главичката ни е сплескана отзад!

  • 1 827
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
Ами и аз да кажа, че за съжаление познавам такова дете, на което така си му остана-отзад му е равна главата като тепсия. Имай едно наум и прави каквото можеш! Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 2 801
Темата е супер, сякаш аз съм я писала (мислех скоро да пусна такава). Имаме същия "проблем", спим само по гръб, въпреки усилията ми да го сложа на една страна, а и доста време прекарва в столчето за кола и в шезлонга и резултатът е очевиден- сплескана главичка отзад. Много се притеснявах в началото, но педиатърката ме успокои, че главата с времето ще се окръгли. И ушичките ни са леко клепнали, дано и те се оправят. Най- важното обаче е да имаме здрави, усмихнати и щастливи деца. Има за какви по- сериозни неща да се притесняваме по- нататък. Горе главата и търпение  Grinning

# 17
  • Мнения: 2 908
Нашата глава беше станала така и аз се притеснявах много-започнах след 4-ти месец да я слагам да спи настрани и я подпирах с възглавници отзад или одеала,но тя така или иначе след 6-ти месец се научи да спи сама настрани и главичката се оправи.Е,не както на другите-тези ,които са си слагали децата все настрани от самото раждане си им е изпъкнала отзад а посплескана отстрани-нашата е малко наобратно,но в момента не си личи по нищо Mr. Green

# 18
# 19
  • Мнения: 636
Не се притеснявай, ще се оправи с времето. Дъщеря ми спи само на дясната страна, въпреки че я слагам и на лявата и по гръб. Главичката й се беше изкривила, но към 5-я месец се оправи и придоби правилна форма.  Peace

# 20
# 21
  • Варна
  • Мнения: 558
Христинче, не се притеснявай! Нали не си чувала за някой, който е с плоска глава от много лежане  Mr. Green. Повечето бебчета са така. Костиците им са по-меки. И на тях не им е лесно да лежат по цял ден.

# 22
  • Мнения: 668
това не е проблем мила.казвам ти за6тото знам какво е проблем.ние бяхме с тортиколис а твоето не е такова.просто децата си имат поза в която спят .ако има проблем да си го видяла отдавна.тя е спескана ама много.като по4не да се обра6а и спи по корем 6те се оправи:)

Общи условия

Активация на акаунт