Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 231 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора

Счупи ми се старата холна масичка, помогнете с идеи за нова, красива, модерна и практична newsm78
Цитирай

Моят съвет е само да не е стъклена.
Цитирай
А защо да не е стъклена, толкова са красиви.
Цитирай

Да, защо не стъклена? Ние тъкмо такава мислим да купуваме  Thinking
Цитирай

София

Доколкото съм чувала, на стъклените им личи всяка прашинка и всеки отпечатък.
Цитирай

В сърцето на Пламен

Стъклена,много са красиви.Нашата е с матирано стъкло отдолу,и нищо не си личи
Цитирай

Имаме стъклена маса от 2 г., но ако сега трябва да си купя не бих го направила. Наистина си личи всяка прашинка и отпечатък, и трябва да се бърши винаги с препарат.  Освен това, когато оставям чаша или друг предмет върху нея, дрънчи ужасно и ме дразни. 
Цитирай

София

Купих си много опростена и в същото време стилна холна маса от Арон в цвят венге + същата трапезна, в цвят ванилия. Комбинирах тъмната със светъл диван,  светлата със столове венге (всичко е в едно помещение) и стана фантастично.
Цитирай

София

Комбинацията малко дете и стъклена маса е взривоопасна. Ние имахме и я махнахме, когато сина ми проходи.  Едва ли би издържала всичкото блъскане и т.н., което отнася текущата непретенциозна масичка.

А за да не дрънчи, като слагаш нещо на нея, трябва да има покривка отгоре, което обезмисля иначе красивата стъклена маса...
Цитирай

На баира-в дясно

Именно заради детето съм харесала тази, без ръбове и със дебело стъкло

От тук: http://valsbg.com/index.php?lng=bg&a=products&id=1
Цитирай

Cофия

Нашата е подобна на тази само че с 3 крачета, бъбрековидна, и наистина всяка прашинка си личи Tired
Цитирай

София

А продават ли все още стандартни правоъгълни  разтегателни масички  Thinking И ако да- къде?
Цитирай

Enjoy

Цитирай

София

И аз съм за стъклена. Има толкова красиви комбинации с дърво и метал. Peace
Цитирай

И аз да се запиша в темата.
И на нас ни предстои да купуваме холна маса.Мисля да е стъклена,но още не съм решила. Моя приятелка ми каза,че е видяла холна маса на която се регулира височината. Някой може ли да ми даде инфо за нещо подобно? Аз дори не мога да си го представя,затова ще съм много благодарна на всякаква информация.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора