Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 83 отговора

Преди малко си пийнах от млякото на бебчо, тъй като той остави доста (понеже заспа  Smile) и ... замалко да повърна, такава гадост не бях опитвала. Вкуса е като на картон и повръщано... леко сладнящо, ужас. Давам му Аптамил 1... чудя се това че на мен ми е гадно може би не значи че и на него също - тъй като си го изцоква доволно... но тоя вкус ще ми държи до обяд Smile
Цитирай

Пловдив

Опитвам всичко, което давам на малкия.Не само млякото е ужасно.Още не си опитала зеленчуковите е месни пюрета.Важното е на мъниците да им допадат.
Цитирай

София

Ето затова аз давах Милумил, защото имаше дъх на ванилия и беше приятно на вкус /поне на мен/. Но честно казано, като си близнах от кърмата, щях да повърна.
Цитирай

Опитвам всичко, което давам на малкия.Не само млякото е ужасно.Още не си опитала зеленчуковите е месни пюрета.Важното е на мъниците да им допадат.
Peace Моят сладур дори предпочиташе промишленото пред домашното производство. Мръщеше на моите домашни пюрета, а хапваше готовите с удоволствие.
Цитирай

До парка

35 35 35 И кърма и АМ опитвах,и двете ми се сториха с ужасен вкус. Crazy
Цитирай

София

Гадничко е и аз съм пробвала...при все, че аз давах милумил, което се води ароматизирано...и уж има вкус на ванилия...
Цитирай

Кърмата си я пробвах... по-приятна ми се видя.
А милумил е на същата фирма като аптамил нали??? Има ли за малки бебенца, от 0+?
Цитирай

Пловдив

Има!Ние сме на милумил от 7-я ден.
Цитирай

София

Да, всичко опитвам. АМ са гаднички, вярно е, но пък Фризо за след годинка не е лошо Mr. Green А пюретата на Гербер и ХИПП лично на мен ми харесаха и дояждах каквото остане.
Цитирай

София

И аз съм на това мнение Smile
Цитирай

София

Ето затова аз давах Милумил, защото имаше дъх на ванилия и беше приятно на вкус /поне на мен/. Но честно казано, като си близнах от кърмата, щях да повърна.
На мен и кърмата, и Милумил си ми харесват. Зеленчуковите и плодовите пюрета също. Само месните са отврат.
Цитирай

Far away from here...

Милумил съвсем не ми се струва гадно на вкус, а кашите на Милупа са невероятно вкусни Crazy, особено бисквитената Very Happy
Виж, пюретата и на мен не ми харесват.
Цитирай

BE, 2260

Много ясно, че съм опитвала Crazy С голямата ми дъщеря.
Беше вкусно - допивала съм, ако е оставало. НАН, ако има значение.
А кърмата е доста хм... странна на вкус, но на бебо му харесва.
Дали да не взема да му я спра, понеже на мен не ми харесва? newsm78
Цитирай

София

Кърмата си я пробвах... по-приятна ми се видя.
А милумил е на същата фирма като аптамил нали??? Има ли за малки бебенца, от 0+?

И на мен кърмата ми беше значително по-приятна...
Да Милумил също е на милупа, води се за по-злояди бебенца, затова е ароматизирано и до колкото съм чела тук малко повече се наддавало от него....има си го за всички възръсти...
Цитирай

София

Наистина е отвратително, но по-важно е детето да го харесва Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 83 отговора