торти на jotis(йотис)-пробвали ли сте

  • 7 182
  • 22
  •   1
Отговори
  • Сливен
  • Мнения: 894
чували ли сте ги?
гледам гим реклама в журнала(списанието-блатове,крем и сироп.
Различни видове са.Хубави ли са newsm78

# 1
  • Мнения: 899
Пробвала съм Шоколатина-та (или нещо пдобно беше името), приготвя се много бързо, доста въздушна торта, за непредвидени гости е много подходяща. Видът й не става добър, обаче, ако не престои повече време в хладилника, за да се стегне. защото иначе се разместват блатовете. Но беше вкусна Simple Smile

# 2
  • Сливен
  • Мнения: 894
а на какви цени са Rolling Eyes

# 3
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Да купувала съм шоколатина и чийз кейк.И двете ми харесаха много.Цените им са около 7-8лв.

# 4
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
забравих да кайа,че стават много малки.според мен са за 2 човека,зависи и от човеците де ,но като за нашето семейство е за двама. Peace

# 5
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Правих бялата с бадеми - тя е единствената голяма торта. Стана много вкусна и лекичка.
После направих и шоколадовата. Блатовете са много малки и ми остана пълнеж, с който направих още 1 бисквитена торта.
Хубави са

# 6
  • Сливен
  • Мнения: 894
7-8 лева струват така ли #Crazy #Crazy #Crazy
че аз за тези пари ще си спретна страхотна тортичка  chef

# 7
  • София
  • Мнения: 3 642
Правих Тирамису-то преди около година- май за Коледа беше newsm78- става малка/около 20см диаметър/ и висока около 15см.
Не беше лоша- бързо става ,но не бих си купила отново- просто за тези пари отивам и си купувам готова/имаме страхотна сладкарничка наблизо и такива тортички са 6-7лв- без да бъркам /

# 8
  • Сливен
  • Мнения: 894
и все пак ще пробвам някоя
влезли са ми в ума и тва си е Crossing Arms
да знаете дали ги има в Била newsm78

# 9
  • София
  • Мнения: 3 642
Сигурно ги има- при нас има в Европа,Калея и Фантастико
Успех щом си решила- тортите се правят лесно и бързо
 Hug

# 10
  • Сливен
  • Мнения: 894
Сигурно ги има- при нас има в Европа,Калея и Фантастико
Успех щом си решила- тортите се правят лесно и бързо
 Hug
мерси,мерси bowuu

# 11
  • Мнения: 2 122
Има ги, има ги  /в Билла де/
не са лоши, ама за толкова пари дето се вика ще си направиш хубава домашна торта

# 12
  • Мнения: 1 790
Аз съм правила само една с някакви черешки беше - не ми хареса! Stop
Е не е чак толкова зле, но с нищо не ме впечатли, първо: много малка, второ: вида й хич не може да се докара, трето: вкуса й на нещо изкуствено: сигурно е пълна с разни консерванти! За тези пари можеш да си направиш страшно вкусна тортичка и то домашна или пък да си купиш пресничка от някоя сладкарница!  chef

# 13
  • Мнения: 60
правила съм чийзкейка само з-то страшно го харесвам а техния наистина е супер,да не са особено големи но от чийзкейка по принцип не можеш да изядеш голямо парче че е тежичък!има ги в Била

# 14
  • софия
  • Мнения: 376
аз съм правила тирамису,хубави са,но много малки.По 7-8лв са има ги навсякъде

Общи условия

Активация на акаунт