bidz.com

  • 1 929
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 55
Някой пазарувал ли от www.bidz.com ? По-точно ме интересува след като спечеля някой търг и платя дали пита на какъв адрес да изпратят пратката или пращат автоматично на адреса вписан при регистрацията?

# 1
  • Мнения: 2 000
Аз съм пазарила от там, обаче минаха няколко месеца и не се сещам точно как беше. Мисля, че не питат за адрес, а направо го пращат на адреса, който си дала при регистрация. Обаче имахме проблем с кредитната карта. Използвахме на брат ми картата за плащането и веднага ни писаха, че името и адреса на кредитната карта не отговаря на адреса и името на платеца. Че писахме писма, пращахме копия от лични карти, кредитни карти и най-накрая ни изпратиха работите.

# 2
  • Мнения: 1 178
Lusienna, какво стана?
Мен ме интересува и къде се получават, в пощата ли? Мито плаща ли се?  newsm78
Мерси предварително.   bouquet

# 3
  • някъде
  • Мнения: 979
В сайта на Финти е разяснено всичко.Няма начин да не се справите,но умната,че е заразно! Mr. Green

# 4
  • Мнения: 1 178
zhekova   bouquet
Искаше ми се някой да сподели, пък  Mr. Green

# 5
Аз си пазаря от там.Много е лесно,стига да имате кредитна карта и достатъчно време,за да изчакате най-добра цена,а не да наддавате на сляпо.Трябва да имате регистрация в Pay Pal,защото не може да платите направо с каквато и да е карта издадена от българска банка.След като имате тази регистрация може да си купувате каквото ви хареса.Плащането става както казах чрез Pay Pal.Попълвате си точно всички данни които ви искат.Не трябва да има различия между регистрацията в Pay Pal и адреса за получаване.Стоката идва по пощата за около 3-4 седмици.Мита и други такси не съм плащал.Плащам си пътните разходи в зависимост какво съм си купил.Приятно наддаване и умната. :roll:javascript:void(0);

# 6
  • Мнения: 279
А задължително ли е да е кредитна карта? С дебитна не става ли?
Ох, има интересни неща и почвам да се блазня.. newsm78

# 7
  • sofia
  • Мнения: 4 296
А задължително ли е да е кредитна карта? С дебитна не става ли?
Ох, има интересни неща и почвам да се блазня.. newsm78
В ПП мажеш да регистрираш дебитна Виза Електрон

# 8
  • Мнения: 1 178
В пощата ли пристигат или на митница?  newsm78 Как са опаковани, външно фактури има ли? Money Мерси!   bouquet

# 9
Пристигат по пощата,опаковани в плик.Вътре си има нещо като фактура(за кое колко си платил плюс пътни разходи).Относно картите-дебитна или кредитна.За целта си бях изкарал дебитна в USD,но не можех да плащам с нея,а с кредитната макар и в левчета става.

# 10
  • Мнения: 1 178
За колко време идват? newsm78 Ако е над 50 евро не се ли получава в митница...? Embarassed
А, и още нещо мА вАлнува - сертификати имат ли някакви?

# 11
  • Мнения: 2 000
За около месец пристигат нещата.
И над 50 евро са били понякога доставките, но никога не са отивали в митницата, а направо на адрес ни ги доставяха.
Само веднъж не пристигна една доставка, която беше за около 200 долара. Писахме писмо до сайта, нотариално заверено, и ни възстановиха парите.
Сертификати изпращат, но не за всички артикули.

# 12
  • някъде
  • Мнения: 979
Ако поръчам пръстен,гривна и часовник какъв шипинг ще ми сложа?

# 13
  • Варна
  • Мнения: 956
Ако поръчам пръстен,гривна и часовник какъв шипинг ще ми сложа?

И аз се интересувам как се определя шипинга  Thinking

# 14
  • някъде
  • Мнения: 979
INTERNATIONAL:
Invoice Value  Shipping charge 
$1.00 - $300.00 $19.95 - FedEx FIMS 
$2000.00 - below $45.95 - FedEx Express 
$2000.01 - 4999.99 $59.95 - FedEx Express 
$5000.00 - 7999.99 $89.95 - FedEx Express 
$8000.00 - up $119.95 - FedEx Express 
* Please see Auction Page to view detailed shipping information for your merchandise.
* NOTE: IF YOU CHOOSE FEDEX FIMS YOUR ORDER WILL TAKE UP TO 4 WEEKS FOR DELIVERY. DELIVERY IS VIA YOUR LOCAL POST OFFICE. PLEASE SEE SHIPPING INFORMATION FOR DETAILS.
* PRICES BASED ON 1 ITEM SHIPPED, $3.00 WILL BE CHARGED FOR HANDLING ON EACH ADDITIONAL ITEM.

Общи условия

Активация на акаунт