Бургаски майки на близнаци,тризнаци и нагоре

  • 5 665
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 49
Здравейте,
Казвам се Силвия,много искам да се запознаем,ако може и лично но да започнем малко по малко.
Имам близнаци на 3г. и вече 1 месец.Живеем в М. Рудник.
А сега сте Вие
С Уважение Сиси!

# 1
Здравей, аз съм Радос и имам две момчета също на 3 г. и1 м., но живеем във "Възраждане" и не знам за вас, но ние сме доста луди глави, което се засилва с увеличаване на възрастта.

# 2
  • Мнения: 87
Здравейте!
Аз съм Даниела и моите кукли са на 2г и 3м. Живеем във Влас, но от време на време ходим на гости на баба в Бургас/Славейков/. познаваме се с повечето двойки близнаци, които в С/в не са никак малко, само във входа на майка ми сме 3 двойки близнаци Mr. Green
Очаквам с нетърпение да се запозная и с други майки  bouquet

# 3
  • Мнения: 1 035
Здравейте Hug
Ивана и Бояна са на 2 г. и 2 м. и за луди глави не ми говорете...ощи ми държи влага вчерашната разходка без количка #Crazy
Радост,сигурно сме се виждали ...и ние сме във Възраждане
П.П. имаме и кака Софи

# 4
Ние живеем от месец и половина във "Възраждане" и нито в Борисовата градинка сме ходили на разходка , нито някъде наоколо, но ще се радвам да се видим.КЪМ ВСИЧКИ- ПИШЕТЕ НЕЩО ПОВЕЧЕ ЗА ДЕЦАТА И ЗА СЕБЕ СИ
Моите момчета ходят на градина, може да се каже вече постоянно /като изключим последното боледуване преди десетина дни/, защото от 2 г. и 5м. тръгнаха, но естествено се разболяха и се гледахме около месец. После пролетта пак тръгнаха за три седмици и ..... градината излезе в ремонт, ние във ваканция-2 месеца.На есен с песен, но ето ти учителска стачка - и ние пак заедно. Изобщо все нещо ни спира да тръгнем нормално-аз на работа, те на градина. Та това е при нас   

# 5
  • Мнения: 87
Здравейте на всички!
мама3 аз излизам без количка откакто направиха 1,6 год и постоянно съм  #Crazy ,просто щурките искаха да си бягат и в количката успявах да ги удържа точно 20 мин. Но от друга страна с времето свикнаха да ме държат за ръка и да минава що годе нормално разходката Grinning. А когато сме в Бургас  в парка в Славейков се раждам пускам си ги свободно да се разхождат /по-точно бягаме си хаотично/, но като няма коли ми е спокойно, то паданията са неизбежни. Mr. Green

# 6
  • Мнения: 311
Аз съм само лятото но в Поморие.Това лято доста често бяхме в морската градина,в Поморие е кошмар за разходка особенно лятото,няма паркове а и площадките са рядкост.Иначе зимата сме във Велико Търново и ходим на ясла от около 2 мес. ,но сега сме болни.На 1 и 9 месеца са , Марти и Алекс  се казват момчетата ми.И аз бих се радвала да се съберем някой път Laughing.

# 7
  • Мнения: 1 035
Момичета, стария ми ник е мама3

# 8
Zdraveite,az sa6to sam ot Burgas i imam dve mom4enca na 1i 6 meseca,kazvat se Teodor i Nikola.Jiveem vav ,,Slaveikov,,i 4esto sme na van i poznavame po4ti vsi4ki bliznaci ot kompleksa. 6te mi bade priatno ako se zapoznaem i sas drugi bliznaci,ve4e poznavame Benito i Mimito ot Vlas poneje jiveem sas babaim vav edin vhod.Moite hlapeta sa golemi pakosnici i mi e mnogo trudno da gi udarjam vav koli4kata no zasega se spraviame.E tolkova zasega ot nas.4ao : 

# 9
  • Мнения: 519
       Здравейте момичета,казвам се Мая и живея в Бр.Миладинови.Нашите принцеси,Ема и Сияна са на 42дни.Така като гледам ние май сме най-малките тук  Wink

# 10
  • Мнения: 49
Мила maya_78
Къде по точно...
Майка ми живее в района на Била/старата гара/ ходим често на там и ще ми е много приятно да се запознаем лично.
ПС ние сме в М. Рудник

# 11
  • Мнения: 7
Здравейте мамчета и дечица, и ние живеем в Меден рудник, само че сме по -мънички от вас. Марти и Ивчо вчера станаха на 6 месеца Simple Smile  balloon balloon balloon

# 12
  • Мнения: 49
Мила mishi_mamma
Май само ние сме от М. Рудник!
Ние сме във В-зона бл.97, а Вие ? Ако не е тайна разбира се Embarassed
Много ще се радвам ако може да се запознаем лично някой ден... Hug Hug

# 13
  • Мнения: 7
Ммм май да. Ние сме в 446 бл. Ще се радвам и аз да се запознаем  Wink

# 14
  • Мнения: 3
здрасти ние сме по-големи 4г.и6м. засичали сме алекс и дани на феиса през лятото.ние сме тошко и рени .мила миши познавате ли таня и теодора ?те са от вашия блок и са на 5г. маичето им е много готина мацка /добра приятелка ми е /аз съм роси от 466 бл.

Общи условия

Активация на акаунт