2 500% повече обем или как ни "работят" рекламите

  • 4 269
  • 79
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 447
Гледам си тука коледния каталог на Бонжур... Спирала на Мейбълин за 3 пъти повече обем. 3 пъти повече - бижу. Готова съм да си я купя веднага. До нея обаче виждам спирала на Л'ореал за 12 пъти повече обем. Хм... включвам си абстрактното мислене, за да си го представя. И почти съм успяла, когато на съседната страница виждам спирала на Ревлон. За 25 (словом: двадесет и пет) пъти повече обем. Е, тук вече и абстрактното ми мислене не помага  Crazy
Та... влияят ли ви тези истории с 25 пъти повече обем, 70% по-извити мигли (интересно как ги мерят) и прочее "научни" факти и измервания, с които ни заливат рекламите в последно време? Или пък разни чудодейни субстанции като хидрамин, бифидус актирегуларис и не знам какво още, които, подозирам, са измислици на копирайтърите? Връзвате ли им се и изобщо, как възприемате тенденцията да се наблъскват рекламите с уж сериозни изследвания (освен като комплимент към интелекта на потребителя, да речем  Grinning)

# 1
  • Мнения: 14 654
В един каталог имаше спирала за мигли против земното притегляне и крем за дълги крака Simple Smile

# 2
  • Мнения: 4 978
Производителите в общия случай си 'връзват гащите', тъй като обикновено има едно 'ДО' преди зашеметяващия ефект, т.е. 'до 70% по-извити мигли', 'до 50% по-малко бръчки' и т.н. А въпросното 'ДО' означава 'от 0 до ....'

# 3
  • Мнения: 25 589
Аз не, а ти?  Mr. Green
Предпочитам да ползвам проверени и доказани с времето марки или поне нещо, горещо препоръчано от жив човек.  Wink Laughing

ПП Под "жив" имам предвид познат, на когото имам доверие за вкуса му, а не на леля Мария от рекламите.

# 4
  • Мнения: 1 072
Винаги задължително вярвам.  Grinning
Не пускам детето си с памперс в морето, за да не заседнат корабите в плитчини.
До последно си клатя краката във форума, а като звънне някой на вратата просто посвирквам и мистър Пропър резчиства за миг.
Стопирам винаги по зърна.
Никога не се усмихвам срещу слънцето, че свалям самолети......
Защо според теб съм все в безтегловност? Щото не съм си изпила Еспумизана........

# 5
  • Мнения: 1 008
Вчера една приятелка си купила маска на Есте Лаудер за... 165лв. Питам я каква е и тя казва, че е DNage и е с екстракт от охлюви. Викам " Какво е диенейдж?- тя не можа да ми отговори, питах как действат охлювите- пак нищо. Аз не се връзвам на такива неща. И на мен ми е чудно това за спиралите, въпреки че Лореал ми седи по-добре от Мейбълин, но не знам разликата в проценти.

# 6
  • Мнения: 3 447
Хахахахх, Летяща  Joy Joy Joy
Преди време се бъзикахме със сестра ми и решихме да пуснем нова серия продукти за коса: шампоан с холестерол за обем, балсам със серотонин за оформяне на къдрици и гел с адреналин за стърчащ ефект  Flutter Дали ще имаме успех, а  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 2 013
Не, не вярвам.

Не вярвам, че кремът за 500 лева е много по-ефективен от този за 25 лева, който пък от своя страна надали е много по-ефективен от този за 5 лева... Всичко е въпрос на маркетинг, налагаш марка, после тя продава скъпо.

Много ми е смешна конкуренцията между фирмите - при спиралите сега на мода е обема и процентите и т.н. мързи ме да си напрягам мозъчните клетки за рекламните трикове на другите продукти за разкрасяване, пране, отслабване и прочие.

# 8
  • Мнения: 25 589
О, гарантирано!  Joy

# 9
  • София
  • Мнения: 2 623
Изобщо не ми влияят дори в къщи
се бъзикаме и умираме от смях с
доста от рекламите по нашите ТВ Simple Smile
Свърши ми спиралата и просто
трябваше да си купя нова.
Взех си една и останах супер разочарована.
Скоро след това попаднах на реклама на
същата тази спирала с невероятна ергономична
четчица и бла бла бла. Определено миглите
на рекламата бяха Фотошопски  Rolling Eyes
Същото е и с праховете за пране, шампоаните
и какво ли още не.
Дори от човек в бранша рзбрах, че нито една
паста за зъби не е препоръчана от стоматолозите,
а всички производители си плащат за това мамещо
хората изречение в края на всяка реклама за пасти за зъби  Thinking

# 10
  • Мнения: 2 401
Аз имам едно желязно правило - никога не купувам нещата, за които се харчат маса пари за реклама. Видя ли реклама по Тв, автоматично го възприемам като: Не купувай това.

