За захранването в "Часът на мама"

  • 8 514
  • 69
  •   1
Отговори
# 45
  • Видин
  • Мнения: 685
И аз това искам да питам.

# 46
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
извинете ме за грешката Embarassed
исках да пиша,4е ама бебето е в ръцете ми и пиша трудно.сгрешила съм. Blush

# 47
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
4е не е  права
това исках да пиша.
ако още веднъж сгреша,изгонете ме от тук.

# 48
  • Мнения: 97
Е, това е нещо положително.Ама да видим следващото, пък тогава пак ще говорим.Аз нещо вече съм много резервирана по този въпрос.А теб ще те пощадим, предполагам.  Hug Вестоносецът си пати само при лоша новина Wink.

# 49
  • Мнения: 2 829
Марианамама, опитай да си редактираш първата публикация. Иначе браво, на всички, които писаха, БРАВО!

# 50
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 816
Абе...то идеята е добра, но като всяко предаване (списание или каквото там) те ще представят различни гледни точки постоянно, защото иначе аудиторията им значително ще намалее. Отчетете все пак, че маса хора не ползват интернет и такива 'модерни глупости' хич не им се виждат вярни.

# 51
  • пяната на дните
  • Мнения: 686

Много ми е интересно как ще се развият нещата. Дали ще кажат в прав текст :Извинете за подвеждащата информация, ама д-р еди си коя не е в час. Майките в квартала триумфират :"Най-сетне по Часът на мама (последна и най-всевишна инстанция) окончателно отрекоха късното захранване, били сме прави със сокчетата на десетия ден!" Как сега да ги разочароват, нали повече няма да ги гледат... Някой друг получил ли е отговор?

# 52
  • София
  • Мнения: 12 228
  Дано все пак направят и предаване за късното захранване. Иначе и аз засякох подобни реплики от мами на бебоци на 4-5 месеца  Sad

# 53
  • Мнения: 873
леле,аз това не съм го гледала,ама свекито успяла и ако лекарката наистина е наговорила глупости-отиде ми стратегията за осъвременяване на свекито ooooh!

# 54
  • Мнения: 87
Аз не съм го гледала, но от коментарите тук разбирам, че водещите пак не са били подготвени по темата  #Crazy Дано все пак след вашите мейли направят едно свястно предаване на таз тема. Все пак има доста майки които не ползват интернет и се доверяват на телевизията.

Аз бях възмутена когато говориха за парите които се получават при майчинство - имаше една майка живееща в чужбина, каза там как е и едната водеща заключи разочаровано, че тук е много различно. А в БГ се оказа, че е по-добре от страната за която говореше майката. Срокове не помня точно, но ми стана ясно че тези неща не бяха известни на водещите.

# 55
  • Мнения: 373

Много ми е интересно как ще се развият нещата. Дали ще кажат в прав текст :Извинете за подвеждащата информация, ама д-р еди си коя не е в час. Майките в квартала триумфират :"Най-сетне по Часът на мама (последна и най-всевишна инстанция) окончателно отрекоха късното захранване, били сме прави със сокчетата на десетия ден!" Как сега да ги разочароват, нали повече няма да ги гледат... Някой друг получил ли е отговор?
Ами най-добре да поканят същата доцентка и друг лекар, подкрепящ късното захранване и всеки да доказва теорията си с факти, а ние сами да си решаваме коя да изберем.  Важното е в предаването да се представят различни гледни точки. 

# 56
  • Мнения: 4 546
Ами най-добре да поканят същата доцентка и друг лекар, подкрепящ късното захранване и всеки да доказва теорията си с факти, а ние сами да си решаваме коя да изберем.  Важното е в предаването да се представят различни гледни точки. 
най-вероятно е точно това да направят. поради големия зрителски интерес...дано, обаче този път да поканят лекар и от другата страна. Confused

# 57
  • Мнения: 1 674
To и без това времето е лошо и само пред компа и тv  стоя.Ще чакам и ще гледам предаването .Аз също съм разочарована от тази доцентка.МОето бебе е на 5.5 месеца и аз още не съм захранила.Да видим как ще се защити тогава,когато има друг лекар който подкрепя късното захранване.Съмнявам се,че ще дойде при тези обстоятелства.

# 58
  • София
  • Мнения: 714
Аз също не съм гледала въпросното предаване. Но на скоро гледах едно, с едно око и обясняваха, че най добре е да се захрани на 4 месеца бебета на АМ и 4 1/2 месеца бебетата на кърма. Да не е това?
Аз лично въобще не съм впечатлена от това предаване. Според мен водещите не са водили предварителен разговор с гостите и нямат никакъв сценарий. Освен това едната водеща постоянно разпитва за брат си,  за детето си и т.н. А пък другата постоянно си оправя косата, роклята, деколтето и т.н. Дори в едно издание не спря да мрънка, че е гладна. Много са субективни рядко задават въпроси от пощата, питат много лични въпроси. Ако водеха предварителни разговори, щяха да имат възможност да си зададат личните въпроси и да отсеят най-полезното и интересно за зрителите.
Канят по няколко гости в едно предаване, времето не стига, така не се изчерпва нито една тема и ние получаваме половинчата информация.
Всичко това прави предаването не особено приятно за гледане. Личи си, че водещите, не са професионалисти.
Дори си мислех да им пиша, но все не ми остава време.
Това е моето мнение.

# 59
  • София
  • Мнения: 5 186
Мислите ли , че е правилно на нормалното захранване да му се казва КЪСНО ЗАХРАНВАНЕ,
а на нормалното кърмене - изключително кърмене?
Не е ли ясно, че даване на всякакви храни преди навършени 6 месеца е РАННО ЗАХРАНВАНЕ !, а нормалното кърмене (6 месеца) бива последвано от НОРМАЛНО ЗАХРАНВАНЕ!


Не смятам, че захранвам "късно". Какво гоня, какво изпускам?
Иска ми се обаче неморални персони, "доцентки"-дистрибуторки да не объркват хората...

Общи условия

Активация на акаунт