Бихте ли наели агенция за организацията на Вашата сватба?

  • 3 904
  • 67
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 967
Здравейте Simple Smile Бихте ли наели агенция за организацията на Вашата сватба? Това е въпросът Simple Smile  и е продиктуван от разни мисли, споделени думи и вече видяно такова нещо. Та ще се радвам да споделите с мен и,евентуално ако наемете сватбен агент, как бихте искали да изглежда Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 5 605
Да, бих наела, но определено нямам претенции как да изглежда самия агент. Всъщност като се замисля може би бих наела гей. 

# 2
  • Мнения: 1 897
Не, не бих.
В стихията си съм,когато аз оргарнизирам и планирам нещата.
Много ме бива в това,а и ми е приятно да го върша.

# 3
  • Мнения: 1 919
Да нямам време да се занимавам. Искам да изглежда организиран.

# 4
  • Мнения: 516
Късно ме питаш.  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 3 447
Ако мога да си го позволя - задължително.

# 6
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Да. Оцених разликата от моята сватба, където организирах всичко и тази на сестра ми - не точно агенция, но шефката на ресторанта пое голяма част от организацията по сватбата.
А първият и последен отговор са еднакви Simple Smile Защо?

# 7
  • Мнения: 226
Аз използвах агенция. Изключително съм доволна. Дори и да бях в час с повечето неща, професионализмът и опитът на агенцията бяха незаменим помощник. Grinning

# 8
  • София
  • Мнения: 2 967

И аз съм така Simple Smile Но поне съм виждала и така, и така нещата, та това е дна от причините да питам Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 9
  • София
  • Мнения: 2 967
Да, бих наела, но определено нямам претенции как да изглежда самия агент. Всъщност като се замисля може би бих наела гей. 

Да, въображението им е много развито и имат много приятни идеи Simple Smile

# 10
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Последна опиция. За мен би било безкрайно досадно да се занимавам с детайлите.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 967
Така мисля и аз Simple Smile Друго си е всичко да ти е в сигурни ръце Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 12
  • Мнения: 3 423
Аз използвах агенция. Изключително съм доволна. Дори и да бях в час с повечето неща, професионализмът и опитът на агенцията бяха незаменим помощник. Grinning

Какви бяха цените им?
Процент от общата цена на сватбата?
Или твърди?

# 13
  • София
  • Мнения: 6 011
Да, бих наела професионалисти.
Организирах собствената си сватба в един град, ходех на работа в друг и живея в трети. Много трудно ми се видя.

# 14
  • Мнения: 1 294
Определено, бих... съжалявам много че не ми хрумна на времето, а имах нужда от помощ. Но тогава тази услуга не беше толкова популярна.

Общи условия

Активация на акаунт