# 11
  • Мнения: 3 447
Всъщност идеята ми беше по-скоро дали ви влияят по принцип рекламните хватки  Simple Smile Не само този вид, не само за този вид продукти. На мен, срам - не срам, ми влияят  Embarassed Хем съм учила реклама, хем съм се занимавала с това... и при все това ми влияе например т.н. психологическа цена - 4.99 вместо 5 лв. И на промоции разни се ловя. Да, след като го купя, се усещам. Ама след това.

# 12
  • Мнения: 1 512
Купувам неща, вече изпробвани и доказали качествата си. Не гледам телевизия и съответно реклами (макар че преди няколко години, когато следях немските програми по кабелната, любимото ми предаване бяха рекламите). А това с 99, 99 лв. е голяма уловка и прецакня, ако не обърнеш внимание.

# 13
  • Мнения: 1 008
Всъщност идеята ми беше по-скоро дали ви влияят по принцип рекламните хватки  Simple Smile Не само този вид, не само за този вид продукти. На мен, срам - не срам, ми влияят  Embarassed Хем съм учила реклама, хем съм се занимавала с това... и при все това ми влияе например т.н. психологическа цена - 4.99 вместо 5 лв. И на промоции разни се ловя. Да, след като го купя, се усещам. Ама след това.
В интерес на истината има и такива,които ми влияят Embarassed. На пример, преди пазарувахме в Била заради точките)които никога не използвахме), вчера купих две четки за зъби, зашото бяха на цената на една (а си сменихме четките преди няма и месец), сега последната ми мания е да се чудя от какво имам нужда от една парфюмерия, защото там на всеки 10лв получаваш точка, а като събереш точки ще има и подарък. То е глупаво...но го правя.

# 14
  • Мнения: 3 447
Ух, не съм единствената, която се влияе, олекна ми... Започнах да се притеснявам  Laughing

# 15
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Вярвам! Миглите ми са толкоз обемни, че едва виждам през тях.  FlutterО, не било заради миглите, не съм си избърсала цайсите от бебешкото пюре!
Значи не вярвам.  Crossing Arms И телевизия не гледам. Ха съм пуснала телевизора, ха са ме излъгали.  Crazy
П.П. Обаче и аз съм човек. Както казва моето Мило: "Не можеш да устоиш на дискретния чар на авантата." Laughing После разбирам, че не било аванта, ама нейсе.

# 16
  • Мнения: 3 447
Ох, Василиндо, тук е моментът да попитам - откъде, аджеба, да се сдобия с яйце от грухтилка?  Blush

# 17
  • Мнения: 2 013
И аз обаче понякога се хващам на тъпите промоции - купуваш едно, а второто на половин цена...

# 18
  • Мнения: 7 110
Откакто ползвам червило с дълготраен осемчасов човек, направо съм нов човек. Имам лустро цял час.  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 3 447
червило с дълготраен осемчасов човек
Оу, тая иновация не я знам Laughing

# 20
  • Мнения: 7 110
Е, консултираха ме на ухо, че това мазало издържа най-дълго.  Grinning Нито цигари, нито чаши за кафета го триели.
Ами така е, като почти не пия кафе, а пушенето съвсем ми го няма, ефектът явно от това се скъсява с над 7 часа.  Grinning

# 21
  • Мнения: 9 865
Хващам се - две на цената на едно, купи три, вземи десет, намаление с нам си колко %, дай да пробвам новия чипс с вкус на... средиземноморски стриди и българска чубрица, новият крем с ефект на ботокс и лифтинг, спирала с две четки с 2000 калории, 500% повече обем, извиваща миглите като маша... Купувам после ми става смешно, че съм такава патица.

