Обсъждане на продуктите от Стар Нейлз

  • 6 269
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 299
А някой поръчвал ли е от пластамасовите удължители,дали са хубави?
От всички, които съм ползвала - на Стар Нейлз, най-ми допадат. На Нейлс Фор Ю са най-калпави.

# 16
  • Мнения: 1 040
А някой поръчвал ли е от пластамасовите удължители,дали са хубави?
От всички, които съм ползвала - на Стар Нейлз, най-ми допадат. На Нейлс Фор Ю са най-калпави.
А тяхното лепило ли ползваш (на Стар нейлз)?

# 17
  • Мнения: 183
аз съм пристрастна,но мога твърдо да заявя,че продуктите които предлагат са страхотни...... Party

# 18
  • Мнения: 4 435
Интересевува ме лепилото им за мигли,някой ползвал ли го е.Хубаво ли е,и побелява ли в последствие?

# 19
  • София
  • Мнения: 1 890
Аз пък отдавна се каня да си взема инструмента им за точки - дето е като шило, остро от двете страни. Хубаво ли е ?

# 20
  • Мнения: 1 418
И аз съм на мнение,че имат доста добри неща на
приемлими цени.Ползваме в салона масло-изсушител,
PH-регулатор,сериите липа и мед с алпииски билки.
За педикюра пък ползваме продуктите на GEHWOOL.
и ТЕ СА ДОСТА ДОБРИ.

# 21
  • Мнения: 5 299
А някой поръчвал ли е от пластамасовите удължители,дали са хубави?
От всички, които съм ползвала - на Стар Нейлз, най-ми допадат. На Нейлс Фор Ю са най-калпави.
А тяхното лепило ли ползваш (на Стар нейлз)?
Да, тяхното ползвам - Резин-а. Много е хубаво.

Аз пък отдавна се каня да си взема инструмента им за точки - дето е като шило, остро от двете страни. Хубаво ли е ?
Хубаво е, да.

# 22
  • Мнения: 4 435
Бейб ,а за лепилото за мигли,можеш ли да кажеш нещо?

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Ползвам основата за лак /BASE COAT/ и сьм доволна. Най-хубавото е, че когато сьм с тьмен лак особенно червената гама не ми се оцветяват ноктите.

# 24
  • Мнения: 3 459
Ползвала съм маслото за здрави нокти с аромат на липа и едно полиращо кубче.
Маслото ухае супер прятно на липа и действа много добре на ноктите.
Полиращото кубче придава невероятен блясък.
И от двата продукта съм доволна  Peace

# 25
  • Мнения: 5 299
Бейб ,а за лепилото за мигли,можеш ли да кажеш нещо?
Не, съжалявам. Нямам никаква представа.

Ползвам основата за лак /BASE COAT/ и сьм доволна. Най-хубавото е, че когато сьм с тьмен лак особенно червената гама не ми се оцветяват ноктите.
Ами тя основата е точно затова. Wink

# 26
  • Мнения: 14 486
а някъде тук из форума четох, че продавали и опи и то на добри цени, в сайта им обаче няма нищо такова newsm78

# 27
  • Мнения: 3 459
а някъде тук из форума четох, че продавали и опи и то на добри цени, в сайта им обаче няма нищо такова newsm78
Да, предлагат O.P.I  Peace
Веднъж като ходих видях, че лаковете бяха по 12.50 - 13.00 лв.

# 28
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Бейб ,а за лепилото за мигли,можеш ли да кажеш нещо?

Всички продукти с които работя са на Стар Нейлз, включително и лепилото за мигли. Понякога зареждам мигли и на други фирми, но лепилото не го сменям Heart Eyes, много е добро. Но е хубаво да си вземеш и разтворителя за лепило и с него да сваляш миглите след това Peace. Така няма опасност да се окъсат твоите мигли.

# 29
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
От всичко, което имам на стар-нейлз съм изключително доволна. Взех си комплект за УВ гел /лампа, четка, матрици, течност за почистване на гела, гелове, няколко вида пили и т.н./ Лаковете, които имам са брокатени, за рисуване, сребърния е страхотен, другите не са нещо особено.

Общи условия

Активация на акаунт