Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кулинария
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 28 отговора
здравейте,може ли да ми кажете каква марка сурови кебабчета и кюфтета взимате.ние пробвахме на метро защото много ги хвалеха ама много се свиха и сега се чудим за празниците от къде да си вземем.
Цитирай

Според сезона

Винаги се озадачавам , когато кебапчето или кюфтето се надуват при печене. Ние взимаме на Метро
Цитирай

Варна

Кебапчета взимам на Пикант и съм много доволна Peace
Цитирай
бяха ми казали за фирма МЕРКУРИЙ,че са добри ама не сме ги опитвали. Досега сме взимали само готово изпечени,ама ни се иска сега за празниците ние да си изпечем пък и имаме скара на дървени въглища.
Цитирай

В едно мъжко сърце

Кюфтетата на Сами-м страхотна вкуснотия newsm10
Цитирай

София

Купувам си каймата на Метро-много е хубава.Сама си я овкусявам-дали за скара или за пържене и си правя кюфтетата и кебапчетата.Купешките кюфтаци не са ми овкусени добре.
Цитирай

Холандия/Хага

От кайма "Народна" за принцеси стават страхотни кюфтета Peace.
Цитирай

UK, Harlow/София

Сами-М, много им харесвам каймата и полуфабрикатите!
Цитирай

Габрово

От Метро на фирма Сами,но аз наново омесвам каймата,понеже обичаме кюфтетата с повече лук.
Колкото до кебапчетата - по добре да са с повече подправки.
Цитирай

Sofia

И аз съм доволна от кебапчетата на Метро. Учудвам се,  са се свили. Но то една стока като започне да се търси и купува обикновено я  развалят след това...
Цитирай

По мои лични наблюдения кебапчетата на Метро(тези които са тяхно производство) са различни .Например тези от Метро Варна са страхотни,а на Метро Русе са отврат.
Ние си купуваме на Еленските майстори  Peace
Цитирай

Sofia

От Метро пак ли ги купувате тези кебапчета на Еленските майстори?
Цитирай

Не. Еленските ги купуваме от местен магазин,не се сещам чие производство са,но мисля че са от вашия край някъде.
Цитирай

out of space

Винаги се озадачавам , когато кебапчето или кюфтето се надуват при печене. Ние взимаме на Метро

Защото им слагат много вода и биха станали тънки като кърначета при печене, за това добавят обилно сода за хляб...за да се надуят...  ooooh!
Цитирай

София

Защото им слагат много вода и биха станали тънки като кърначета при печене, за това добавят обилно сода за хляб...за да се надуят...  ooooh!
Пфууу  Sick  Аз затова не купувам готови.Меля си кайма сама,или си купувам месо и ми го мелят пред очите.После вкъщи си го овкусявам с подправките.Поне знам какво ядем,няма разни жили,хрущяли и тям подобни гадости...
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 28 отговора