# 22
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ох, Василиндо, тук е моментът да попитам - откъде, аджеба, да се сдобия с яйце от грухтилка?  Blush
Да ма земеш ли искаш?  Laughing
Радка

# 23
  • Мнения: 25 589
Зех тъ, Радке, зех тъ! Сливи за грухтилки.  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 2 353
  Добре де, вие кога ходите до тоалетната?

# 25
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Бях много предубедена към промоциите "Вземи две на цената на едно" ...винаги ги подминавах с отвращение, защото смятах, че пробутват боклуци, но напоследък, покрай мъжа ми съм запалена и установих, че не се отнася за всичко ....

# 26
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Зех тъ, Радке, зех тъ! Сливи за грухтилки.  Mr. Green
Охо, търг ли взе да се заформя?  Flutter
При това дори не съм пуснала реклама! Споменах ли, че яйцата от грухтилка издължават краката, правят миглите дълги и хиляда пъти по-обемни, талията като на оса, а бюстът пораства с три размера?  newsm78

# 27
  • Мнения: 677
Всички се хващаме на рекламите, мноо ясно. Ако не се хващахме, нямаше да ги има. Пак мноо ясно. Кръговрат.

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 6 932
Още се чудя какво е  "екстракт от кашмир".  Thinking
Май няма да получа комплимента за ителигентността на потребителя.   Wink

# 29
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Всъщност идеята ми беше по-скоро дали ви влияят по принцип рекламните хватки  Simple Smile Не само този вид, не само за този вид продукти. На мен, срам - не срам, ми влияят  Embarassed Хем съм учила реклама, хем съм се занимавала с това... и при все това ми влияе например т.н. психологическа цена - 4.99 вместо 5 лв. И на промоции разни се ловя. Да, след като го купя, се усещам. Ама след това.

Същата съм. Чак се ужасявам от себе си, как така лесно се ловя на всички реклами. Да и за цената ми влияе и това 1 + 1 = 3 , тртото безплатно, като разбира се те вече са ти го сложили в цената, пък аз си мисля, че 1 ми е аванта  Crazy
Абе лесна плячка съм аз.

п.п. Дона , от къде този каталог на Бонжур? Аз днес изкарах около два часа там и колко пари им оставих...пак заради пустите реклами.

# 30
  • Мнения: 995
Да, връзвам се на някои трикове но не ми пука. Моята страст са промоциите на храни и битова химия Laughing. Мъжът ми веднъж се изказа, че живеем от промоции и донякъде е прав Mr. Green. Случвало се е да се прекарам, но вече съм профи.

# 31
  • Мнения: 15 512
интересното в тези реклами е това, че не се набляга на това да ти кажат истината, а да ти кажат това, което ти се иска да чуеш. пример: хляб с L-carnitine, дъвка с L-carnitine и т.н. /когато видиш L-carnitine веднага си мислиш, че ще ти помогне да отслабнеш /някой си е чул, че L-carnitine помага за отслабване, но не е прочел точно как и си мисли, че като си ги купи и след 1 седмица вече ще е 50 кг. и айде народееее на продуктите с L-carnitine

а какво ще кажете за шампоан с флуиди, дезодорант с флуиди и т.н. и като си го купиш кво? много важно - то летят после около теб флуиди та се вдига дим.

същото е и душ-гел йогурт. е няма що  ooooh!. беше много актуален йогурта по едно време.

шампоан за обем - до 80% повече обем, шампоан за блясък - усилва светлината и я прави до 90% по-бляскъва, шампоан за здрава коса - до 90% по-здрава. И гледаш със зяпнала уста мацката с гъстата, дълга бляскава коса и си викаш "Лелеее сега като си го купя този шампоан и проскубаната ми изгоряла от блондора и къдрина коса ще стане като нейната"
е няма що  smile3515

ЕТО ТАКА НИ "РАБОТЯТ" РЕКЛАМИТЕ  Peace

# 32
  • Мнения: 2 792
 Аз съм борсук по природа, крайно не приемам и не се отъждествявам с нищо. Но това не е семейна черта явно, населението в къщи кълве на всяка промоция и участва ли участва...Може да ни тестват като таргет цел, ако е не добре измислена рекламата или на кофти място не сме в групата.

