Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Unated Forever

вчера по ТВ показаха репортаж за новооткрит магазин за мебели-ЗОНА...
 Не помня и името,а уж бил най-големия и зареден магазин за мебели.Искам да питам дали някой е чул нещо такова и къде се намира този магазин?И ако не е за тук темата-много се извинявам  Blush
Цитирай

София

На Орион. На бул.Сливница.
Цитирай

София

Да, на Сливница - в началото на Люлин - точно срещу Макдоналдс.
Цитирай

На 20 км от София, с тенденция към повече!

Не си струва, абсолютен shit (лично мнение)
Цитирай

А според мен си струва.Има всякакви мебели - и за простолюдието,и за "елита" и ...... няма да правя реклама.Ще кажа само ,че е модерен магазин и ми допада,че вътре е просторно,блестящо и малко ме беше шубе с 3 хлапета и толкова много стъкло. Mr. Green Не успях да стигна до последния етаж ,до ресторанта или кафето - така и не разбрах какво е.Има детски кът и бих оставила хлапетата за да се разходя из Зоната.Само,че още си търсят човек за детския кът или човеци. Laughing Така чух от родителите при детския кът.Лично мнение. Mr. Green
Цитирай

София

И според мен си струва! Но най-добре сама трябва да  видиш и да прецениш!
Цитирай

София

Последният етаж още не работи. На мен на кафе ми прилича. Иначе магазинът е много хубав, 2 прозрачни асансьора  Cool и страхотна заскрежена къщурка на първия етаж. Цените са нормални, има и по-евтини и по-скъпи. На предпоследния етаж има мебели "за ценители" - масивни дъбови в стил "Евгени Минчев". Там цените са wow !  Crazy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.