Отговори
# 15
  • Мнения: 7 109
То било имало нова тема, а аз се чудя що такова мълчаливо положението.  Simple Smile
Ще се потроша от стискане на палци този месец, видяло се е.  Simple Smile И почти всеки ден ще ям по много, защото рождените дни започват.  Hug
Днес видях един мъжки фъстък с 4 дни по-едър от Лъчи. Голям бърборилник, сигурно е плануван за мацка.  Laughing

Сега ще си извадя малката светеща елхичка, да не би да се обърка Дядката Коледа да ни изтърве.  Mr. Green

Шерче,  Hug Hug Hug

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Февърче, страхотно заглавие!
  bouquet
И аз си имам едно желание, което се надявам скоро да се сбъдне  Praynig Има вероятност баща ми да продаде една земя и ако се случи ще си купим жилище. Вече 3г. сме на квартира и ни става доста тесничко, а това ни е  голямата мечта с мъжа ми - да си имаме дом. И ако стане, може пак да ме включите в списъка, защото имаме желание поне за още един бебок  Wink
...
_MEGI_, а ти дето не беше доволна от Мията, че наддала само 400гр, искам да ти кажа че този месец Вики е качила 100 гр.  #Crazy , при положение че под половин кило до сега не се е случвало... и си хапва доста добре!
...

Шерче, сладкишче, някой днес май че става на точно 9 месеца, а?  Wink
Да ти е жива и здрава красавицата, рибката златна на леля!  Heart Eyes
Е, както се досещаш, аз пък ставам на 29 години и 9 месеца днес...  Embarassed
Стискам силно палци и се моля  Praynig и жилище да си вземете, и бебче второ да ви се роди!
А за щерчицата - не се притеснявай за грамовете, важно е, че е качила!  Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 1 941
Cher, Hug съжалявам за кака ти Sad Flowers Rose Flowers Rose

# 18
  • Мнения: 1 008
рони   bouquet
Angela, благодаря ти  Hug
Знам че имам вашата подкрепа! Както и на рони бях споделила се случи в момент, в който във форума имаше само хубави новини и не исках да развалям настроението. Защото в крайна сметка нищо и никой вече не може да я върне... Но, силно вярвам че е на по хубаво място. Няма вече бивацини, аналгини, морфин... Дано наистина не я боли повече  Praynig
Аз чак сега загрях че на Лъчи снимките се сменят  ooooh! И все се чудих, що ми се струва че всеки път различно е погледнал... Представяш ли си колко съм зле  Tired
vihrogonche, знам те аз, че остаряваш  Grinning Мерси  Hug за всичкото внимание към мен  Heart Eyes
Аз за наддаването не се притеснявам, просто се учудих. Но тя изразходва много енергия и може би затова. Пък и нали е мадама  Laughing
Ох, дано да стане това с продажбата. Отдавна чакаме. По принцип е на много хубаво място земята, но баща ми досега все изискваше много висока цена и никой не пожела да я купи. Но сега уж сериозно за се заинтересували от някаква агенция. Абе важното да сме живи и здрави! Ако стане ще е супер, ама не смея много да мечтая...

# 19
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
здравейте момичета
Аз днес съм особенно крива,тъжна мълчалива
Днес стават 2 години от  ужасната случка която преживях.Цял ден мълча и плача..мъжо ми ме пита какво ми има а яаз мълча.накрая му казах защо съм такава...а той ми  каза само
"виж малкия просто и му се радвай"

просто си ми е тъжно и това е Confused Cry Cry Cry
Дано таиз тема   грее смао с хубави новинки

# 20
  • София
  • Мнения: 1 098
Хубаво заглавие на темата би, да ни носи само късмет и щастие.
Шерка, съжалявам за Жани, дано е на по-добро място.
То не е хубаво така да се говори, но поне не се мъчи вече жената.  Sad
Ламке, да цунеш малката зъбла от мен, много ми се ще да я гуша вече
и много да я мачкам таз Миестата.  smile3508
Аничка, към теб имам една специална молба,
или по-скоро към малкчо, ако може на 13 да се появи, че милото родено на тази дата.
Не че Стрелците не са си готини де.
Прегръдки на всичко, мойте скиори се появиха.

# 21
  • Мнения: 7 109
Когато се върнах от Хисар, ми се наби в окото новия подпис на Шерчето. Замислих се всъщност, че при нашите дечица отиват толкова много майчици, оставили рожбичките си без майчина ласка. Тези жени са толкова млади, че и те самите са нечии деца. Кошмар.  Cry Дечицата им ще порастат. Но празнотата от ранната загуба на родител ще живее в тях.  Cry

Все пак времето тече. Колко скоро и в същото време отдавна бяха ражданията през миналия септември и октомври, после пролетните ни слънчица (да са растат и порастат големи, здрави и не чак толкова кротки Вики и Мия - днешните месечки) и последните ни летни придобивки. Сега предстоят нови трепети, ново молене всичко с майчетата и декемврийските бебчовци да бъде наред. И животът ще си тече.

