Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 2 дек. 2007, 22:14 ч.

Gerber

• 896
  • 8
  •   1
Отговори
  • BG
вярно ли е, че продуктите на Гербер нямало да се внасят повече от началото на следващата година? има ли някой такава информация?

# 1
  • София
Уф, за първи път чувам, но дано не е вярно....

# 2
  • Стара Загора
Това за първи път го чувам. Но от купените пюрета яде само Гербер моето диване.
Дано не е вярно Tired

# 3
От зеленчуковите пюрета дребос харесва само на Gerber, другите ги плюе.
Дано не е вярно ooooh!

На тези, които купувам, пише, че са произведени в Полша. Да не би да спират вноса оттам?

# 4
  • BG
нямам представа  newsm78 във форума някой беше изразил такива съмнения, но не си спомням къде го четох. аз бях избрала тази марка да купувам и хвърлям по едно око в магазините къде какво има. никъде не видях сега  newsm78 даже на Била имаше сачо сокове, а пюрета - не. затова реших да попитам дали наистина няма да спират да ги внасят Rolling Eyes

# 5
  • София
в момента при нас продават във фантастико и в още едно магазинче....ако не се лъжа и в бебемаркет си ги имат....та поне за сега май си ги има...а те билла по принцип им е беден асортимента....

# 6
  • sofia
Не се притеснявайте.Няма такова нещо.Аз ги зареждам директно от вносителя .Прекалено добри пюрета са и доста се купуват,така че няма защо,даже си увеличават асортимента постоянно.

# 7
  • София
  bouquet благодарности за инфото lusypo

# 8
  • BG
Не се притеснявайте.Няма такова нещо.Аз ги зареждам директно от вносителя .Прекалено добри пюрета са и доста се купуват,така че няма защо,даже си увеличават асортимента постоянно.
много ти благодаря   bouquet значи остава само да намеря тук къде ги продават  Crazy

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт