Клуб на многодетните родители - Пълна къща (9)

  • 14 577
  • 405
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 607
За хижа...Предлагам Предел....Там спането в стая с 4 легла(като се съгласиха още 1 да сложим) ни излезе на вечер 30лв - т.е. по 6 лв. на глава! Има кухня, има място за игра, има зала за сбирки,а хижарите са супер хора! До хижата има рекичка и малко катерушки.....Но...пусти пари! Peace

# 16
  • Мнения: 3 323
СТрахотна идея - с удоволствие ще се разходим! Айде да идва пролетта, че нямам търпение!

# 17
  • София
  • Мнения: 191
И на мен ми се нрави предложението, но наистина в голяма степен - пусти пари! И работно време... Нищо де, при добро желание всичко се постига. Нали така?

# 18
  • Мнения: 3 740
Надявам се, че сте прочели отчета за финансовото ни състояние.

Последна редакция: вт, 04 дек 2007, 22:37 от Кабо Алма

# 19
  • София
  • Мнения: 353
Я, да се запиша и тук, че да следя какво става с клуба.

# 20
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Цоци,това Предела къде е ?  newsm78 Все си мисля,че  района около моето сегашно местожителство е най-на средата на България  newsm78 и нямам нищо против като му дойде времето да се заема с организацията,ако е тука нещо харесано Thinking или около Плевен-Пловдив и там става ,че са и по-вече мамите,като е по-средата ще е еднакво далеко за всички в радиуса! Crossing Arms все ние да идваме в София ееееее ,айде сега пък вие да се поразходите.......в перспектива де Hug
Аз моят членски внос за 2008 ще го пратя след нова година  Money
 Stopа някъде четох за околосветско,пардон обиколка на България..навита съм..ние и без това си го правим всяка година ,направо ще им изправяме косите на хижарите и или дето отседнем...каква гледка ще сме с всичките деца ,а  Joy но пък ще е весело

# 21
  • София
  • Мнения: 191
Едно питане, може да не е за тук, ама къде и как мога да платя членски внос за клуба, и колко е за 2008-ма година? Може да ми пишете на лични, и мерси.

# 22
  • Мнения: 1 069
Едно питане, може да не е за тук, ама къде и как мога да платя членски внос за клуба, и колко е за 2008-ма година? Може да ми пишете на лични, и мерси.


и аз се интересувам

# 23
  • Мнения: 11 607
Едно питане, може да не е за тук, ама къде и как мога да платя членски внос за клуба, и колко е за 2008-ма година? Може да ми пишете на лични, и мерси.


и аз се интересувам

По последни сведения.....Децата на Шефката ядяли пържоли(и еклери)...А ние мааме сандвичи...Следователно - парите за вноса - на Кабо Алма! Размер - (ако не го е индексирала чл. внос) - 20лв. Може и по друг начин - по банков път...Смеката е на първа страница на тази тема!Успех! Ако имате излишни пари - ще пратя и моята сметка!

# 24
  • Мнения: 3 740
Цоцоланке, не плаши хората!

Членският внос е 20 лв. Може да се плаща по банков път - номерът на сметката е в началото на темата благодарение на Цоцоланка. Другият вариант е да ги събирам аз на срещите, които правим всяка втора и четвърта сряда на месеца.
Поради изчерпан лимит от семейно търпение покрай празника през декември ще почиваме и няма да правим срещи. За втората сряда на януари ще се разберем допълнително - зависи дали няма повечето хора да са заминали по почивки.
Има вариант да обсъдим друг ден, да не е сряда, но засега не сме решили нищо.

Цоцоланке, днес пристигнаха материалите за пресата. Явно пощата се разнася с костенурки.  ooooh!

# 25
  • Мнения: 3 740
До Господин Хасан Адемов
Председател на Комисията по труда и социалната политика

Писмо

от Цвета Брестничка,
председател на "Пълна къща" - Клуб на многодетните родители към Асоциация "Родители"

Уважаеми Господин Адемов,

Подкрепяме внесеното от МТСП предложение държавата да поема разходите за 12 месеца на онези работодатели, които наемат майки с деца до 5-годишна възраст.

Бихме искали да Ви напомним, че при майките с 3 и повече деца въпросът с намирането на работа стои с особена острота. Известно е нежеланието на работодателите да се обвързват с тази група, тъй като смятат многодетните майки за ненадеждни работници заради завишения риск от отсъствия от работа поради боледуване на децата им. Вследствие на това майките на 3 и повече деца все повече губят квалификация и шансове да започнат работа.

Затова предлагаме към предложението да включите освен майките с деца до 5 г. и майките с 3 и повече деца до 18-годишна възраст, независимо от възрастта на последното им дете. Според преброяването от 2001 г. това са около 50 000 жени в цялата страна. Разбира се, една голяма част от тях няма да се възползват от това облекчение поради една или друга причина, така че натоварването за бюджета няма да е съществено, но за останалите многодетни майки ще бъде от огромна полза, защото ще им даде възможност да се върнат на пазара на труда.

Надявам се, че предложението ни е разумно и реалистично. За това, че е полезно, нямаме съмнения.

С уважение

Цвета Брестничка




Става ли?

# 26
  • Мнения: 11 607
Ох, ти ще ме умориш!!! Как можеш да питаш дали става???То така хубаво подредено,че......да се чуди човек как ги бродираш и плетеш думите!!!(стига да има кой да ги прочете и да се вслуша в тях...,но за това ти не носиш отговорност!)

# 27
  • Мнения: 3 323
Който си го може, си го .... може! Браво, Цвете!

# 28
  • Мнения: 524
Кабо, Алмичке скъпа, тъй като знаеш, че "отмъкнах"голяма част от неусвоените материали за картичките и тъй като смятам да ги оползотворя с децата от моя клас, то моля те да ме информираш кога и в какъв срок да ти ги предам за Базара. Ще обясня на децата за какво и защо ще ги правим. Ще повторим концепцията на празника ни  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 3 740
Чудесно. До края на седмицата съм в НДК на Панаира на книгата - ако имаш път, пиши ми да ти пратя графика си, ако не - за след това може да се уговорим.
Прибра ли кроасаните от читалището?

Общи условия

Активация на акаунт