Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте, мамита искам да ви помоля за помощ...  Crying or Very sadимам генитални херпеси от година и половина. Всеки месец ми се появяват след цикъла и няма оправия  #Crazy. Искам да имам бебе  baby_neutralно  не сам сигурна как този факт може да окаже влияние върху една евентуална бременост. Искам помощ, моля ви ако някои е чувал нещто, или имам сходен проблем да драсне някои ред. Благодаря ви предварително!!!!!  bouquet
Цитирай

Габрово

Обясни подробно проявите.
Има вътрешни и външни херпеси.
Има ли връх, каква течност е?
Най- добре отиди първо на гинеколог,а после ако се наложи и на дерматолог.
Цитирай

София / Doha (Qatar)

Аз съм питала лекар и оправия общо взето няма за съжаление. Имало някакви инжекции като ваксини, но не действали 100% и не знам дали още ги правят. Лекарката каза, че най-често се появявали като падне имунната защита на човек. Може би на теб този период е след менструация. Може да се маже с Ацикловир като усетиш, че ти излиза, евентуално да предотвратиш излиането му. . Мисля, че за бременност няма значение, после при раждането е проблем, защото при такъв херпес правят секцио.
Но със сигурност трябва д аотидеш на гинеколог и то когато ти излезе, за да го види.
Цитирай

София

Аз знам, че можеш да имаш дете въпреки херпеса. Раждането в този случай задължително е секцио.
http://www.worldnn.com/serv/Document?Action=show&DocID=226871775
http://www.puls.bg/issue/genitalen_herpes_issue_299_part_7.htmlh … ibebe.com/?id=171
Цитирай

София

Най-добре е да се направи максимално възможното лечение, което значи такова назначено от гинеколог, към което трябва да прибавиш общооздравителен режим. Акупунктурата и билколечението също могат да помогнат общотонизиращо, а и целенасочено. Тъй като заболяването трудно се лекува, то лечението трябва да е пълноценно.
Цитирай

София

Моя приятелка има същия проблем. Забременя и роди живо и здраво детенце. Вт ези случаи раждането обаче е задължително със секцио.
Цитирай

Някъде там на юг...

Незнам дали трябва да пиша в тазиа тема, но...... Проблема ми е следния, на мен ми излязоха нещо като пъпчици, които са намират близо до дупето. Не са по срамните устни. Малко по назад от влагалището са. Намират се по-скоро по-бедрата  newsm78 Не се образуват корички. Не болят. Нямат върхове. Стоят си като топченца. Ако се опитам да изстискам някое, не излиза нищо. Само се разкървява.

Според вас възможно ли е да е херпес или нещо подобно?

П.С: Аз си мисля, че е възможно да е от тесните панталони или превръзките, ама знам ли  newsm78
Цитирай

Незнам дали трябва да пиша в тазиа тема, но...... Проблема ми е следния, на мен ми излязоха нещо като пъпчици, които са намират близо до дупето. Не са по срамните устни. Малко по назад от влагалището са. Намират се по-скоро по-бедрата  newsm78 Не се образуват корички. Не болят. Нямат върхове. Стоят си като топченца. Ако се опитам да изстискам някое, не излиза нищо. Само се разкървява.

Според вас възможно ли е да е херпес или нещо подобно?

П.С: Аз си мисля, че е възможно да е от тесните панталони или превръзките, ама знам ли  newsm78
Най добре и ти да идеш на лекар, може и да са кондиломи. Кожен венеролог ще ти каже най-точно. Ако е това не бива да отлагаш.
Цитирай

Някъде там на юг...

А какво предствляват кондиломите?  Sad
Цитирай

кондиломите са нещо като брадавици, но по гениталиите, твоето може и да е това, но задължително трябва да ги види лекар
кондиломите се горят
херпесите сърбят и болят, явно не е това в твоя случай
Цитирай

Някъде там на юг...

Благодаря за отговорите   bouquet
Вече съм съгласна, че може да са кондиломи, тъй като на мен периодично си ми излизат брадавици на различни места по тялото  Confused
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.