Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Туризъм
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора

близо до Витоша

някой може ли да сподели мнение,
имаме планове да посрещнем нова година там,
но да чуя и впечатленията ви, как е хотела, храната, абе всичко което се сетите  Thinking
Цитирай

Шумен

Хотела е хубав Peace Сигурна съм че няма да съжалявате
Цитирай

Варна

Ние почивахме там преди 1 год. Не беше точно на НГ, но стаите много ни  харесаха - топлло, чисто, храната и в ресторанта и в механата беше вкусна. Ние бяхме в големите стаи - тези които са с климатик и голяма тераса.
Цитирай

София

Хотелът е добър!
Цитирай

близо до Витоша

ок, значи избора е добър  Very Happy
а, на около къде може да се иде, нещо интересно, любопитно да се види,
никога не съм ходила в тази част на България  Blush
Цитирай

Варна

А ми близо е Троянския манастир / там където се е скрил в комина Левски/. Спомням си, че имаше наблизо и един етногравски к-с /може да с купите Троянска сливова от там Laughing/. Там в околностите е и Козята стена, където растат еделвайсите, но е доста стръмна и се ходи пеш ooooh!. Друго май не се сещам Thinking.
Цитирай

близо до Витоша

А ми близо е Троянския манастир / там където се е скрил в комина Левски/. Спомням си, че имаше наблизо и един етногравски к-с /може да с купите Троянска сливова от там Laughing/. Там в околностите е и Козята стена, където растат еделвайсите, но е доста стръмна и се ходи пеш ooooh!. Друго май не се сещам Thinking.

звучи интересно, а Търново гледах, че е надалече май, а, и Тетевен,
сигурно няма да е удобно да се иде  newsm78
Цитирай

София

Наблизо е и Ловеч, на 35км е и там има какво да се види - покрития мост, крепоста, квартал"Вароша", има много приятни механи. Smile
Цитирай

близо до Витоша

знаех си аз, че добре направих, че ви питам   
благодаря ви момичета  Hug
Цитирай

Шумен

От хотела организират пикник в местността "Хайдушка поляна"или "сборище" май беше newsm78. Там могат да се яздят коне.
В с. Орешак има много хубави механи, където може да си пийнете Троянска сливова и да хапнете вкусни гозби..  В Черни осъм има много голям музей с препарирани животни.
Цитирай

Можете да посетите Троянски манастир, а точно преди него има интересна изложба на занаятите, където има и търговска зала, от която можете да си купите сувенири, ракия и т.н.  До Тетевен сигурноняма да можете да отидете, защото през зимата прекия път (Шипково-Рибарица) е затворен.
Иначе в Троян Плаза съм ходила само в механата и ми хареса.
Цитирай

в страната на чудесата

Ако има сняг ти обещавам едно прекрасно изживяване.Троян през зимата е една малко идилия,казвам го от личен опит Peace
Търново е на 100 километра и пътя до там е хубав.
Освен нещата които са ти изброили останалите посетили това прекрасно кътче от България,можете да отидете на карате ски,ако сте скиори разбира се.Местноста където са ски пистите се нарича Беклемето и всеки които попиташ там,ще ти каже къде е и ще те упъти.А дори и да не сте скиори там е прекрасно,сняг има през зялата зима и ако е ясно времето,което е малко вероятно,се вижда целият град от високо.Ще подишате чист въздух,ще ви поскърца снега по обувките,може и чаиче или супичка да се почерпите.Има доста хотели с ресторанти там,които предлагат хубава кухня.
Ехх,как се размечтах,чакам с нетърпение Нова година,за да отида и аз там Hug
Цитирай

София

Хотела е приятен и механата също  Mr. Green

Бяхме там миналата година около ноември, само не ми допадна, че при настаняването стаята беше ужасно студена ...
Цитирай

София

Аз ходих миналата зима. Много ни хареса, като се изключи това, че в ресторанта персоналът е малко завеян и в стаите беше доста студено, защото освен нас имаше само една-две стаи още заети и парното не работеше през цялото време. Иначе е много приятно, на центъра на Троян е, има много хубав изглед към реката от едната страна на хотела. Приятно изкарване, мисля, че няма да съжалявате  bouquet
Цитирай

близо до Витоша

............... Приятно изкарване, мисля, че няма да съжалявате  bouquet

мерси много, после ще разказвам  Very Happy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора