А ето и последиците за тези, които не са ги видели

  • 2 770
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 861
Момичета, няколко от вас ми писаха, че искат да видят снимките, с които разполагам. Ето ги, но ви предупреждавам, че са много гадни
махнах ги

# 1
  • Мнения: 1 517
Боже Господи Shocked

# 2
  • Мнения: 2 755
Потресена съм! И по темата мога да кажа, че въпросният хирург ( не съм убедена, че може въобще да се нарече така ), продължава най-невъзмутимо да се рекламира. Днес го гледах по една от кабеларките, но не си спомням МСАТ или СКАТ беше. Безкрайно нагъл човек. За огромно съжаление той много трудно може да бъде осъден, защото всяка жена, подложила се на пластична операция се подписва,че е уведомена за съществуващите рискове, т.е. тя е дала информирано съгласие. Е, при това положение и най-добрите адвокати, трудно биха спечелили дело  #Cussing out

# 3
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Ужас! Това е някакъв кошмар! Горките жени!!!!

# 4
  • София
  • Мнения: 328
Хората си мислят,че всичко е ц...и и ,че могат и лесно да станат, ама на, не е съвсем така.

# 5
  • Мнения: 2 258
Който е тръгнал срещу природата ,далеч не е стигнал...Това ми е мнението...

# 6
  • Мнения: 554
УЖАС!!!
Този Сердев е за убиване направо!

# 7
  • София
  • Мнения: 3 054
УЖАС!!!
Дори и да са подписали декларация за съгласие този изрод пак трябва да носи наказателна отговорност! Може ли да няма закони (то за какво ли има...) - това че е "разкрасителна" процедура не означава, че не трябва да подлежи на строг контрол!

# 8
  • Мнения: 7 186
Това наистина е страшно! Shocked Някои може ли да даде линк,където може да се прочете повече по този въпрос-какви са били тези имплантанти-силикон,хидрогел или какво?Аз намерих интересна статия за пластичната хирургия и прочетох още малко страхотии.
http://www.eva.bg/krasota_i_zdrave/plasticna_hirurgia/e1073.html

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Цитат на: SAYONARA
Който е тръгнал срещу природата ,далеч не е стигнал...Това ми е мнението...

Малко ли се обработваме с козметика, та и това.
Не напразно е казано, че желанието да променим нещо в себе си(именно от този род) е изцяло психологически проблем, изключайше операциите, които са жизненоважни.

# 10
  • Мнения: 436
То оставете страшната гледка но тези жени може да си имат и здравословни проблеми и то сериозни. Това би трябвало не само да  е подсъдимо но и обезщетение да се плати на пострадалите. Невероятно.

# 11
Горката жена! Всичко ми се "обърна"!
Почти нищо не знам за въпросният доктор, но като ви чета какво пишете се чудя, как може да продължават да ходят при него?

А относно пластичната хирургия ....
Колкото и малка да е една операция, то тя винаги крие рискове от инфекции, а пък има ли пълна упойка, риска е още по-голям.
Много често гледам дискавъри-хелт, и съм се нагледала на какви ли не чудесии и в положителна и в отрицателна насока.
В едно от предаванията относно пълната упойка и усещането на болката останах потресена. Световно известен специалист каза, че за жалост не могат да гарантират на никой, че упойката ще го хване, както и това, че ще се събуди след нея.
Значи рискуваш да те режат, да умираш от болка, но да не можеш да дадеш знак, а и да не се събудиш.
Преди това такива случаи съм ги смятала за изключения, а след това предаване и след 3те ми пълни упойки благодаря всеки ден на Бог, че ме е запазил.

Преди година, две бях запланувала да се "подмладя" и "разкрася", но от гледане и четене, мисля, че риска е прекалено голям.
На "везната" слагам децата ми да имат майка, та макар и не перфектно изглеждаща и това да останат без такава, заради нейната суета.

Подкрепям пластичната хирургия, когато връща желанието за живот на хора, които без нея са го изгубили и им дава възможност да живеят пълноценно живота си!
Когато гледам такива случаи се радвам на напредъка й и боготворя тези доктори!

Или както е казвано многократно: "Медицината е нож, с две остриета"!

# 12
  • София
  • Мнения: 2 845
преди вече близо две години гледах предаване "Искрето и лично", в което гости бяха точно две жени, потърпевши от Сердев и на дълго и нашироко милите жени обясняваха какво им е станало и какво точно им е било инжектирано..

понеже прочетох до тук мненията преди моето искам да кажа, че няма нищо в пластичната хирургия, тя е помогнала на много хора - проблемът не е в това, а в Сердев - методът, по който той е направил това уголемяване на бюста и по-скоро това, което е инжектирал...

# 13
  • Мнения: 7 186
Цитат на: pg220899
Горката жена! Всичко ми се "обърна"!
А относно пластичната хирургия ....
Колкото и малка да е една операция, то тя винаги крие рискове от инфекции, а пък има ли пълна упойка, риска е още по-голям.
Много често гледам дискавъри-хелт, и съм се нагледала на какви ли не чудесии и в положителна и в отрицателна насока.
В едно от предаванията относно пълната упойка и усещането на болката останах потресена. Световно известен специалист каза, че за жалост не могат да гарантират на никой, че упойката ще го хване, както и това, че ще се събуди след нея.
Значи рискуваш да те режат, да умираш от болка, но да не можеш да дадеш знак, а и да не се събудиш.
Преди това такива случаи съм ги смятала за изключения, а след това предаване и след 3те ми пълни упойки благодаря всеки ден на Бог, че ме е запазил.

Пълната упойка е най-малкият проблем в една операция.Шансът да възникнат усложнения е наистина минимален,при положение,че се правят предварително тестувания за алергия към анестетиците,анамнеза,необходимите консултации и изследвания и се работи в обучен екип с добро оборудване.Колкото до болката-шансът да не хване упойка е по-вероятен при спинална и епидурална анестезия,тъй като там се работи малко "на сляпо" и е по-трудно,но в такъв случай ако не хване се преминава към обща упойка,мислиш ли че някой ще тръгне да реже "на живо"?А колкото до "несъбуждането" след упойка-това може да се случи само на много увреден болен в много тежко общо състояние.Обикновено опасността от инциденти е завишена при операциите по-спешност,тъй като няма време за достатъчна подготовка.Не оставайте с грешно впечатление-по-голям риск носи работата на хирурга,шансът за инциденти по време на анестезия е наистина минимален.Малко се отклоних от темата,сори.Grinning

# 14
  • Мнения: 2 584
красимира кючукова:едва не умрях при липосукция  

като прочетох това и ми се изправи косата това е някакъв кошмар, а и тези след това в болницата може ли да видиш последиците от липосукцията и да рискуваш, незнам дали ще  мога да отслабна бързо след като родя но никога не бих се гаврила с тялото си, след като родих първото дете гърдите ми увиснаха, имам стрии но това не ми пречи да се пека без горнище на плажа, съпругът ми ме харесва такава каквато съм, по-добре е да тренирам или да си остана закръглена отколкото да давам излишни пари на разни псевдо доктори.

Общи условия

Активация на акаунт