Спирала за мигли

  • 12 463
  • 74
  •   1
Отговори
  • Мнения: 676
Здравейте, интересуваме коя според вас е най-добрата спирала, която се предлага в момента на пазара, трябва да си купувам, а не знам на коя да се спра - досега бях с L'Oreal Volume Shoking, но не ми харесва?

# 1
  • Мнения: 2 407
Лореал Телескопик е номер едно за мене!

# 2
  • София
  • Мнения: 500
Май има доста такива теми ако не се лъжа ,но по въпроса със спиралите и аз съм с новата Волюм Щокинг ,но за моите къси мигли най-хубава си остава 2000 калории  Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 1 654
Ако можеш да отделиш 40 лв си вземи Ланком Peace Иначе съм ползвала и Телескопик-подреждаше добре миглите. Изненадващо доволна бях и от спиралата за обем на Буржоа, но лично за мен няма по-добра спирала от Хипноуз на Ланком

# 4
  • Мнения: 4 435
Май има доста такива теми ако не се лъжа ,но по въпроса със спиралите и аз съм с новата Волюм Щокинг ,но за моите къси мигли най-хубава си остава 2000 калории  Hug


И за моите мигли това е най-добрата спирала- Макс Фактор 2000калории.

# 5
  • София
  • Мнения: 500
Според мен за 40 -50 лева много по добра спирала е Лаш Кюин на Хелен Рубинщаин  Crossing Arms

# 6
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Май има доста такива теми ако не се лъжа ,но по въпроса със спиралите и аз съм с новата Волюм Щокинг ,но за моите къси мигли най-хубава си остава 2000 калории  Hug


И за моите мигли това е най-добрата спирала- Макс Фактор 2000калории.
И аз съм с такава и съм много доволна.

# 7
  • София
  • Мнения: 500
Но с извита четчица 2000 калории е по хубава  Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 1 645
Според мен най добрите спирали са на Хелена Рубинщайн.
Всичките са страхотни, а моят фаворит е Сюрреалист Peace

# 9
  • Русе
  • Мнения: 2 354
За мен номер 1 е Макс Фактор  Flutter

# 10
  • Мнения: 3 641
Аз съм доволна от Лаш Архитект на Лореал Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 1 467
Аз съм доволна от Лаш Архитект на Лореал Peace

Аз също- каквото и да пробвам, все към нея се връщам

# 12
  • София
  • Мнения: 5 289
Напоследък толкова често си купувам спирали,прехвалени кви ли не и от никоя не съм доволна,първите пъти добре ама после туша се скапва,съхне,рони се,напластява прекалено много.........Са съм си взела една проста на Манхатън,засега е добре от 2 слагания,ще видим на 5-тото как ще е .Трябва да пробвам на Хелена Рубинщайн,такава не съм ползвала. newsm78

Последна редакция: сб, 01 дек 2007, 13:54 от КАРЧЕВА

# 13
  • Мнения: 3 622
Пробвала съм повечето спирали на Лореал, но съм най - довална от Loreal Double Entension  Peace

# 14
  • Мнения: 295
INIMITABLE Waterproof на Chanel  Peace

Общи условия

Активация на акаунт