ВМ НВХ-Коледно прасе иска мойто шкюмбе-27част

  • 13 281
  • 408
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Дени, оцета не е толкова лош - ако го добавяш към храната намалява гликемичния и индекс.

# 31
  • Мнения: 3 219
Намерих за репичките, 100гр- 3гр въглехидрати. Дали и за ряпата е същото newsm78

# 32
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Да се включа за ленената семка-аман от разбиращи люде...Знаете ли какво ми каза един доктор,когато имах бъбречна криза преди 3год-намали месото,даже го спри-а тогава ядях само кайма, и то ако е на спагети, а спагети ядях по 1път на няколко месеца.....ъъъ извинете Shocked за какво месо говорим, за какви креатинини, пикочни киселини и подобия
Сега пък с лененото семе-всеки сам преценява, онзи ден на работа спорих(и ги убедих)за връзката яйца и холестерол- така, много хора бъркат холестерола с триглециридите-първото е хубаво да ти е високо,второ-максимално ниско...какво повече да обяснявам.

Ако имаш някакво заболяване-примерно високо кръвно ще се пазиш от червено вино или друго,което го вдига,ако имаш болна жлъчка-от яйца и люто, ако имаш диабет-от бели въглехидрати и сладко, ако си здрав-ядеш от всичко и нищо не ти вреди

# 33
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Ехо,пак съм аз Laughing сега по другите въпроси да се изкажа
Вечерях салат
-зелев лист
-зелени маслини
-кафяви маслини
-шунка на ленти
-зехтин
-къри

Роси, замисъла беше такъв-на сладките,но като един Стрелец с много развито 6 чувство(аз му казвам 66 чувство)прецених,че някои прекрасни неща не се споделя с непрекрасни неща, т.е. докато нещата не се балансират поне-и бях права bowuu
Затова, сега си хапнах от Линцерите(много са вкусни), останалите ще занеса на Никулден да ги изконсумираме с домакините на празника.Хубавото на линцерите е,че колкото по-дълго стоят намазани,толкова по-меки и сладки стават Mr. Green

Сега ми идва един въпрос-според вас добър подарък ли е за Никулден на именик да се подари примерно някакво хубаво червено вино-стара реколта, Мелнишко или Сакарско, или Преславско...,опаковано като подарък
Именика е мъж-затруднена съм какво да купя Confused

# 34
  • Berlin
  • Мнения: 11 237
опа и аз Simple Smile днес нережимно я карам - сутрин - ябълков щрудел (купих си, щото от 1 месец го гледам в баничарницата, пък съм яла само 1-2 пъти такова нещо) е, на мама щрудела е по-хубав  Mr. Green
обяд - манджа зеле + 1 кюфте на скара, следобед - 1 яйце, вечеря - омлет с малко сушеничка и щипка кашкавал + салатка краставица с лук, зехтин и оцет + малко бисквитки  Blush. но да се похваля - купих си от пикадили чай ройбос с канела и портАкал  Mr. Green много ароматно нещо ! и освен  това е fairtrade.. т.е. подпомагам уж производителите от 3тия свят. имам и един потник такъв от маркс и спенсър  Crazy не знам какво печелят от мен точно, но би трябвало има ефект, има доста такива продукти. Peace приятна вечер *!
п.п. тони, дай снимки на полите, чеее и аз почвам да се зарибявам. само дето трудно се навивам да меря, че много мразя да ходя да меря всякакви дрехи. Tired

Последна редакция: пн, 03 дек 2007, 20:42 от abs

# 35
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419


Сега ми идва един въпрос-според вас добър подарък ли е за Никулден на именик да се подари примерно някакво хубаво червено вино-стара реколта, Мелнишко или Сакарско, или Преславско...,опаковано като подарък
Именика е мъж-затруднена съм какво да купя Confused

Тони  Peace Това е подаръкът - ние с любимия подаряваме вино - винаги българско ,винаги червено , винаги отлежало - няма мъж , който да не харесва такъв подарък
А за сладките си права - споделят се с прекрасни хора . Иначе се губи магията . Ама на мен ми беше и друг тайния замисъл -  Mr. Green ( ако сме прекрасни де  Mr. Green )
Къде е Небесния зеленчук  да каже как е здравословно ?

Абсе , добре се появила  Hug

# 36
  • Мнения: 1 488
Опалка кой ме спомена Росич  Hug
Закуска:кисело с лен и овес
Предиобяд някви мижави 10 бадема случайно изпаднали в джеба!
Обяд:смядовски домашен суджук  Mr. Green с малко салата от зеле
Следобяд малко орех боднах./Много гадно като ми го мерят насипен и повече е натрошен отколкото цял/
Вечеря:Салата/домат,кратавица и зехтинче/ и цацка
Ади преди малко беше Следвечеря/Предизакуска:Половин кофичка кис.мляко.Ама много съм гладна ей!Ше изям някой.Незнам дали е това,че ми доди преди два дена иииииииииии съм като ВЪЛК

# 37
  • Мнения: 2 897
A винаги съм гладна.

# 38
  • Мнения: 3 219
Поне не ти личи  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 2 897
Ах пиле ах авокдао ах комбинация любима!
Леле вечерях в 22.30....
Чак сега осъзнах.

# 40
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Добро утро bowuu да попиша малко,че да не стане като вчера( Praynig)
Чакам си циклопа,който идваше обикновено на 3ти, нещо сигурно по пътя сняг има и затуй се бави...
Ето сига най-новата кукла в гардеробата Laughing
малко съм сконфузен....
...........и притисньен,че трябва пак да търси блуз,черън по въможност

А за сладките си права - споделят се с прекрасни хора . Иначе се губи магията . Ама на мен ми беше и друг тайния замисъл -  Mr. Green ( ако сме прекрасни де  Mr. Green )
ААх,Роси, разбрах Wink-е как,то се знае

# 41
  • Мнения: 504
Добро утро  Hug Нещо не ми харесва в режима дето го правя запецнах на тез 75 кила и това е няма мърдане  Close  а с незабравимата дънка ме делят някъде около 5-6 кила. Искам помощ и съвет от многоинформираните и знаещите люде кво да правя  newsm78 .

Тони много ти е хубава фустата  Hug

# 42
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
 Hug
Фуста прекрасна  Peace И пак да питам - къде ги " виждаш " тия кила и този подут корем  Shocked 
Не е хубаво да се купонясва в понеделник  ooooh!
Отивам да ям млякото с лена

# 43
  • Мнения: 2 897
Добрютрю!
Закусвам.
Вчеа преотктих авокадото.
От днес преоткривам ред була, колата, гинко прима и ученето на 3 през ноща.
Айде бай!
А да, вчера изкарах до последно без хляб, шоколад, оцет и сол.
Но пък сънувах, че по погрешка си слагам сил на салатата.
Много Убава фустата!

# 44
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Супа-топче,снежанка и джели бон
Много бързам,трудно сколасвам,сякаш някой ми краде време

Общи условия

Активация на акаунт