Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора
Здравейте момичета,

на 32 години съм. Пробваме с мъжа ми от август, но ... сега сме решили да си направи спермограма преди да е отишъл на андролог (не сме избрали още). Дайте съвет - къде е най-добре да я направи, какъв е реда и колко струва?
Цитирай

София

В клиника по стерилитет. Обикновена струва около 20-30 лв, три-пет дни полово въздържание, без злоупотреба с алкохол, без лекарства, да е здрав. Записва си час, като отиде в клиниката му дават стерилно контейнерче, има специална стаичка с видео, можеш да влезеш и ти с него, материалът трябва да е отделен с мастурбация.
Ето ТУК една клиника.
Цитирай

софия

Тук:
www.invitro-bg.com - клиниката на д-р Стаменов
www.ivf.bg - клиниката на д-р Владимиров
www.ivf-bg.com - клиниката на д-р Щерев
Късмет.
Цитирай

София

Може и в Майчин дсм,мъжът ми си я направи там
Цитирай

София

В никакъв случай в Майчни дом. Там всички са отличници. Twisted Evil
Цитирай

София

В никакъв случай в Майчни дом. Там всички са отличници. Twisted Evil
Мъжът ми не беше от тях
Цитирай

София

Имала си късмет. Laughing
Цитирай

София, Борово

В почти всяка болница и  лаборатория правят, но ако искаш истински резултати, избери специализирана клиника по стерилитет.
Цитирай
Супер сте момичета и мерси за отговорите.

Но май няма да ни трябва спермограма ... Закъснява ми 3-4 дни и днес просто ми хрумна да си взема тест, като бях сигурна, че няма да има радост!. Направих го преди малко и изведнъж чертичките са две  Party Не мога да опиша вълнението си ... просто още не мога да повярвам... Мъжът ми казва да не се радвам прекалено докато не се потвърди 100%, но ...
Цитирай

Пловдив

Тихичко честито!Пази се!
Цитирай

София

Браво! Честито! Ей това се казва късмет! Лека и безпроблемна бременност!
Цитирай

На това се казва предколедна изненада! Стискам палци, пази се!  Praynig Hug
Цитирай

Пловдив

Честито миличка, мн ого се радвам. Желая ти лека и безпроблемна бременност.По -хубав подарък за Коледа не може и да получиш Hug Hug
Цитирай
Благодаря ви момичета!!! Още съм в еуфория! Гинеколожката ми я няма до януари и ще почакам за да потвърди и тя. Дано всичко да е наред!

Пожелавам на всички ви да се случи!  newsm51
Цитирай

Пловдив

Благодаря ви момичета!!! Още съм в еуфория! Гинеколожката ми я няма до януари и ще почакам за да потвърди и тя. Дано всичко да е наред!

Пожелавам на всички ви да се случи!  newsm51

Ще се случи , само трябва да вярваме  и с повече късмет всяка от нас ще гушка бебе  bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора