COBOS геймърки

  • 35 964
  • 1 107
  •   1
Отговори
# 75
Таня, Тополче ценя много мненията и на двете. Въпреки всичко не знам защо съм се заинатила и макар и рисково мисля да се включа в Зема с няколко бройки. А за Фазан мисля, че това е една от акциите, които не са за продаване. Когато започнах с Кобоса бяха по 5 и нещо, исках да си купя, но предпочетох други. После започнах да си купувам като станаха 8-10лв., че и на 18, тези дни пак допълних мъничко. Успех!

# 76
  • Мнения: 2 401
Относно липсата на корпоративен сайт .. още преди 5-6 години казвах, че няма ли я фирмата в интернет, значи изобщо я няма.  А  да не си направиш труда да спретнеш една интенет презентация в днешно време и още повече, когато се касае за публична компания - това ми говори за незаинтересованост и странен мениджмънт.. хмм  Ще го зацепят някой ден мениджърите, но ще мине време и дотогава много от нас дребните рибки ще са се увътрили яко.
За фирмите за които пишете нищо не мога да кажа, защото не са ми влизали в полезрението.

# 77
  • София
  • Мнения: 4 412
elseve, успех каквото и да решиш за ZEM и аз съм имала такива акции, които ми се е искало да ги имам за известно време  bouquet

topol4e, и ти ако много искаш влез в чорапите,  както казваш зима е, ползват се, ще си правим компания вътре.
понеже видях, че си го прочела, леко го редактирах

Последна редакция: вт, 04 дек 2007, 12:25 от TanyaMG

# 78
Благодаря за мненията на всички ви  Hug   bouquet
Аз пак трябва да бягам по задачи. Успех на всички  Peace

# 79
  • София
  • Мнения: 4 412
Евроинс около 17 също изглежда супер...

Моля, те дай пояснения коя е тази акция, да не я объркам с облигация newsm78

# 80
Благодаря ти за пожеланието, Таня! Hug А за Фазана мисля, че има още какво да се чака, може би някой сплит или друг вид увеличение на капитала, а при такива новини на нашата борса цените на акциите летят. Rolling Eyes Минзухарче,съгласна съм с теб за сайтовете на компаниите, е дано да не сме се увътрили  Sad, когато мениджърите се усетят. Миси, да без да искам го пропуснах Монбат. С него се разделих за мъничко, но за съвсем мъничко, скоро ще се върна. Не знам дали има средносрочна и ли друг вид спекула, за мен спекулата си е спекула, в Зем като вляза може и да ми хареса след това акцията, и да стана дългосрочен, а не краткосрочен инвеститор, просто имам някакво чувство за нея, пък ще видим. По принцип повече си падам инвеститор, а не спекулант. Просто някоя позиция като се е изчерпала за мен излизам, или ако ми омръзне да я чакам, или ако нещо друго събуди интереса ми. Лошото е, че доста компании ми харесват и ми изглеждат с добри възможности за развитие, и така съм си разширила портфейла, че чак се плаша от себе си. Rolling Eyes

# 81
Евроинс около 17 също изглежда супер...

Моля, те дай пояснения коя е тази акция, да не я объркам с облигация newsm78

EURINS

# 82
  • София
  • Мнения: 4 412
elseve, много благодаря, то били със ЗД отпред, трябвало на буквичката З за се търси, аз го очаквах на Е  bouquet

# 83
  • Sofia
  • Мнения: 397
Евроинс около 17 също изглежда супер...

Моля, те дай пояснения коя е тази акция, да не я объркам с облигация newsm78

EURINS
Част от EUBG.

# 84
Таня, съжалявам, че бях толкова кратка, но май не разбрах точно каква информация търсиш. Да ЗД е и според мен си заслужава да се влезе тук, апропо имам от тях и си ги харесвам. Миси, чудесно пояснение, това е другия сладък холдинг в моя портфейл. Момичета, много ми е приятно, но ме чакат доста задачки, а пък и трите слънчица нещо стават нервни като се заседя пред компютъра и не им обръщам много внимание. Чао засега и много успехи.

# 85
  • Sofia
  • Мнения: 397
Чао. Хубав ден, elseve!

# 86
  • София
  • Мнения: 4 412
mi_sy и elseve, благодара ви, точно за кода се чудех

Хубав ден!

# 87
  • Мнения: 2 401
Момичета, може ли някой да препоръча читава програма за управление на портмонета?   smile3502

# 88
  • Мнения: 274
Момичета, може ли някой да препоръча читава програма за управление на портмонета?   smile3502

Мизи, струва ми се този въпрос трябва да го зададеш в инвестора...там хората обичат пролетни цветя и ще ти помогнат на драго сърце.

  bouquet

# 89
  • София
  • Мнения: 4 412
Може да питаш там, преди време нямаше много отговори, повечето бяха от този вид:

http://forum.investor.bg/viewtopic.php?p=419008&highlight=%F … 2%F3%E5%F0#419008 , не съм питала аз

Обаче се сещам, за тази тема
http://forum.investor.bg/viewtopic.php?t=5420&postdays=0& … 5%F0&start=60 , там също около август се споменаваха такива програми.
А от тук се сещам за многото книги и друга инфо -  http://www.boshko.com/Download/index.php?dir=eBooks%2FFinance%2F … market%2F%21New+2 , обаче списъка ми изглежда депресиращ, нямам намерение да ги изчитам, надявам се да не е нужно

Общи условия

Активация на акаунт