27
  • Мнения: 478
http://www.nicolematernitywholesale.com/Spring_Summer_Fall_Maternity_Clothes.asp

В този сайт има доста хубави и официални облекла за бременни. Жалко, че в България такива не съм виждала  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 3 216
Аз ше съм с черен панталон,корсет и ботуши "чизми"  newsm78 за сега така го измислих,обаче някой има ли идея къде мога да намеря корсети,защото обиколих цяла София и нищо ?! newsm78 Rolling Eyes ПОМОЩ!!!......а не ми се ходи с този от миналата година...  Thinking

Как ще прибереш коремчето в корсета? newsm78

# 29
  • Мнения: 89
Оле  #Crazy не съм бременна ,още ми е рано ама малко късно видях ,че става въпрос за бременните мами   bouquet  bouquet

# 30
  • Мнения: 3 216
Знаеш ли,може да е предзнаменование Hug

# 31
  • Мнения: 89
офф топик: 
Знаеш ли,може да е предзнаменование Hug
     наистина ми е рано  #Crazy иначе мерси  Hug  bouquet

# 32
  • Мнения: 132
Още не съм решила.Зависи и от обстановката

# 33
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Рокля , но все още нямам снимка , защото е нова и не съм я обличала

# 34
  • Мнения: 13
предложете нещо за пролетните празници...  newsm78  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт