Възможно ли е ?

  • 1 924
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 999
Само микробиология ще те оправи!

# 16
  • София
  • Мнения: 44 088
Само микробиология ще те оправи!

много точен съвет....течението може да е от всичко - може дори просто да си поизстинала и от това да е....бялото течение при бременност по-късничко се появява....Wink

# 17
  • Мнения: 268
 Колкото се може по-скоро,отиди на гинеколог!!!

# 18
  • Мнения: 127
Колкото се може по-скоро,отиди на гинеколог!!!

така е !
тук каквото и да ти говорим докато специалист не си каже мнението нищо сигурно няма

# 19
Благодаря ви много че малко ме успокоихте ... Grinning {}{}{}

# 20
Казахте че бялото течение при бременност се появява малко по късно ... Колко по късно?

# 21
  • Мнения: 5 393
Казахте че бялото течение при бременност се появява малко по късно ... Колко по късно?

Изобщо не е задължително да се появи.Аз нямах. Бременните жени са предразположени към появата на всякакви такива "екстри",но това не е закон.

# 22
  • Мнения: 100
бременност не може да се установи дори от врачка 4 дена след полов контакт а при бяло течение всеки знае че става въпрос за проблем,който единствено и сам лекар може да разреши бъди малко по-сериозна  ooooh!
И за бога използвайте презервативи!!!Те не са само за предпазване от бременност!

# 23
papita - не съм писала в темата да използвам ли презарватив или не ! За да питам такива въпроси значи още съм `неопитна`така да се изразя , незнам друг начин ... Исках съвет за бялото течение а не за презарвативите !!!

# 24
  • Мнения: 1 674
4 дни мн рано бе момиче,за откриване на бременност!А по въпроса с бялото течение се обърни към лекар специалист.

# 25
  • София
  • Мнения: 17 592
Всичко е възможно, но от всички възможни причини за течение, тази, точно в случая, не е сред най-вероятните.

# 26
Течението не е признак за бременост,а и още е рано за каквито и да било признаци.

# 27
  • Мнения: 100
papita - не съм писала в темата да използвам ли презарватив или не ! За да питам такива въпроси значи още съм `неопитна`така да се изразя , незнам друг начин ... Исках съвет за бялото течение а не за презарвативите !!!
Ами те мила моя в повечето случаи са свързани.Не се опитвам да се заяждам. Grinning Извинявай ако така си го приела.

П.П. Пише се презерватив!

# 28
Ми правописна грешка ся няма да се убиваме  #2gunfire нали   Flutter

# 29
  • Мнения: 7 723
Казахте че бялото течение при бременност се появява малко по късно ... Колко по късно?
При всички случаи е след първите признаци на бременност Wink

Общи условия

Активация на акаунт