къде пазарувате за през седмицата?

  • 2 463
  • 51
  •   1
Отговори
 в Метро не пазарауваме,защото е много на едро всичко,Билла ни омръзна пък и цените са същите като в кварталния магазин.  къде да си напазаруваме?   newsm78

# 1
  • Мнения: 2 407
Фантастико!

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
Била или Фантастико, с предпочитания към първото.

# 3
  • Мнения: 4 965
Всъщност, има доста такива теми.
И аз Метро не го обичам - там пазаруваме 2-3 пъти в годината, като купуваме разни трайни неща и в големи количества /ориз, брашно, олио, захар, прах за пране и т.н./.
В Билла пазаруваме основно преди почивка, екскурзия или някакво голямо домашно събиране, защото всичко е накуп.
Харесвам Кауфланд, ама ми е по-далече.
Съжалявам, че развалиха Рамстор.

Седмичния пазар го правим във Фантастико.
Ежедневния /хляб, мляко и разни нетрайни продукти или храни от "топлия бар"/ пазар го правим в Европа - то ни е и най-близо.
Имаме до вкъщи и Хранкомерс, и Т-Маркет, ама там нямам особено доверие в трайността на стоките, а в Хранкомерс обслужването е отвратително.

# 4
в Кауфланд не сме ходили никога,къде се намира?

# 5
  • Мнения: 4 965
Кауфланд има в Младост и в Дружба, а аз съм в другия край на София.

Сетих се и за Пикадили /в МОЛ-а и в ССЦ/ - добро място за пазаруване, но някои от цените определено са по-високи и винаги има много хора.

# 6
  • Мнения: 1 479
В Кауфланд или Фантастико в квартала.

# 7
  • Мнения: 143
picadili ili hit

# 8
  • Мнения: 132
В Хит или в Била, по-приятно ми е в Хит.

# 9
  • Видин
  • Мнения: 168
В Кауфланд ,Пикадили или Фантастико.В Метро ходим рядко,когато трябва и за офиса да се пазарува.Ходих там преди месец,а сега ми казаха , че със старите карти вече не можело да се пазарува и на място били правили нови.Да знаете нещо по въпроса? В сайта им не пише такова нещо newsm78

# 10
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
10 метра от входа има магазин. пазарувам от него.

# 11
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Обикновено от ХИТ, понякога- Кауфланд или Била (все немски вериги хипермаркети).

# 12
  • Мнения: 13 512
Има ли значение дали през седмицата или уикенда?Винаги от едно и също място пазарувам- Пикадили

# 13
  • Мнения: 128
 Пикадили в Мола- най-близо ми е!

# 14
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Зависи какво пазарувам Simple Smile, посещаваните  магазини от мен са-Метро,Техномаркет,Хит и Фантастико.

Общи условия

Активация на акаунт