# 22
  • Мнения: 1 210
Ритенце, аз предавам на малчо твоите изисквания, ама на мен ми се щеше да се завърти около 10-ти, че да има малко повечко дни почивка преди коледните и новогодишните празници - иначе няма да има изтрезняване. Пък и ще е голям зор след време да му организираме РД - все ще има да се борим с разни фирмени новогодишни детски празници и т.н.
Ама това да ни е проблема.

А иначе живота си тече и като се обърнеш и се чудиш кога е минало цялото това време.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Шер съжалявам за кака ти  Flowers Rose
Ани Hug
Все пак времето тече. Колко скоро и в същото време отдавна бяха ражданията през миналия септември и октомври, после пролетните ни слънчица (да са растат и порастат големи, здрави и не чак толкова кротки Вики и Мия - днешните месечки) и последните ни летни придобивки. Сега предстоят нови трепети, ново молене всичко с майчетата и декемврийските бебчовци да бъде наред. И животът ще си тече.
рони се е изразила толкова хубава....

# 24
  • Мнения: 651
Ритенце, аз предавам на малчо твоите изисквания, ама на мен ми се щеше да се завърти около 10-ти, че да има малко повечко дни почивка преди коледните и новогодишните празници - иначе няма да има изтрезняване.
И тази дата става - на нея преди 2 г. станах госпожа  Mr. Green.
Шер, съжалявам, миличка  Hug. Дано успеете да се сдобиете със собствен дом Peace.
 Heart Eyes за Мия и Вики.

# 25
  • Мнения: 656
Честита ни нова темичка.Моля се този вълшебен месец да ни донесе много сбъднати мечти.

# 26
  • Мнения: 1 369
Ееей,верно,че днес си имаме месечинки. Честито на Вики и Амалия:)
 Аничка, на който и ден от стрелеца да родиш, все ще е хубав човек:) Това и за Борянка важи:) Много ви стискам палци,момичета, събитието вече съвсем наближи, особено Аничка, твоя човек може и всеки момент да се появи- нали момченцата обикновено излизат и малко по-рано:) И на Дари стискам палци!
 Ани-Бани  Hug Hug Hug
  Шерче, дано стане "сделката" fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 27
  • Мнения: 1 409
Айде и от мен,много да е хубав новия месец и да има само усмивки на лицата ви.
Шерче,съжалявам за кака ти.Нямах представа,но се радвам,че съм успяла поне малко да те разведря. Hug
Много силно ти стискам палци да си купите жилище и след това още един бонбон като Вики  Heart Eyes
Ани-бани,недей миличка.Радвай се на малкото човече и му дай всичката обич,която заслужава.Трудно е да забравиш,но прекрасния Влади ще ти помогне да ти стане поне малко по-леко  Hug
Аничка,твоя младеж няма ли вече да излиза.Само те мисля.Сутрин като стана,с едната ръка бъркам млякото и чета форума да видя дали пък няма да има новини от теб.Продължавам да чакам и да стискам палци.Ти къде реши да раждаш?
Стискам палци и на Дари и на Бориана и май нямяше други за декември  newsm78
Вчера бяхме на консултация.Марти вече наближава размерите на малко бебе слонче.8600 кг и 66 см.Горката аз,питайте ме как се носи туй дете,а на него му хаесва  Mr. Green От няколко дни се е научил да пищи и па цял ден ми стърже мозъка,а той си се кефи  Heart Eyes
Ники,тъкмо се зачудих вчера къде изчезна и щях да те пускам за издирване  Hug
Целувам ви  и ви гешкам всичките  Heart Eyes Hug И дано този месец имаме само хубави новини.А междудругото ще се освободят 3 места за бременеещи,така че да вземете да ги запълните,а? Wink
Ето,забравих най-важното.Честити месечинки на Вики и Мия,и скоро да си купят братче или сестричка  Heart Eyes


# 28
  • Мнения: 167
Здравейте от мен.

И аз искам да се включа към пожеланията за вълшебен месец изпълнен само с красиви новини и много щастие.На всички които очакват нещо да се нареди,нека това да е вашия месец.На всички които очакват своите малки слънца,нека изгреят когато трябва и да си ги гушнете живи и здрави след най -лекото раждане на света.Успех. newsm10

# 29
  • Мнения: 7 109
Ани-Бани,  spoko
Сега прочетох.  CryСнощи явно си публикувала съочщнието, докато съм писала.

Общи условия

Активация на акаунт