«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

ƒом

ƒом

13 664 членове ¬ключете се
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 65 отговора

—офи€

ћнени€: 2 584
«дравейте, преди 2 месеца правихме ремонт на апартамента и смен€хме вратите с касите. Ѕързахме да се нанесем и не беше много добре изсъхнало. ƒнеска забел€зах, че по рамката на вратата има мухъл. ќказа се, че е плъзнал по плоскостите на рамката от двете страни. ћахнахме ги и мисл€, че стената не е засегната, но тр€бва да ги обработим с препарат. »мам бебе и не ми се иска да ползвам нещо от рода на Sano, защото страшно мирише и тр€бва да се проветр€ва с дни. ћожете ли да ми препоръчате н€какъв подход€щ спрей, с който да напръскаме тези плоскости?
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 585
≈ми точно —аво щ€х да ти препоръчам.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 449
Ќе знам за дърво дали действа, но ние стените в "бившата" ни бан€ перфектно си ги почиствахме с разтвор от белина и вода. Ќаливаш в едно шише (от тези за миене на стъкло) 1 пръст белина и останалото вода и така пръскаш и остав€ш да съхне. Ќа принципа на —аво-то е, същшо мирише, но за друго не се сещам.
÷итирай

у дома

ћнени€: 2 601
Ми те май всички препарати против мухъл са на основата на белина .  Thinking
Аз също съм доволна от Саво. Принципно 1 ден проветрение стига... Ние така като беше бебе малката се изнесохме за 1 ден при мама. Няма ли вариант да погостувате на някого?

÷итирай

—офи€

ами в краен случай и това ще стане, ама се чуд€ дали 1 работен ден ще стигне или са необходими 24 часа.
÷итирай

ћнени€: 1 432
—транно мирише —ј¬ќ-то, ама пък има ефект.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 928
ƒали ще е разтвор от белина и вода, или —аво - ефектът е един и същ - за н€колко часа тр€бва да се проветри добре и бебето да не е там.
“ака че събирай багажа и заминавай за един уикенд при мама или при свекърва, като преди това обработиш всичко като хората със —аво (по-добро е от разтвора с белината, има повече съставки). Peace
÷итирай

—офи€- павлово

ћнени€: 2 598
л€тото и аз ползвам —аво но сега в едно шише си слагам доместос и малко вода и пръскам, ефекта е като при савото но не мирише толкова време
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 449
 аквото и да е все мирише.
ѕонеже сме ползвали и —аво и затова споделих това с белината, ефекта е определено по-добър.
÷итирай

¬арна

ћнени€: 1 596
» аз съм за —ј¬ќ. ѕолзвала съм и съм доволна.
÷итирай

зад парка

ћнени€: 1 460
» аз използвам —аво

≈дин майстор ми каза, че тр€бва да се използва амон€к
÷итирай

—офи€

ћнени€: 6 165
» ние сме доволни от —аво. ѕроветр€вам час-два и не мирише.
÷итирай

ћнени€: 208
ѕробвай с Astonish,не мирише кой знае колко..
÷итирай

—офи€

ћнени€: 5 459
—амо и единствено —аво...отивате с бебето за 1-2 вечери макс н€къде, ако толкова те притесн€ва. Ќие пръскахме сутринта и изл€зохме, вечерта дребни€ спа при свекърите, ние вкъщи. ћирише си, но не е непоносимо ако е сто€ло отворено през ден€.
÷итирай

—офи€

ами ще пробвам да отидем н€къде до вечерта и да остав€ да се проветр€ва. Ѕлагодарв за отговорите Hug
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 65 отговора