# 33
Има много хора, които не "кълват", но защо тези хора не направят едно "събиране" и "заклеймяване" на некоректните реклами?
В къщи всички много се хилят като изцепя някоя корекция на реклама която обръща всичко наопаки (Петя виж, татко е пратил салам от България. - В стаята влиза кучето изплезило език доволно), но за съжаление, досега не съм попадал на място на което бих могъл да публикувам подобни изцепки.
Преди време попитах една позната, защо си купуваш крем за отслабване? Нима вярваш че ще отслабнеш? (въпроса не беше визиран като обида разбира се). Отговора беше ...
"Не, но нали ХХХХ си го купи и е хубав".
Може би това е причината, щом хората го купуват, значи е хубаво.

# 34
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 685
Въобще не кълва на реклами, ама хич Naughty Купувам си само неща, които по моя преценка са добри или са ми препоръчани от приятел. Ако нещо е твърде рекламирано, изобщо няма да го купя. Ей така, нарочно, щото е натрапливо и ме дразни. Ако рекламодателите разчитат на такива като мен, до сега да са фалирали  Mr. Green

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Преди години имаше едно заглавие във вестник: "Без измама няма реклама". Ами много вярно си е.  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 3 405
Миглите ми са дълги и извити и без спирала, ама тия и за мен са намерили начин. Купих си спирала на Макс фактор за 5 пъти по-забележим поглед  Flutter

# 37
  • Мнения: 281
Вече осъдиха Л'ореал заради изкуствени мигли в реклама за спирала...
А ние - спим, вместо да спретнем някой друг групов иск.
Предлагам да се организираме и после да си харчим парите в Мол-а.
 Simple Smile


# 38
  • Мнения: 25 589
Още се чудя какво е  "екстракт от кашмир".  Thinking


Единственото логично обяснение за мен е ланолин. Нали той се прави от овчата и козя вълна?  Mr. Green
Тези кози ли ни наричат???  Crazy

# 39
  • Мнения: 1 629
Да, получих го и аз този каталог на Бонжур(с вестник Капитал). Ловя се на комплектчета. Колкото повече. Срам не срам, думичките НАМАЛЕНИЕ  ТОТАЛНА РАЗПРОДАЖБА  %%% и очите ми стават на палачинки.

# 40
  • Мнения: 3 405
И аз го получих с Капитал, харесах си едни гримове, малки.

# 41
  • Мнения: 648
     Доне, конкретно за спирала ти препоръчвам Мастърпийс-а на Манхатън Blush, реклама не съм й гледала, но е изпробвано. И мен много ясно ме блазнят разни промоции, намаления, ликвидации и пр., специално обаче на реклами на спирали как да се доверя като си личи, че мацките са с изкуствени мигли Tired
   Няма да си простя обаче как ме "изработи" плешивия чичо с обецата, който ми продаде два кухненски робота "Vital center" Crossing Arms

# 42
  • Мнения: 14 654
Най- често се хващам на клопките с подаръка. Примерно дамски превръзки с подарък пластмасова кутийка или препарат за миене на съдове с няколко грама повече.

# 43
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Влияят ми рекламите, разбира се.
Обичам да си купувам безалкохолното газирано с идея, а не с въздух под налягане.
Образно казано, ако ме разбирате.

# 44
  • Мнения: 2 759
                      Вече не ми пречат. Но има неща, по които съм вече зарибена и без които не мога  ooooh!. А искам!

# 45
  • Мнения: 14 486
и мен ме работеха преди, но мъжа ми ми подейства много отрезвяващо. той въобще не кълве на реклами и промоции. и постепенно и аз спрях да им се връзвам.

# 46
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не се поддавам на реклами. И на промоции също /което си е пак същото, де/. Не ми се е случвало в голям магазин да ме спрат консултанти и да ме насочват към определен продукт. Явно виждат, че ще ударят на камък. Много крива нива съм в това отношение Mr. Green

# 47
  • Мнения: 14
. влияят ми, да. Като видя Джонито ме избива на дела велики.

# 48
  • Мнения: 1 111
  Aз само да ви кажа, че промоциите са също реклама, за популяризиране на продукта.И няма никаква измама към купувача.
  А рекламите влияят естествено, не мога да ви опиша за интереса към 3 в 1 на Гарние по времето когато се излъчваше рекламата, а продуктът беше на пазара вече повече от година.Така е с всички рекламирани продукти.Представителите на някои фирми ни предупреждават предварително кога на кой продукт ще тръгва реклама, защото интересът към него се увеличава в пъти. Simple Smile

# 49
  • София
  • Мнения: 5 751
Най-любима ми е водата с повече кислород  hahaha има и нова - с фибри  ooooh!
Обичам и да видя на някоя витрина надпис "- еди-колко-си % намаление" защо е този минус? newsm78

# 50
  • Мнения: 3 405
На мен особено ми влияе една реклама на Райфайзенбанк. С кредитните инспектори, дето клатят глави. Влияе ми на въображението. "Даваме кредит до 30 хил. без поръчител". Клатуш-клатуш на глави, което на български значи "не, не даваме, не даваме ..."

