Сушилня на кондензен принцип

  • 12 952
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Хасково
  • Мнения: 995
Шани не се засягам !
От скоро имам сушилня gorenje D64225, засега съм сушила чаршафи,бельо и хавлии на програмата за памук и съм доволна от резултата.Въпроса ми е дали някой е сушил на програмата за вълна дрехи, които съдържат някакъв процент вълна и какъв е резултата, защото повето мои дрехи са такива и ако ги изкарам малки и смачкани, ще умра от яд  Close
Сушила съм дрехи с % вълна не се събраха и намачкаха изобщо - по пограшка сложихме пуловера на съпруга ми с другите дрехи и се усетих като взех да ги вадя вече - нямаше последствия пуловера даже не иска гладене!

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 23 633
Шани, не е нормално така да се отваря вратата. Аз нали имам същата Аристон, милион пъти съм я споменавала. При мен свършва и си трае. Нищо не се отваря. Може и да има някакъв сигнал, но е в другия край на апартамента и не чувам, пък и суша само нощем.
 Една година е тормозя всяка нощ, досега оплаквания нямам. Ако се развали - развали се, но добре суши. Аз имах прастаро Миеле преди нея, не ги превъзнасяйте чак толкова.

# 17
Не ви ли е гнус да купувате такива уреди втора употреба.
Немска, ама кой знае кой гнусен турчин-гастербайтер я е ползвал.
Сори.

# 18
  • Мнения: 46 488
Не ви ли е гнус да купувате такива уреди втора употреба.
Немска, ама кой знае кой гнусен турчин-гастербайтер я е ползвал.
Сори.

Ами не, не съм гнуслива като цяло  Laughing
А и да бях, за разликата от 300 лв. до 2200 лв. щях да го преглътна  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 4 300
Не че съм си купила сушилня 2ра употреба, ама все пак винаги съм се чудила толкова гнусливите как спят в хотел например след като чаршафите са прани в обща пералня не знам колко пъти newsm78

# 20
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
То гнусливите ако знаят какво ядат ще умрат от глад ...

# 21
  • София
  • Мнения: 18 679
гнусен турчин-гастербайтер я е ползвал.
Абе ти да не си активистче на Атака Joy А дюнери не хапваш ли? Флафелче? А пица? Тия гнусни жабари к'ви хубави работи правят за ядене, а Wink

# 22
  • Хасково
  • Мнения: 995
Момичета я кажете каква е тази сушилна на Електролукс  /те май и аристон имат/ дето гладела!?!!!

# 23
моята е индезит съм много доволна от нея          но дрехи без центрофуга не се слагат в нея Wink

# 24
  • Мнения: 46 488
Момичета я кажете каква е тази сушилна на Електролукс  /те май и аристон имат/ дето гладела!?!!!


Не съм запозната точно с този модел, но сушилните като цяло изкарват дрехите в много добро състояние. Аз не съм от най-гладещите домакини  Whistling гладя само тениските и чат пат някой панталон, но от както имаме сушилня не съм виждала ютията  Blush а е от старите, така че нищо чудно новите и да са по-добри Simple Smile

# 25
  • Русе
  • Мнения: 7 791
Запис.
Мен също ме вълнува сушилнята-ютия  Laughing
Някои да има впечатления.......?

# 26
  • Мнения: 2 037
Ами да. Писахме вече в една друга тема. Сушилнята е моето бижу сред електроуредите у дома. Имах някакъв проблясък да я купим преди да се роди малката, и много добре направих. Малко ме гледаха като извънземно тогава по магазините, нямаше много инфо, продавач-консултантите бяха супер неинформирани. За това отидох до вносителя на Горение и там хората ми обясниха. После вече беше ясно. И моята ютия почива от тогава. А цената не е 1 800 лв. като сегашната реклама от ТВ. На тези, които планират такава покупка, съвет: Пералните ви трябва да са с доста високи обороти. Иначе суши по-бавно.

Общи условия

Активация на акаунт