наистина не дават, до 20 хил. отпускат без поръчител

# 51
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Много рядко се ловя на реклами, по-скоро на промоции.
Обаче е факт, че най-вървежни са стоките, на които в момента им тече рекламата(изпитано). Спре ли рекламата и стоката застоява, тогава идва ред на промоцията.

Тук в Ямбол си имаме мляко с 0,03% масленост. Искали са да кажат 3%, но нещо не се е получило. И писма им писах и лично на производителя казах, но не, не ми вярват, че 0,03г мазни на 100г продукт са точно 0,03%, а те си мислят, че е 3%.

# 52
  • София
  • Мнения: 1 105
Аз пък искам да разбера за "насочващите съставки" в 'нам си кой шампоан, за да не ти е разхвърляна косата. Много ми е любопитно...

# 53
Много ясно Wink насочват те към магазина Wink

# 54
  • Мнения: 2 070
Не се сещам да ми влияят тв рекламите. Виж промоция две кила банани за левче ми влияе. Или други плодове, но хубави. Но пък шоколади два за левче не мога да си купя, защото са гаднички в повечето случаи.. Според зависи. мисля, че съм желязна в сравнение с 95% от хората.

# 55
  • Мнения: 545
оня, дето не може едно кафе с мляко да свари?

еди

     Доне, конкретно за спирала ти препоръчвам Мастърпийс-а на Манхатън Blush, реклама не съм й гледала, но е изпробвано. И мен много ясно ме блазнят разни промоции, намаления, ликвидации и пр., специално обаче на реклами на спирали как да се доверя като си личи, че мацките са с изкуствени мигли Tired
   Няма да си простя обаче как ме "изработи" плешивия чичо с обецата, който ми продаде два кухненски робота "Vital center" Crossing Arms

# 56
  • Мнения: 648
оня, дето не може едно кафе с мляко да свари?
еди

 Embarassed

# 57
  • Мнения: 3 447
Аз пък искам да разбера за "насочващите съставки" в 'нам си кой шампоан
Всъщност, това е чудесна реклама за презервативи - новият Дюрекс с насочващи съставки  Whistling

# 58
  • Мнения: 3 405
Надеждице, истина ли говориш? И как са роботите?

# 59
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
А Капитал седмичен ли е или ежедневен вестник? И колко струва? Дали утре ще има да си купя един да го видя този каталог?

# 60
  • Мнения: 648
Надеждице, истина ли говориш? И как са роботите?

Ох, това беше преди 3 години, бях бременна- простено ми е Embarassed,а  роботите ги подарих Crazy

# 61
  • Мнения: 1 352
На мен пък ми е много интересно как може да ми се изправи косата с новия шампоан на Нивеа... newsm78

# 62
  • Мнения: 686
А онзи крем Акуалия термал,ми звучи като "гола вода"

# 63
  • Мнения: 3 405
На мен пък ми е много интересно как може да ми се изправи косата с новия шампоан на Нивеа... newsm78

Не знам как да рзбереш? Аз също не успях. Отидох в Пикадили да си купя такъв, но беше изчерпан. Имаше само балсам, на който пишеше, че е за изправяне на къдрава и чуплива коса само със сешоар. Къде съм тръгнала и аз да изправям моята безумно права коса  ooooh!

# 64
  • Мнения: 995
Аз искам да разбера как глади сушилнята на Аристон ли беше... newsm78

# 65
  • Варна
  • Мнения: 1 790
   
  Няма да си простя обаче как ме "изработи" плешивия чичо с обецата, който ми продаде два кухненски робота "Vital center" Crossing Arms

Хехехе, тоя чичо изработи и майка ми, докато бях бременна. Сега и двете имаме по един Витал център. Моят си седи неизползван, не знам за нейния.

# 66
  • Мнения: 1 533
Как ми се ще да кажа, че съм над тези глупости, с които ви мътят главите, но пусто, като си клепам миглите все чакам да прогледна влажно като Айшвария Рай или поне Пенелопа Крус.

Трудно смятам проценти, но се успокоявам, че дори най-красивата индийка гореспомената, без спирала излиза че няма пукната мигла.

# 67
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
А Капитал седмичен ли е или ежедневен вестник? И колко струва? Дали утре ще има да си купя един да го видя този каталог?

 Tired

# 68
  • Мнения: 3 447
Иренка, Капитал е седмичен, излиза в събота. Аз лично намерих каталога като притурка към сп. Мениджър. Вероятно го има и на други места.

# 69
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Иренка, Капитал е седмичен, излиза в събота. Аз лично намерих каталога като притурка към сп. Мениджър. Вероятно го има и на други места.

Благодарско. Simple Smile
Стана ми интересно и ще видя , ако го има ще си взема, независимо кой от двата.

# 70
  • Мнения: 6 167
Хм. Да кажа, че не се връзвам ще излъжа. Рекламата работи , за могат хорица като мен да си дават парите.
Ако кажа, че 100 процента вярвам пак ще излъжа, защото вече съм изградила резистентност и не съм толкова доверчива. Истинските продукти почти не се рекламират. Да сте виждали реклама на спирала на Клиник по телевизията? Или тв реклама на Мерцедес МЛ Форматик?

# 71
  • Мнения: 7 110
Аз получих Бонжурския каталог в Бонжура.  Wink

# 72
  • Мнения: 3 405
Смятам да отскоча до Бонжур тези дни. Имам си спирала, ама много ме зарибиха с други неща, та отивам да проучвам. Иначе да не си помислите, че се влияя, не, никак  Mr. Green

# 73
  • Мнения: 67
когато за първи път видя реклама на козметика или храна смело купувам и винаги е качествено повторя ли обаче качеството хич го няма

# 74
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Не ми влияят на мен никакви реклами, отнасящи се до козметика, отслабване, прах за пране и т.н. Не се гримирам, от години ползвам все един и същи прах за пране, отслабването ми не зависи от хапчета и кафета, а от моята воля само...

Мноого трудно сменям дадения продукт, и то това става единствено, ако аз не съм доволна вече от неговите свойства/качества/т.н., а не защото рекламата, видите ли, ми ги е наговорила такива.

А, вкъщи гледането на телевизия много често се свежда до новинарските емисии, това като лирическо отклонение, ако има значение изобщо.

# 75
  • Мнения: 281
Истинските продукти почти не се рекламират. Да сте виждали реклама на спирала на Клиник по телевизията? Или тв реклама на Мерцедес МЛ Форматик?

Не забравяй печатните медии. Или по-точно списанията.
Peace

# 76
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Мария Лу, върни ми клавиатурата.  Mr. Green

# 77
  • Мнения: 3 423
Истинските продукти почти не се рекламират.
Хахахаха, добре, че сложи това почти.
Разбира се, че се рекламират, другаде.
Гледам рекламите по КIKA, пукната цигара
няма, нито спирали, нито кондоми, ни гявол.
Po temata. Да, и аз съм жертва на рекламата.

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 23 655
оня, дето не може едно кафе с мляко да свари?
еди

 Embarassed
Успокой се, не си сама. И майка ми купи такъв боклук, един за нея, а понеже аз си имах робот вече другия го подари. Познай дали се ползват още Simple Smile Моя робот грешка няма, даже и дървена лъжица ми смля. Едно от рендетата замина, ама все пак не са предназначено за дърво. Но не е от телешопа Simple Smile
Вече нищо не купувам от там, ножовете им са скапани, възможно най-кофти китайско производство. Виталцентъра не струва издава едни звуци за през три апартамента да чуят, че готвиш. Два пъти се излъга майка ми - трети път няма да има. И аз покрай нея Simple Smile

# 79
  • Мнения: 337
Да кажа, че не купувам рекламирани продукти-не е така, но няма да купя продукт, само защото го рекламират, както правят много. Не се връзвам обикновено, все пак съм дъвкала маркетинг цяла година, даже наскоро прелиствах един учебник, бях се сетила нещо. Wink

Общи условия

Активация на акаунт